Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκείνο που η κάμπια θεωρεί τέλος του κόσμου, ο Δημιουργός το ονομάζει πεταλούδα.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

να γινω γκει?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121166 από giorgos13 στις 21 Ιουνίου 2013, 2:06πμ

giorgos13

Εικονίδιο
μέλος από: 7/2/2012
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
φυσικα η ερωτηση ειναι ρητορικη
αλλα δεν ξερω
δεν βρισκω με τιποτα γκομενα
δεν μπορω να κανω τιποτα
εχω απογοητευτει πολυ
ενταξει δεν ειμαι ο μονος αλλα υπαρχουν και πολλοι αλλοι που εχουν
και μολις χωρισουν βρισκουν πολυ γρηγορα
εγω τι να κανω??
18 χρονων ειμαι μολις τελειωσα το σχολειο....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121167 από Baggelis16 στις 21 Ιουνίου 2013, 10:23πμ

Baggelis16

Εικονίδιο
μέλος από: 10/5/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Κάτσε ρε κατευθείαν να γίνεις gay,το ότι δεν βρίσκεις γκόμενα δεν σημαίνει πως πρέπει να γίνεις gay και είσαι ακόμα 18 δηλαδή μπορεί να είσαι ενήλικας αλλά είσαι ακόμα παιδί.Αν το λέει η καρδιά σου να γίνεις,αλλά δεν θα γίνεις γι αυτό τον λόγο.Κάνεις σαν την Ματίνα Μανταρινάκη λες και η εργένηδες είναι η losers,ακολούθα τα αισθήματα σου,δεν χρειάζεται να γίνεις gay επειδή το έφερε έτσι η κατάσταση θα γίνεις gay αν το νιώθεις εσύ και μόνο.Επίσης το έτερον ήμισυ και η πρίγκιπας είναι μόνο για τα παραμύθια(για να μην πω για τα πανηγύρια).Για να μην βρίσκεις καμία γκόμενα σημαίνει ότι σου αρέσουν οι γυναίκες,οπότε γιατί να στραφείς στους άντρες όταν πραγματικά(η τουλάχιστον στα λεγόμενα σου)δεν τους θες.Κάποια μέρα θα έρθει και η "πριγκίπισσα"που περιμένεις μην απογοητεύεσαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121212 από McGarrett στις 23 Ιουνίου 2013, 4:00μμ

McGarrett

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2013
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Σκέψου την αναλογία gay/γυναίκες..!
Τι σε κάνει να νομίζεις ότι θα βρεις κάποιον ευκολότερα απ' ότι θα βρεις μια γυναίκα? :P
Μη σκας καθόλου. Κοίτα να βελτιώνεις καθημερινά τον εαυτό σου όσο μπορείς περισσότερο, και να βάζεις τα δυνατά σου όταν ψάχνεσαι..!
Μη περιμένεις να σου έρθουν γκόμενες εξ ουρανού! κυνήγα το! ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login