Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Όλοι θέλουν να πάνε στον Παράδεισο, αλλά κανείς δε θέλει να πεθάνει!
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Βοήθεια! Οι φίλες μου με κοροϊδεύουν!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123126 από beautifulflower στις 22 Σεπτεμβρίου 2013, 5:36μμ

beautifulflower

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας! Είμαι Α γυμνασίου αλλά είμαι πολύ ώριμη για την ηλικία μου γιατί έχω βιώσει διάφορες καταστάσεις. Θέλω τη βοήθεια σας γιατί οι ''φίλες'' μου, αυτές που είχα διαλέξει με κοροϊδεύουν με άθλια τραγούδια ή με άλλους τρόπος με εξεφτελίζουν. Μπορώ να έχω φίλους όποιους θέλω αλλά δεν βρίσκω το θάρρος να πω στις ''φίλες'' μου να σταματήσουν να με κοροϊδεύουν. Εγώ για παρέα θέλω μόνο τις μία από τις τέσσερις φίλες γιατί την ξέρω από τον παιδικό σταθμό και είναι πολύ καλή αλλά μερικές φορές μου την σπάει γιατί κάνει σαν να είναι ντίβα ή το επίκεντρο του κόσμου.
Επίσης όλοι θέλουν να με έχουν φίλη αλλά δεν ξέρω γιατί οι ''κολλητές'' μου, μου συμπεριφέρονται έτσι. Στενοχωριέμαι, μου έχουν κάνει τη ζωή κόλαση και αν πάω να κάνω παρέα με άλλα κορίτσια θα πουν: Α μας παράτησε αυτή. Περνάω τέλεια με κάτι άλλα κορίτσια αλλά φοβάμαι κάπως να απομακρυνθώ από τις ''φίλες'' μου. Ευτυχώς του χρόνου θα μετακομίσω πολύ μακριά αλλά δεν θα αντέξω μέχρι τότε!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123199 από Djbill στις 25 Σεπτεμβρίου 2013, 8:38μμ

Djbill

μέλος από: 22/9/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Οποιος σε κοροιδευει δεν ειναι φιλος σου βαλτο καλα στο μυαλο σου :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123571 από troller_977 στις 18 Οκτωβρίου 2013, 11:17μμ

troller_977

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Κοίτα προτείνω να τις ξεκόψεις από παρέα διότι αυτό ειλικρινά δεν λέγεται φιλία. Αφού μπορείς να κάνεις παρέα με άλλα άτομα άλλαξε παρέα και γράψε τις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login