Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Αν ακούσετε ότι σήμερα θα καταστραφεί ο κόσμος μην ανησυχήσετε: Στην Αυστραλία είναι κιόλας αύριο!
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Προβλημα με την κοπελα μου...

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #116229 από Diapliktistis στις 14 Ιανουαρίου 2013, 11:02μμ

Diapliktistis

Εικονίδιο
μέλος από: 12/4/2012
μηνύματα: 60 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια...ειμαι σε μια πολυ δυσκολη κατασταση και χρειαζομαι καποιες γνωμες .. ειμαι με μια κοπελα 1 μηνα ..δεν εχω νιωσει ποτε τοσο ξεχωριστα οσο γ αυτην ποτε δεν αγαπησα καμια τοσο δυνατα ποτε δεν ενιωσα οτι αγαπαω καποια οοσο αυτην η δεν ενιωσα οτι αγαπαω.....για μενα ειναι τα παντα κανω τα παντα για αυτην την ζηλευω παρα πολυ μα την εμπιστευωομαι ποιο πολυ απο εμενα την αγαπαω παρα πολυ και στεναχωριεμαι οτν ειναι μακρια μου γτ μ λυεπει .ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΜ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΤΡΕΛΑ ΚΑΨΟΥΡΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ !!! τελως παντνων αυτα ηταν ο προολογος για να καταλαβετε τι νιωθω γ αυτην και πως ειμαστε..μιλαμε συνεχεια σχεδον ειναι 2α λυκειου ...δεν θελω να την περνω απο τα μαθηματα μα οταν μ αφηνει χωρισ να μ πει οτι πχ να μωορ μου παω γ διαβασμα η για στιβο η το ενα η το αλλο φοβμααι μηπως επαθε κατι... σημερα π λετε μ λεει οτι νιωθει οτι την πιεζω μα οτι νιωθει να με πιεζει επειδη εγω στεναχωριεμαι ευκολα....γ αυτην θελω να αλλαξω και θα κανω τα παντα γ αυτην..ειμαι 1η λυκειου εγω και δεν θελω να χωρισουμε ουτε αυτην θελει ...της ειπα οτι δεν θελω να την ενοχλω ολη μερα ουτε να την πιεζω γιατι οι δικοι της ειναι λιγο συντιριτικοι και δεν τουσ αρεσει να την βλεπουν με ενα κιν στο χερι και εγω της εχω πει οτι αν δεν μπορει να μ λεει μα τελος παντων στεναχωρεθηκα πολυ σμρ γτ την αγαπαω και ειναι η επαιτιος μας και μαλωσαμε ..τι να της πω τι να κανω για να καταλαβει τι νιωθω γ αυτην για να μπορεσει να συνιδιτοποιησει οτι μ κανει καλο !! και οτι κανει λαθος σ αυτα π λεει ρε παιδια? ΣΥΓΝΩΜΗ Γ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΙΜΕΝΟ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116234 από arxangelos στις 15 Ιανουαρίου 2013, 10:28πμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
καλά ρε φίλε πρέπει να,μιλάτε όλη μέρα?? στείλε 10-15 sms πάρε κ κάνα τηλ κ έως εκεί...αν την πρίζεις ολη μέρα λογικό είναι να σκέφτεται διάφορα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116279 από Diapliktistis στις 16 Ιανουαρίου 2013, 8:23μμ

Diapliktistis

Εικονίδιο
μέλος από: 12/4/2012
μηνύματα: 60 αποδεκτές 0
ΦΙλε μου δεν μιλαμε τοσο πολυ του ξεφτιλισματως μιλαμε σε λογικα πλαισια τωρα και μ ειπε οτι δεν νιωθει πιεσμενη απο μενα απλα νιωθει οτι πιεζετε απο διαφορα γενικα ευκολα...οι φιλες τις δεν με παν και της εχουν πει διαφορα ..ειμαι πολυ οριμος πραγματικα σε μια σχεση και οχι παραλογος και της εχουν πει οτι επειδη ειπα σαγαπω την 3η βδομαδα για 4η οτι ειναι ψευτικο μα δεν ξερουν πως νιωθω ! μερα με τν μερα αυτα που νιωθω γ αυτην μεγαλωνουν και οσο και παραξενο ας φενεται..την αγαπω ειχα αρκετες σχεσεις των 2 3 8 μηνων...2 4 βδομαδων και μπορεσα να καταλαβω και να ξεχωρισω ποτε ειναι αγαπη η απλα ερωτας η απλα ενθουσιασμος....αυτην μ λεει σαγαπαω την παραεπομενη μερα αφου το ειπα εγω και μετα στην επετειο μας μ λεει οτι δεν ειναι σιγουρο οτι μ αγαπαει γιατι οι φιλες της της ειπαν οτι το σαγαπαω σημαινει να πεθαινω για καποιον ...εε ελεος σιγα μην κοψει και της φλεβες της...αγαπαω σημαινει νοιαζομαι παραπανω απο το κανονικο γ καποιον οτι νοιαζομαι γ αυτον τον ανθρωπο οπως νοιαζομαι για τον ιδιο μ τον εαυτο και παραπανω..εγω νιωθω οτι την αγαπαω περισσοτερο απο τον εαυτο μου πρωτα θελω να ειναι καλα αυτην και μετα ολα τα αλλα νιωωθω οτι χωρις αυτην ειμαι αδειος ενα κενο μεσα μου! στεναχωριεμαι πολυ στην ιδεα οτι μπορει να την χασω και δεν το θελω καθολου! οι φιλες τις εχουν ξαναδημιουργησει θεμα αναμεσα μας μα δεν μπορει να το ξεχωρισει γιατι για το σαγαπω της το χουν πει πολλες φορες.... μα αυτην νιωθει οτι μ αγαπαει το ξερω το νιωθω μου διχνει πως μαγαπαειι! μου το διχνει το κτλβαινω μα αυτην δεν λεει να κατλααβει οτι αυτο ειναι ααγαπηη ....οταν την ρωτουσα μ αγαπας ? μ ελγε οσο τοιποτα αλλο μωρο μου και με κοιτουσε στα ματια το πιστευε το εβγαζε απο μεσα της το ενιωθε κ αυτην κ εγω και τωρα μ λεει χαζομαρες γενικα.......μ λεει οτιπιστευει οτι θα την κανω να νιωσει το σαγαπαω....ΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΤΛΒΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙ ΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ! και αυτο με νευριαζει γιατι οι φιλες της τα κανουν αυτα!!! παιδες λιγο βοηθεια..ευχαριστω δεν ξεερω τι να κνω και τι να της πω..!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116595 από conmarap στις 26 Ιανουαρίου 2013, 3:10πμ

conmarap

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/9/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Άλλο καψούρα, άλλο έρωτας, άλλο αγάπη. Το γεγονός ότι είσαι 16 και είσαι μόνο 1 μήμα μαζί της σημαίνει ότι απλά είναι μια από τις φάσεις που περνάς στην ηλικία αυτή. Και εγώ τα πέρασα. Επίσης, φαίνεται ότι είναι και η πρώτη σου σχέση. Λογικά αυτά που λές, αλλά με το πολύ πίτσι-πίτσι όλη την ώρα θα της σπάσεις τα νεύρα, είναι σαν αυτό που έλεγαν οι παλιοί: Το πολύ το Κύρ'ελέησον ούτ'ο Θεός δεν το θέλει.

RELAX.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116835 από billys96 στις 30 Ιανουαρίου 2013, 3:03μμ

billys96

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/1/2013
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Φίλε ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσο κόλλημα. Για να ηρεμίσεις πρέπει να βρεις μια της ηλικίας σου η μικρότερη, γιατί πολλές μεγαλύτερες θέλουν άντρες της ηληκίας τους για να μπορούν να στηριχτούν. Δεν λέω μπορεί να είσαι ώρημος αλλά να μην μπορείς να της προσφέρεις αυτά που θέλει και αυτή να περνάει απλά καλά μαζί σου. Τέλειωσέ το καλύτερα και προσπάθησε να μην δίνεσαι τόσο πολύ. Γίνε γομάρι να πούμε και να δίνεσαι μόνο αν είσαι 1000% σίγουρος ότι σε βλέπει σωβαρά, που στην περίπτωσή σου δεν νομίζω ότι γίνεται
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #117175 από gossipgirl στις 06 Φεβρουαρίου 2013, 4:06μμ

gossipgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2011
μηνύματα: 200 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εχω περασει την φαση αυτη να στελνουμε συνεχεια μηνυματα δηλαδη κλπ κ μετα απο καποιο σημειο κουραστηκα και ειναι λογικο γιατι δεν ζεις καθολου ουσιαστικα την μερα σου με ενα κινητο στο χερι.Εξηγησε της οτι αθελα σου απο το ενδιαφερον που εχεις για εκεινη τα εκανες αυτα, κ πες της να σε περνει η να σου στελνει οταν εχει χρονο εκεινη...Μην βλεπεις το γεγονος οτι στελνετε συνεχεια σαν τροπο να της εκφρασεις ποσο σε νοιαζει κ την αγαπας.Οι στιγμες ειναι η προσωπικη επαφη που εχεις με τον αλλον...:) Υπομονη θα περασει,φαση ειναι :)


Φιλικα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117186 από lightsun στις 06 Φεβρουαρίου 2013, 6:02μμ

lightsun

Εικονίδιο
μέλος από: 6/2/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Και εγώ αυτό θα έλεγα να προσπαθήσεις να μην την πιέζεις άλλο πολύ όσο δύσκολο και να είναι για σένα αν και το κατάλαβες και ο ίδιος ότι δεν πρέπει να το κάνεις . Κοίταξε να περνάς και στιγμές με τους φίλους σου
Στην κοπέλα σου να πεις να πάψει να επηρεάζεται από τις φίλες της και να πράττει όπως εκείνη νιώθει γιατί όλο αυτό μόνο κακό μπορεί να κάνει στη σχέση σας. Ελπίζω να το καταλάβει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117314 από kassandra στις 10 Φεβρουαρίου 2013, 6:01μμ

kassandra

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/12/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Ημουν στην θεση της κοπελας σου και θα σου πω οτι δεν σ αγαπαει απλα περναει καλα μαζι σου χωρισε την δεν αξιζει...!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118300 από zoe19 στις 04 Μαρτίου 2013, 12:45πμ

zoe19

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2013
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
χαλάρωσε λίγο, θα περάσουν πολλά χρόνια μέχρι να καταλάβεις τι είναι αγάπη, μην χρησιμοποιείς τη λέξη έτσι επιπόλαια, ε΄χει πολύ βάθος που εσύ δεν είσαι σε θέση να φτάσεις λόγω ηλικίας. Και έλεος 1 μήνα τα χετε, ηρέμησε.. Σόρρυ αν γίνομαι επικριτική αλλά έχω βαρεθεί τα 15χρονα που νομίζουν οτι βρήκαν την αγάπη κιόλας...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118668 από psiiit στις 14 Μαρτίου 2013, 2:49μμ

psiiit

Εικονίδιο
μέλος από: 6/3/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Έγραψε:(arxangelos@15 Ιανουαρίου 2013)
καλά ρε φίλε πρέπει να,μιλάτε όλη μέρα?? στείλε 10-15 sms πάρε κ κάνα τηλ κ έως εκεί...αν την πρίζεις ολη μέρα λογικό είναι να σκέφτεται διάφορα.


συμφωνω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login