Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Θες να σ' αφήσουν ήσυχο; Ξεκίνα να καθαρίζεις το σπίτι.
Σάββατο, 27 Απριλίου

δυο ξενοι...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123341 από gpavlidis96 στις 06 Οκτωβρίου 2013, 11:36πμ

gpavlidis96

Εικονίδιο
μέλος από: 6/10/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Γεια σας! Προτου πω για το προβλημα μου, θα ηθελα να αναφερω οτι ειμαι ομοφυλοφιλος.. Λοιπον ειμαι 17 και πριν απο 2 χρονια ανακαλυψα οτι ημουν ερωτευμενος με τον κολλητο μου.. Φυσικα λογω του εγωιστικου χαρακτηρα μου δεν του το αποκαλυψα αλλα το αφηνα να φανει.. Καποια στιγμη που ημασταν μονοι του ειπα οτι θα ηθελα να παω με καποιον καθως το ειχα υποψιαστει πως και αυτος θα ηθελε το ιδιο.. Ξεκινησαμε να κανουμε πραγματα προκαταρκτικα κι ετσι, ωσπου περσι του ζητησα να ολοκληρωσουμε και δεχτηκε χωρις δευτερη σκεψη. Αφου ολοκληρωσαμε 2 φορες μ ειπε πως θελει να σταματησουμε και πως αυτο που καναμε ηταν ενα τεραστιο λαθος! Εγω απογοητευτηκα παρα πολυ γιατι περα οτι διακοψαμε αυτο που ειχαμε με εκοψε και απο φιλο του! Επειτα εκανε σχεση με 2 κοριτσια ταυτοχρονα (καθως το ενα βρισκεται χλμ μακρια) και καθε στιγμη π ειμαι μπροστα μ επιδεικνυει τι μπορει να κανει! Ξεχασα να αναφερω οτι μ ειχε ζητησει το καλοκαιρι π μας περασε να μην ξαναασχοληθω μαζι του και τωρα π ανοιξαν τα σχολεια εμαθα οτι ελεγε ασχημα πραγματα για μενα στις κοπελες του και παρ'ολα αυτα μου μιλαει ακομα.. οταν του ζητησα το λογο, μ ειπε πως ειχα κανει καποια πραγματα και οτι ειμαι πολυ πονηρος, αλλα απ'οσο καταλαβα ηταν γνωμη καποιου αλλου κι οχι δικη του... Εγω παρ'ολα αυτα ειμαι ερωτευμενος μαζι του αλλα και θυμωμενος.. Τι να κανω? Να επιμεινω ή να τον αφησω?

ΥΓ: ελπιζω να μην σας ενοχλησει αυτο π ειμαι και ξερω οτι θα υπαρξουν αρνητικα σχολια, αλλα ο καθενας ας κοιταει τον εαυτο του κι οχι τους αλλους..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123367 από gpavlidis96 στις 06 Οκτωβρίου 2013, 11:09μμ

gpavlidis96

Εικονίδιο
μέλος από: 6/10/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
ρε παιδια ουτε μια αποψη?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123390 από aggi στις 07 Οκτωβρίου 2013, 8:25μμ

aggi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/10/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
να τον αφησεις να φυγει κατα τη γνωμη μου συνεχισε να εισαι αυτο που εισαι γιατι απο οτι καταλαβα ο φιλος σου δε το πολυ δεχεται οτι ειναι και οτι εισαι γκει οπως λεω παντα στις φιλες μου υπαρχουν τοσο ωραιοι αντρες μεινε αυτο που εισαι και
μην αλαξεις ποτε και για κανεναν!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123397 από gpavlidis96 στις 07 Οκτωβρίου 2013, 10:02μμ

gpavlidis96

Εικονίδιο
μέλος από: 6/10/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
ναι ομως μου λειπει τρομερα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123420 από eleni124 στις 08 Οκτωβρίου 2013, 11:43μμ

eleni124

μέλος από: 8/10/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Κοιτα αυτος δεν θελει να δεχτει οπως το δεχτηκες εσυ αυτος απλα προσπαθει να καταπιεση τν εαυτο του για να ειναι καποιος αλλος και τετοια ατομα αστα καλυτερα μακρια και οσο αφορα οτι σ λειπει δεν μπορεις με τ ζορι να τν φερεις πισω μπορει αυτος να θελει να αλλαξει γουστα η τουλαχιστον να προσπαθησει για να μην εχει προβλαματα σορρυ αλλα ξερεις οτι δεν τ δεχονται πολλοι αυτο και ισως φοβαται πως θα τ παρουν
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #123424 από Dark Agel στις 09 Οκτωβρίου 2013, 10:19πμ

Dark Agel

μέλος από: 9/10/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε μου βαλε και εσυ πανω τον εγωισμο σου μεχρι να τον ξεχασεις!!! το συγκεκριμενο ατομο κατα την γνωμη μου εχει χαθει... εχει μπερδεψει την σεξουαλικοτητα του ξεκινησε απο σενα και τωρα την ψαχνει σε κοριτσια!!! ψαχνει τη επιβεβαιωση για το αν του αρεσουν οι γυναικες η ατομα του ιδιου φιλου... πλεον στην σημερινη εποχη χριζουν περισσοτερης εκτιμησεις οι ομοφυλοφιλοι σε σχεση με αλλα χρονια ασε που πληθαινουν κιολας.. οποτε δεν θα αργησεις να βρεις αυτο που ψαχνεις!!απο την στιγμη που εκανε πισω τοσο γρηγορα δεν ειναι ατομο εμπιστοσυνης.. και οσο για την φιλια, μπορεις να βρεις φιλους που θα σε αγαπνε γι αυτο που εισαι και οχι να αλλαζουν συνεχεια συμπεριφορα απεναντι σου, αυτο ειναι συμφερον οχι φιλια!! :) τα φιλια μου!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123458 από gpavlidis96 στις 10 Οκτωβρίου 2013, 8:42μμ

gpavlidis96

Εικονίδιο
μέλος από: 6/10/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
σας ευχαριστω πολυ ολους!!! ελπιζω να τα καταφερω!! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123461 από gpavlidis96 στις 10 Οκτωβρίου 2013, 9:20μμ

gpavlidis96

Εικονίδιο
μέλος από: 6/10/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
αν μου μιλησει αυτος τι να κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123469 από eleni124 στις 11 Οκτωβρίου 2013, 10:20πμ

eleni124

μέλος από: 8/10/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Ενα γεια τπτ παραπανω και αμα σ πει τπτ πες του δεν εισαι σωστος και δεν εισαι καν φιλος με ολα αυτα που εγιναν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123477 από gpavlidis96 στις 11 Οκτωβρίου 2013, 10:00μμ

gpavlidis96

Εικονίδιο
μέλος από: 6/10/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
σας ευχαριστω πολυ! εβαλα στχο και θα τον ξεπερασω! ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login