Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σήμερα θα έχεις μια έκπληξη.
Τρίτη, 7 Μαΐου

μολυση στην μυτη?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120824 από renempeee στις 07 Ιουνίου 2013, 8:32πμ

renempeee

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
παιδια εγω εχω που εχω κανει τρυπα στην μυτη 2 μερες...την πρωτη μερα ηταν λιγο κοκκινη αλλα οκ ειπα πως ηταν λογικο μα χθες ειχε σχεδον τουμπανιασει η μυτη μ τοσο πολυ π πραγματικα τρομοκρατηθηκα..πηγα στη κοπελα που μου εκανε την τρυπα και μου εδωσε καποια αλοιφη (την ειπε fucidin συγκεκριμενα) και μ ειπε να την βαζω για να ξεπριστει. ωστοσο αυτη ειναι η τριτη μερα δεν με ποναει πια (βασικα παρα πολυ λιγο) και μπορω να γυρναω το σκουλαρικι κανονικα χωρις πονο η τσουξιμο..αλλα το πρηξιμο δεν εχει φυγει..εχω δοκιμασει και αλατονερο και φυσικα και την αλοιφη π μ ειπε και τιποτα! επεισησ βαζω και ενα αλλο gel π μ εδωσε για να γυρνω το σκουλαρικι αλλα οκ εκει δεν αντιμετωπιζω προβλημα. το προβλημα μου ειναι το πρηξιμο.. σνυσηχω πολυ και δεν ξερω τι να κανω να βγαλω το σκουλαρικι? (την τρυπα την εχω κανει με πιστολακι)
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #120840 από aglina στις 07 Ιουνίου 2013, 1:51μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

σου εχω απαντησει κ στο αλλο θεμα σε 4-5 μερες το πολυ με την κρεμα θα εχει φυγει. αν θες κανε αποδεκτη
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login