Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Όταν ένας άντρας μιλάει πρόστυχα σε μια γυναίκα, είναι σεξουαλική παρενόχληση. Όταν μια γυναίκα μιλάει πρόστυχα σε έναν άντρα, είναι €1,50 το λεπτό.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

παιζουν με τα συναισθηματα τον αλλον

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #118906 από lana del rey στις 22 Μαρτίου 2013, 9:51μμ

lana del rey

Εικονίδιο
μέλος από: 18/3/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Λοιπον παιδια μαρεσε ενα παιδι απ το σχολειο μου και του το εδει3α με καθε τροπο εκεινος το καταλαβε δεν ανταποκριθηκε αλλα αντιθετως το εχει πει σ ολους τους φιλους του και αυτοι γενικα με δουλευουν συνεχως εγω δεν τους εχω δωσει δικαιωματα και δεν ασχολουμαι καθολου.Οταν εννοω οτι με κοροιδευουν δλδ λενε να η γκομενα σου κτλ και εκεινος χαζογελαει.Πειτε μου τι να κανω για να το σταματησω μηπως να τους μιλησω δεν αντεχεται αυτο το πραγμα το να γινομαι εγω χαλια ψυχολογικα γι αυτους!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118912 από aldebaran στις 22 Μαρτίου 2013, 11:39μμ

aldebaran

Εικονίδιο
μέλος από: 3/11/2011
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Δυστυχώς απέδειξε ότι δεν άξιζε στο ελάχιστο την αγάπη σου. Ουσιαστικά δεν μπορείς να κάνεις τίποτα για να σταματήσουν. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να τα έχεις καλά με τον εαυτό σου και να προσπαθήσεις να μην τους δίνεις σημασία. Στα μάτια ενός οποιουδήποτε τρίτου παρατηρητή αυτοί είναι που φαίνονται ανώριμοι και ρεζιλεύονται. Σου άρεσε ένα αγόρι, ένιωσες κάτι όμορφο για αυτό και τι πιο φυσιολογικό να του το εκφράσεις. Λες και αυτοί/αυτός δεν έχουν φάνε χυλόπιτα...γράψτους και πήγαινε για άλλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118918 από panagiotiC στις 23 Μαρτίου 2013, 4:09πμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Πηγαινε και φτιαξτα με αλλον,να δεις πως θα ξενερωσει την ζωη του μετα ο τυπος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login