Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μια γυναίκα είναι δυστυχισμένη όταν ξέρει ένα μυστικό που κανείς άλλος δεν ενδιαφέρεται να μάθει.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

προβλημα με την κολλητη μου..βοηθεια πλιζ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120303 από guest_111 στις 17 Μαΐου 2013, 12:34μμ

guest_111

Εικονίδιο
μέλος από: 17/5/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
θελω επιγοντως βοηθεια! μαλωσα πριν 2 μερες με την κολλητη μου που ημασταν μαζι 10 χρονια..εκεινη προσφατα εκανε καινουργια κολλητη μια κοπελα που ολοι την λενε πουτανα και οταν λεω ολοι ακομα και η κολλητη μου..οστωσο επειδη μαζι της εκανε οσα δεν μπορουσα να κανω εγω με την (πρωην) κολλητη μου εμενα με παρατησε λεγοντας οτι αλλαξα προς το χειροτερο.. αλλα εχω 2 θεματα τωρα
1) ειναι στον χαρακτηρα της οποτε μαλωνει με καποιον να το μαθαινουν ολοι στην πολη και επιπλεον να σε λενε πουτανα..τι να κανω για να μην πει τιποτα σε κανεναν?
2) η καινουργια κολλητη της την εχει επηρεασει αρνητικα αλλα εκεινη δεν το καταλαβαινει:| τι αν κανω? πλιιιζ βοηθηστε με
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120311 από iwanna96 στις 17 Μαΐου 2013, 1:57μμ

iwanna96

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/5/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
1ον) άμα ηταν αληθινη κολλητη δεν νομιζω να πει κατι σε κανεναν για τα θεματα στην προσωπικη σου ζωη
2ον)απο οτι φένεται νοιαζεσε γι αυτην, θα σου προτεινα να την παρεις ενα τηλεφωνο ή να συναντηθειτε καπου και να της πεις την αποψη σου για την καινουρια σου κολλητη.
τουλαχιστον ας μην μιλατε θα εχεις προσπαθησει να την προστατεψεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120503 από Idon'tknowwhatt στις 25 Μαΐου 2013, 6:27μμ

Idon'tknowwhatt

Εικονίδιο
μέλος από: 25/5/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γλυκιά μου σε καταλαβαίνω απόλυτα!Κι εγώ είχα μια φίλη με την οποία μαλώσαμε και μετά πήγε με μία ηλίθια!

1)'Οπως λέει και η iwanna96 αν είναι πραγματική φίλη δεν θα πει τίποτα σε κανέναν!Κι εγώ την ίδια φοβία είχα και πράγματι το έκανε γιατί δεν ήταν αληθινή φίλη αλλά μία ηλίθια!

2)Κι εγώ ακριβώς το ίδιο!Η καινούρια της φίλη έλεγε πράγματα για εμένα!Αλλά το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να μην ασχολείσαι!

Αν πράγματι σε θέλει για φίλη της θα έρθει μόνη της!Μην ανυσηχείς
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120584 από stavrianh στις 29 Μαΐου 2013, 4:49μμ

stavrianh

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
se katalaveno gt k emena i kolites m tora teleftea kati exoune pa8i k dn me ipologizoune..oxi oti dn mou milane..ego pistevo na piasis na tis milisis na ta 3eka8arisetee ..an dn vgri kati ..na tin agapas oti k na gini .
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login