Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Η μετάφραση είναι σαν τη γυναίκα: Όταν είναι πιστή δεν είναι όμορφη και όταν είναι όμορφη δεν είναι πιστή.
Σάββατο, 18 Μαΐου

Είμαι ερωτευμένος με την κoλλητή μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122099 από SotosxD στις 28 Ιουλίου 2013, 3:48μμ

SotosxD

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά, για να φτάσω στο σημείο να μπαίνω σε σελίδες και να γραφω τα προβληματα μου φαναταστειτε ποσο ζορικα ειναι τα πραγματα.
Εδω και 3 χρονια κανω παρεα με μια κοπελα, τους τελευταιους 10 μηνες μιλαμε ασταματητα καθε μερα με μυνηματα, μου εμπιστευεται πραγματα και της εμπιστευομαι κι εγω.
Νομιζω ομως πως την εχω ερωτευτει με ολη μου την ψυχη, οταν μια μερα δεν μιλαμε πολυ για καποιο λογω, ειμαι για κλαμματα, κλαιω σα μωρο, μου λειπει, κανω ασχημες σκεψεις, πεθαινω πως το λενε, κοντευω να τρελαθω, δεν μπορω να της το πω δεν νοιωθει το ιδιο θα την χασω. βοηθεια.
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #122104 από kozas123 στις 28 Ιουλίου 2013, 9:47μμ

kozas123

Εικονίδιο
μέλος από: 25/7/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοιταξε φιλε soto το να κλες δεν σε βοηθαει σε τιποτα και να κανεις κακες σκεψεις ..το οτι δεν μιλατε τωρα γι'αυτο το χρονικο διαστημα δεν σημαινει οτι δεν θα μιλησετε και ποτε ξανα...γιαυτο ασε τους εγωισμους μιλα της πες της τι νιωθεις και οτι ειναι να γινει ας γινει ...αν σε απορριψει σκεψου οτι υπαρχουν αλλες 1000000000000 γκομενες στον πλανητη γη θα αγαπησεις μια αλλη που θα αξιζει πραγματικα και θα εισαι μια χαρα μην εισαι σκεπτικος για κοριτσια σκεψου την θετικη πλευρα !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122164 από SotosxD στις 01 Αυγούστου 2013, 5:28μμ

SotosxD

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Apla fovamai oti apomakrunetai. Den einai ethikto na ths milhsw, einai kati pou den to fantazetai pote, den ths exw dwsei to dikaiwma na pisteuei oti noiwthw kati parapanw, etsi nomizw dhladh. Aksizei pragmatika file na to ksereis kai den einai toso eukolo na thn ksexasw to ksereis, sigoura exeis erwteutei mexri trelas exeis ponesei klp....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122165 από Rossonero στις 01 Αυγούστου 2013, 7:10μμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
Φιλε μου η μονη επιλογη που εχεις ειναι να της μιλησεις....πες της ολα αυτα που λες σε εμας τωρα...πες της πως νιωθεις και τι αισθανεσαι για αυτην και πιστεψε με αν αξιζει οπως λες και εσυ και να σε πει οχι δεν θα την χασεις να εισαι σιγουρος για αυτο και ποτε δεν ξερεις, μπορει να αισθανεται και αυτη καπως ετσι και για σενα και να μην το βγαζει προς τα εξω...αυτα απο εμενα..ελπιζω να βοηθησα

Υ.Γ Και αυτο που λες <Ρε παιδιά, για να φτάσω στο σημείο να μπαίνω σε σελίδες και να γραφω τα προβληματα μου> δεν ειναι κακο διοτι για αυτο το λογο υπαρχει το εξης site

Σου ευχομαι να πανε ολα καλα με την κοπελια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login