Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εξακόσια εξήντα έξι (666): η συχνότητα εκπομπής του Τρίτου Προγράμματος στα Μεσαία. Αποδεικνύει ότι το κράτος μας έχει αλωθεί από τον Αντίχριστο.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Συμβουλές για πολλή σημαντική φί λη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #116304 από maxri στις 17 Ιανουαρίου 2013, 8:58μμ

maxri

μέλος από: 8/1/2012
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Καλησπέρα! Θα ήθελα να μου πείτε κάποιες ιδέες για το πώς να κάνω μία πολλή καλή μου φίλη να νιώσει καλύτερα γιατί έχασε πριν μία εβδομάδα και σήμερα τους παπούδες της και είναι πολύ χάλια και συνέβει και μέσα στην περίοδο της εξεταστικής! Έχω περάσει παρόμοια κατάσταση απλώς δεν ξέρω τι να πω και τι να κάνω ώστε να νιώσει καλύτερα και νιώθει ότι είμαι δίπλα της! Οποιαδήποτε γνώμη ή ιδέα είναι ευπρόσδεκτη! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116326 από thaumastis στις 18 Ιανουαρίου 2013, 3:20μμ

thaumastis

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
βγαλτην εξω να περασετε καλα πηγαινε την καπου που την ευχαριστει.δεν χρειαζεται να ειναι μαγαζι με μουσικη και ποτα.οπουδηποτε να ξεχαστει.ειμαι σιγουρος πως δεν θα εχει καμια ορεξη αλλα σε αυτες τις περιπτωσεις πρεπει να ξεπερνας κατι κανωντας κατι που σε ευχαριστει.σε καμια περιπτωση μην την αφησεις μονη της να το σκεφτεται.εσυ ξερεις τι την ευχαριστει...παντως πρεπει να την κρατας απασχολημενη.μην της μιλας καθολου για αυτους και οποτε παει να σου πει αυτη αλλαζε θεμα.ολοι μας εχουμε περασει κατι τετοιο ή θα το περασουμε.με το χρονο ολα θα γινουν οκ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116354 από maxri στις 19 Ιανουαρίου 2013, 3:12μμ

maxri

μέλος από: 8/1/2012
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Έχτες έγραφε εξεταστική και ήθελα πριν πάει να γράψει να τις δώσω ένα τριαντάφυλλο που ξέρω ότι της αρέσει! Βέβαια δεν μπόρεσα να την δω πριν παει να δώσει γιατί την πήγε ο πατέρασ της στην σχολή! Όταν την πήρα τηλέφωνο για το που βρίσκετε το είχε ξεχάσει ότι είχαμε πει να πάμε μαζί στην σχολή της και είχε φύγει! Οπότε της είπα θα περιμένω να τελειώσεις την εξέταση και ας περιμένω 2 ώρες! Όταν τελείωσε της έδωσα το λουλούδι και την είδα να χαμογελάει έστω και για λίγο! Μετά έπρεπε να φύγει για να πάει στο σπίτι μία φίλης της για να κάνουν μία εργασία οπότε την είδα για μισή ωρίτσα! Νομίζω με αυτή την κίνηση της έφτιαξα έστω και για λίγο την διάθεση!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116504 από αννακαπα στις 23 Ιανουαρίου 2013, 9:29μμ

αννακαπα

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
ειναι λογικο να μην ειναι καλα προσπαθηστε να μην της το θυμιετε γενικα σαν θεμα ρειτε παντε να περπατησετε...
μεσα στην φυση ειναι και αυτα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login