Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Δεν το κατάλαβα πως ήμουνα για σένα, ο πασατέμπος σου για να περνά η ώρα... (άσμα)
Κυριακή, 5 Μαΐου

Τον θελω τρελα αλλα τ εχω κανει χαλια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122432 από Maria-maraki στις 16 Αυγούστου 2013, 1:24πμ

Maria-maraki

banned
μέλος από: 16/8/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας!καταρχας ειμαι καινουργια στο φορουμ..!διαβασα αρκετα θεματα π με απασχολουσαν κ πηρα απαντησεις!ΟΜΩΣ εχω εγω ενα σοβαρο προβλημα..ειμαι 15 χρονων κ εδω κ 8 μηνες θελω πολυ παρα πολυ ενα αγορι..αυτο ειναι 2 χρονια μεγαλητερος μ..λοιπον αρχικα μ εστειλε μνμ στο φβ τον ιανουαριο π ολα τοτε ξεκινησαν..μιλουσαμε κ ετσι αλλακ οχι πολυ!φεβρπυαριο μ τ ζητησε (αλλα εγω ηξερα πως τ εχει με αληη) κ με φιλησε αρκετες φορες!εγιναν αρκετες φασεις μεταξυ μας αλλα δεν τ ειπα ναι :'( πριν περιπου ενα μηνα τον ειδα παλι κ μ ειπε πως θελει να μηλισουμε!μ ειπε πως με θελει κ τετοια!εψαξε κ βρηκε τον αριθμο κ μ εστειλε μνμ!καθε μερα!μ μιλουσε γλυκα κ τον ερωτευτηκα ακομα πιο πολυ.. :( μετα απο μια βδομαδα βρεθηκαμε κ με πηρα αγγαλια στα ποδια τ (οσο κ αν τ ελγ οτι δεν ηθελα) μτ πηγαμε λγ απομερα κ με φιλουσε κ με ρωτουσε αν θελω ν γινω δικια τ αρκετες φορες..εγω ομως δεν απαντουσα..μ εβαλε κ δαχτυλο αλλα παλι τπτ εγω!!μετα εφυγα..τις επομενες μερεςς περιμενα κανα μνμ τπτ τπτ!!εε αποφασησα κ τ εστειλα εγω μνμ..μ απαντησε 2φορες αλλα μτ σταματησε!τρ τ να κανωω??εχω τρελαθει!θελω πολυ ν τ πω τ ναι αλλα θελω ν τ παιξω κ δυσκολη κ ετσι!τον θελω πολυ!λιωνω γ αυτον!!τι να κμ τρ?να του πω πως τον θελω η οχι?? Να τ το κρυψω?τον θελω πολυ πολυ κ θελω ν μιλαμε κ μα δωκιμασουμε να ειμαστε μαζι!!τι νακανω??να τ στειλω μνμ??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122440 από Dimitris2 στις 16 Αυγούστου 2013, 8:20πμ

Dimitris2

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/8/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γιατι τοσο καιρο δεν του ελγες ναι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login