Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

τσακωμός με φιλη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120921 από hi1234 στις 10 Ιουνίου 2013, 9:21μμ

hi1234

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Παιδιά σήμερα μάλωσα με μια καλή μ φίλη κ είμαι πλ λυπημένη... Θα σας πΩ τι αακριβώς έγινε... Κανονισα εγω με δύο φίλες μ τη Β κ τ Γ να βγούμε. Πήραμε τηλέφωνο και τη φίλη μ Π μαλωσαμε την Α η οποία ειΠΕ ότι δε θ ρθει γτ βαριέται... Τελικα ούτε εγω βγήκα αλλά βγήκαν η Β με τη Γ κ είδαν την Α να ειναι εξΩ με κτ αλλά κοριτσια.. Η Β κ η Γ δεν της ειπαν τπτ.. Βέβαια εγω σμρ περισσότερο για πλακα της είπα ηταν Π βαριοσουνα κ μ λέει δε θ δώσω εξηγήσεις σε σένα στη Β κ στ Γ κ όχι μπροστά σ.. Αυτό τ τελευταίο με έκανε ν νιώσω πως δε μΕ θεωρεί παρέα κ στεναχωρήθηκα ΓΤ περνούσαμε πλ κλ μαζί κ πηγαίναμε κ μαζί φροντιστήριο.. Επίσης εμαθα από μια άλλη φιλη πως έλεγε λόγια γ μένα πίσω απ την πλάτη μ... Παιδιά θέλω συμβουλες.. Να τΑ βρω μαζί της ή δεν αξίζει τον κόπο?? Ευχαριστώ προκαταβολικά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120941 από hi1234 στις 11 Ιουνίου 2013, 2:41μμ

hi1234

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Κανείς??
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #121109 από renempeee στις 18 Ιουνίου 2013, 10:34μμ

renempeee

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

κοιτα...σ καταλαβαινω..1ον γτ κ γω εχω γραψει αρθρο σχετικα με φιλια και περιμενω απαντηση κτ μερες κ 2ον γτ τ εχω περασει..βσκ εχω περασει ν με αποφευγει μια κοπελα π ειμασταν μαζι απο μωρα..ειμαι 15 (θελω να πω οτι ειμαστε κοντα στην ηλικια), γενικα φιλη μου τα θεματα σαν τα δικα μας δεν τραβαν συνηθωσ σημασια αλλα θα σου δωσω μια συμβουλη....παντα πρεπεινα δινεις μια ευκαιρια αλλα πρεπει να ξερεις και τι ευκαιρια δινεισ..απλα ξερω γω πιαστην κ πες της τι νιωθεις..ρωτα την ξεκαθαρα οτι θες..μην διστασεις να της δωσεις μια 2η ευκαιρια ερκει να βεβαιωθεις οτι τ αξιζει :) να βασιζεσαι και να κρατς τους φιλους σ παση θυσια..ειναι σημαντικοι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121115 από ΤοΚαλοΡωσσακι στις 19 Ιουνίου 2013, 12:19πμ

ΤοΚαλοΡωσσακι

banned
μέλος από: 18/6/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
φιλη , αλλαξε παρεα ... γιατι καριερα με αυτες δεν κανεις..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login