Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Να αποφεύγεις τις παράξενες γυναίκες και τις προσωρινές μεταβλητές.
Κυριακή, 12 Μαΐου

Giati na exw tetoies skepseis

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #117713 από zakfou στις 20 Φεβρουαρίου 2013, 6:54μμ

zakfou

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Geia sas kai apo mena!
Arxisa na psixologo ta panta me ena tropo periergo, o opoios arxise na me tromazei! prospathousa na eimai o eautos mou kai mono o eautos mou alla kai na eimai ena atomo to opoio na ksexwrizei apo ta alla!
Kati dn me afine kati me kolouse pisw, arxisa na skeftomai ta panta kai me leptomeria opou eftasa sto simeio na brizw gia na min skeftomai ! dn mporw na stamatisw na skeftomai to otidipote ,dn feugei pws to lene...
Skeftomai kati kai nomizw oti isxuei enw to ksero oti dn isxiei auto sinexizei na me ponaei me tin idia skepsei!
i skepsei i opoia me skotwnei edw kai ena megalo diastima einai oti nomizw oti eimai gkei!
blepw ena agori kai nomizw oti maresei enw lew mesa mou oxii ti skeftomai! dn ksero ti ginete to ksero oti maresoun oi ginekes alla exw tetoies skepseis kakies asto pw skeftomai polla kaka ta opoia dn mporw na ksexwrisw ti thelo egw apo ti skeftomai sas parakalw as me boithisei kapoios
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117714 από zakfou στις 20 Φεβρουαρίου 2013, 6:56μμ

zakfou

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
skeftomai oti skeftomai san gineka kai arxizw kai fovamai
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #117724 από pantelis20 στις 20 Φεβρουαρίου 2013, 9:58μμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Απλά ηρέμησε. Τίποτα δε συμβαίνει απλά επειδή το σκέφτεσαι. Το ότι είσαι μάλλον σε περίεργη ηλικία και σκέφτεσαι το ενδεχόμενο μήπως είσαι γκέι ή μήπως διαφέφεις δε σημαίνει ότι είσαι.

Οι σκέψεις είναι σκέψεις και ευτυχώς εσύ ελέγχεις τις πράξεις. Άσε τις σκέψεις να υπάρχουν μη δίνεις σημασία και εστίασε το μυαλό σου κάπου αλλού. Σκέψου κάτι που σου αρέσει το χόμπυ σου ή αν δεν έχεις ξεκίνα ένα χόμπυ να ξεφεύγει το μυαλό σου.

Και γράφε ελληνικά και όχι greeklish γιατί εδώ το ban το έχουν για καλημέρα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117750 από zakfou στις 21 Φεβρουαρίου 2013, 4:21μμ

zakfou

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ αδερφε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117771 από kapoios* στις 21 Φεβρουαρίου 2013, 7:30μμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0
Επειδή και εγώ είχα κάποτε το ίδιο πρόβλημα με άλλες σκέψεις βρήκα μια λύση που λειτουργεί πολύ καλά και αποτελεσματικά.Απλά εκείνη την στιγμή που τα σκέφτεσαι ξάπλωσε για κανένα πεντάλεπτο και ας τα σκέφτεσαι αλλά σκέψου τα χωρίς να σε πειράζουν και κάτσε ήσυχος και θα ξεχαστείς γιατί μυαλό σου θα σταματήσει να τα σκέφτεται μέχρι να πεις ή να ακούσεις κάτι που θα στα ξαναθυμησεί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117783 από zakfou στις 21 Φεβρουαρίου 2013, 8:30μμ

zakfou

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
φιλε μου το εχω κανει πολλες φορες αυτο και ειναι αναλογα με τις μερες !
ειχα δει μια ταινια η οποια λεγετε το μυστικο..
τεσπα ι ταινια αυτι ελεγε για τιν ζωη το πως να ελκιουμε πραγματα
και ελεγε οτι οοτι σκεφτομαστε αυτο ελκιουμε και πραγματικα επιανε!
αλλα αρχισαν αυτες οι σκεψεις οι οποιες δν εφευγαν και αρχισα να ανχονομαι και να βριζω χωρις λογο για να μιν σκεφτομαι αυτα τα πραγματα!
καιι δν ειναι μονο οτι σκεφτομαι αυτα γενικα σκεφτομαι πολλα πραγματα τα οποια δδν μου φενονται λογικα και εχω καταλαβει οτι ι σκεψει με επιρρεαζει πολυ και γιαυτο τρελενομαι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117795 από kapoios* στις 21 Φεβρουαρίου 2013, 9:39μμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0
Έγραψε:(zakfou@21 Φεβρουαρίου 2013)
φιλε μου το εχω κανει πολλες φορες αυτο και ειναι αναλογα με τις μερες !
ειχα δει μια ταινια η οποια λεγετε το μυστικο..
τεσπα ι ταινια αυτι ελεγε για τιν ζωη το πως να ελκιουμε πραγματα
και ελεγε οτι οοτι σκεφτομαστε αυτο ελκιουμε και πραγματικα επιανε!
αλλα αρχισαν αυτες οι σκεψεις οι οποιες δν εφευγαν και αρχισα να ανχονομαι και να βριζω χωρις λογο για να μιν σκεφτομαι αυτα τα πραγματα!
καιι δν ειναι μονο οτι σκεφτομαι αυτα γενικα σκεφτομαι πολλα πραγματα τα οποια δδν μου φενονται λογικα και εχω καταλαβει οτι ι σκεψει με επιρρεαζει πολυ και γιαυτο τρελενομαι...
μιλάμε φίλε βρισκόμουν ακριβός στο ίδιο πρόβλημα δηλαδή χτυπούσα το κεφάλι μου και έβριζα υπερβολικά,έκανα βλακείες και ακόμα το παθαίνω μερικές φορές όμως κάνω αυτό που σου είχα πει και χαλαρώνω τουλάχιστον για λίγο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117818 από zakfou στις 22 Φεβρουαρίου 2013, 2:56μμ

zakfou

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
αστα να πανε! οταν οι γυναικες ειναι δισκολες και δν εχεις κατι να περασει ι ωρα σου σκεφτομαστε χαζομαρες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117917 από apisteuti στις 23 Φεβρουαρίου 2013, 8:58μμ

apisteuti

μέλος από: 16/2/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Βρες πραγματα να ασχοληθεις και να ξεχασεις , δεν ειναι κακο να πας σε εναν ειδικο κιολας για να σε βοηθησει μην φοβηθεις απλα θα παρει χρονο αλλα θα ειναι πιο αποτελεσματικα τα πραγματα...για να λες οτι σκεφτεσαι οτι εισαι γκει μαλλον εισαι σε μια περιεργη και πιο μικρη ηλικια, ποσο χρονων εισαι αν επιτρεπεται?Το μυαλο παιζει τρελα παιχνιδια σε ολους μας απλα δεν εχεις κατασταλαξει καπου και γιαυτο βασανιζεσαι αν ειχες μια κοπελα τιποτα απο αυτα δεν θα σκεφτοσουν...βρες καποιον πολυ εμπιστο να συζητας το θεμα σου και να χαλαρωνεις, αλλωστε εχθρος της ψυχης ειναι ο νους παντα και να εισαι σιγουρος πως με λιγη προσπαθεια θα το ξεπερασεις αυτο το σταδιο σιγουραααα ειδικα μολις βρεις ενα καινουριο προβλημα να ασχοληθεις,δεν ειναι κατι παραλογο ολοι εχουμε περασει απο τετοιες καταστασεις...μολις βλεπεις οτι το παθαινεις πανε επι τοπου και κανε κατι βαλε μια ταινια η πανε μια βολτα η διαβασε ενα βιβλιο. Μην τα αναλυεις φυγε απο αυτο!Ειναι χαζα ολα αυτα που σκεφτεσαι και το ξερεις και εφοσον το αντιλαμβανεσαι ειναι θετικο αυτο. Θα σου περασει μια κριση ειναι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117918 από zakfou στις 23 Φεβρουαρίου 2013, 9:09μμ

zakfou

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Ρε συ είμαι 19 χροννών έχω περάσει απίστεφτες φάσεις οι οποίες δεν μου φένονται λογικές! ρε συ σκέφτομαι όλα τα παλία και μου φένονται οτι γίνετε για κάποιο σκοπό ! αρχίζω και νομίζω οτι σκέφτομαι σαν γυναίκα και φοβάμαι! και λέω εγώ να σκέφτομαι έτσι γιατι? Επιρεάζομαι εύκολα και ότι άκουγα το κανα απλα ετσι μου βγαινε και δν ξερω τον λογο για τον οποιο γινόταν αυτό πλεον δν ειμαι ετσι αλλα σκεφτομαι οτι αυτα που εκανα τα κανε και μια γυναίκα!και τρελένομαι π.χ το οτι ακουω κατι και νομιζω οτι ισχυει κατευθιαν και νομιζω οτι οι γυναικες ειναι αυτες οι οποιες ακουν και οχιπου λενε πολλα! τεσπα και το αλλο ειναι οτι δουλευω σε ενα περιπτερο 8 ωρο και δν μπορω να κανω και πολλα το μονο που κανω ειναι να βαριεμε και να σκεφτομαι ολη την ωρα!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login