Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Δε φοράμε το προφυλακτικό έξω από το παντελόνι.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

ανησυχητικο ονειρο ΣΟΣ SOS

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120766 από Blackferry στις 06 Ιουνίου 2013, 3:40πμ

Blackferry

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/5/2013
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
γεια σας....χθες το βραδυ ειδα ενα πολυ ασχημο ονειρο και ομολογω οτι αποψε φοβαμαι να κοιμηθω...ειμαι 21 εων,ασχετο,ομως βλεπω παραξενα ονειρα ποτε συχνα και ποτε σπανια...αλλες φορες συμβαινει κατι,αλλες φορες απλα τα βλεπω...στο ψητο τωρα,με ειδα να ειμαι μεσα σ ενα κηπο που εμοιαζε με το σπιτι της κοπελας που εκανα γαλλικα,πλησιασα μια πυλη και αυτη ανοιξε...μπηκα μεσα αλλα στο βαθος ειχε πολλες ταφοπλακες με κοκκινοχωμα,το λεω και ανατριχιαζω...μολις τρομαξα και πηγα να βγω.ειδα τη μαμα μου να περπαταει τριγυρω,σε αποσταση με την καθαγητρια των γαλλικων μου που ηταν αρρωστη κ εγινε καλα....φωναζα στη μαμα μου φυγε απο εκει,εγω φοβαμαι κ εσυ θα χτυπησεις,κ εκειη πλησιαζε κ εβλεπε τις λακες και μετα εγω απο μακρια ειδα κατι σε μικρες ηλικιες σχετικα,αλλα ποοα χρονια πριν παραδειγματος χαρην 1950 νομιζω....οταν εγω ετρεξα να βγω οι πυλες εκλεισαν...μετα τρομαξα κ ξυπνησα ευτυχως ηταν πρωι πια....φοβαμαι πολυ μην συμβει κατι...ποια η γνωμη σας?σας εχει τυχει κατι παρομοιο?ευχαριστω....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120769 από Blackferry στις 06 Ιουνίου 2013, 12:06μμ

Blackferry

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/5/2013
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
και κατι αλλο,για οποιους απαντησουν....γιατι δεν κανει να λες το πρωι απλυτος/η τα ονειρα,που λενε οι παλιοι οτι δεν κανει?ευχαριστω και παλι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120772 από Gray στις 06 Ιουνίου 2013, 12:52μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
ειναι "απλα" ενα ονειρο . 21 εισαι , τι καθεσε και φοβασαι πιστευοντας σε δεισιδαιμονίες . Απλα το ασυνειδητο και το υποσυνειδητο λειτουργουν πολυ , λογω αγχους η καποιων σκεψεων που σε προβληματιζουν , λογος αρκετος για να βλεπεις τετοιου ειδους Ονειρα .

Δεν θα γινει τιποτα ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120845 από hi1234 στις 07 Ιουνίου 2013, 6:15μμ

hi1234

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Συνήθως όταν βλέπεις κάποιον να παθαίνει κατι κακό σημαίνει ότι θα ζήσει πολλά χρόνια κλπ. Η μαμά μου και η αδερφή μ ειδαν πολλές φορές τον παππού μου νεκρό. Ο παππούς ειναι 91 χρόνων και έχει σώας τας φρένας.. Τώρα για το συγκεκριμένο όνειρο δεν ξέρω.. Αν ανησυχείς τοσο πολύ κοίτα Ονειροκρίτη :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120853 από aglina στις 07 Ιουνίου 2013, 8:34μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Ενας ανθρωπος βλεπει εκατομιρια ονειρα τις ωρες που κοιματε. Αυτα τα ονειρα που θυματε ειναι διμιουργια της φαντασιας του. Δηλαδη οταν βλεπει ονειρο που θυματε την ωρα που το βλεπει ειναι μισοξυπνιος δηλαδη ο εγγεφαλος του λιτουργει κ αφου λιτυργει φανταζεται πραγματα. (το εγραψα λιγο μπερδεμενα ελπιζω να καταλαβες).



*Μην τα πολυ πιστευεις κ εγω εδω κ 1-1,5 χρονο καθε λιγους μηνες βλεπω στα ονειρα μου φιδια που λενε οτι ειναι εχθρος αλλα εχα δεν εχω παθει τιποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login