Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Υπάρχει ζωή πριν απ' το θάνατο;
Σάββατο, 27 Απριλίου

με πιεζει τ αγορι μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123406 από eleni124 στις 08 Οκτωβρίου 2013, 4:07μμ

eleni124

μέλος από: 8/10/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γεια σας τ εχω με το αγορι μου εδω και 4 χρονια στηνεγιναν καποια μπερδεματα αλλα τ κεπερασαμε περασα σε μια σχολη κ με πιεζει πολυ δεν με αφηνει να μιλαω με αλλα αγορια δεν με αφηνει.να βγαινω εξψ με τησ φιλεσ μου. Ξερει οτι τον αγαπαω γιατι για να τ εχω μαζι του ειπα ψεμματα στους γονεις μου και με εχει φαει τ αγχοσ κ η στεναχωρια βαρεθηκα τα παντα μια αυτος να με πιεζει κ να και μια οι γονεις μου δεν ξερω τ να κανω οι φιλεσ μου εχουν απομακρινθη απο εμενα γιατι δεν κανω τιποτα μαζι τους
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123412 από lenaki19 στις 08 Οκτωβρίου 2013, 8:09μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
εγω ξερω οτι εισαι σε σχεση με καποιον για να περνας καλα κι οχι να σε ξεκοβει απο τους φιλους σου και να σου δημιουργει προβληματα. αυτο δεν ειναι σχεση, αυτο ειναι φυλακη. να υποθεσω οτι σε εχει ξεκοψει απο φιλους ενω εκεινος μια χαρα βολευεται με τους δικους του φιλους ε? αν ειναι ετσι, στειλτον απο κει που ηρθε και τελειωσε η υποθεση. λογικο ειναι οι φιλες σου να μη σου δινουν πια σημασια εφοσον τοοοσο καιρο τις ειχες στο γραψιμο. οσο και υπομονετικες και να ηταν εξαντληθηκε η υπομονη τους και με το δικιο τους. παντως αρχικα μιλησε του και αμα δεις οτι δεν περνει απο λογια, στειλτον. κανενας δεν εχει το δικαιωμα να σου λεει τι θα κανεις, που θα πας και με ποιον θα μιλας ή δε θα μιλας. αυτα απο μενα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123417 από eleni124 στις 08 Οκτωβρίου 2013, 11:05μμ

eleni124

μέλος από: 8/10/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Απλα ειχαν γινει κααποια λαθοι στο παρελθον κ απο της δυο πλευρες δεν ξερω τ να πω. ευχαριστω παντος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123423 από Dark Agel στις 09 Οκτωβρίου 2013, 10:07πμ

Dark Agel

μέλος από: 9/10/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ελένη μου καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις... έχω περάσει ακριβώς το ίδιο λούκι σε πολύ μικρή ηλικία για 3,5 ολόκληρα χρόνια!!
Μεγάλωσα όμως ωρίμασα και σκέφτηκα κάποια πράγματα πιο σοβαρά. Για σκέψου λίγο τι ακριβώς θέλεις εσύ από την ζωή σου?? να κρέμεσαι από πάνω του?? η να έχεις την δική σου προσωπικότητα??Αυτό δεν είναι αγάπη, είναι ένας πολύ μεγάλος εγωισμός ο οποίος θέλει να κυριαρχεί επάνω σου και να καυχιέται ότι με μια του κουβέντα κάθεσαι σούζα.. εγώ είχα χάσει την κολλητή μου εξαιτίας του που ήταν η μια και μοναδική φίλη που είχα!! όταν βγήκα παραέξω και έζησα κατάλαβα πλέον πως δεν τον είχα ανάγκη!!! αν συνεχίσει έτσι δώστου το μήνυμα ότι σε χάνει!! και να σου πω και το άλλο??? ίσως και να αξίζεις κάτι καλύτερο από αυτόν...σκέφτηκες ποτέ το μέλλον σου μαζί του, αν παντρευτείτε και κάνετε παιδιά πως θα είναι η ζωή σου??? σε πληροφορώ ότι χώρισα το 2008 μαζί του και είμαι τώρα με κάποιον από το 2011 αρραβωνιαστήκαμε το 2012 και του χρόνου σκεφτόμαστε να πατρευτουμε... και ημαστε οπως ημασταν στην αρχη... αν αγαπας καποιον τον αγαπας απο την αρχη μεχρι να πεθανεις ασχετα αν φευγει ο ερωτα εμεις ομως ημαστε ακομα πολυ ερωτευμενοι σαν τον πρωτο καιρο...δεν μου απαγορευει τιποτα και οχι μονο εχω την κολλητη μου διπλα μου, αλλα εχω ακομα περισσοτερους φιλους... η αποφαση δικη σου ομως σκεψου!!! κοιτα λιγο μπροστα πριν σε προλαβουν τα γεγονοτα!!!

Υ.Γ. Όταν αγαπήσεις πραγματικά και σ αγαπήσουν δεν θα διστασεις καν να το πεις και στους γονεις σου!! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123472 από eleni124 στις 11 Οκτωβρίου 2013, 12:58μμ

eleni124

μέλος από: 8/10/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Τωρα ομως δεν ξερω τ να κανω περναμε κλ οταν ημαστε μαζι αλλα κουραστικα λιγο κ ολο χτυπαει κατι λαθοι που καναμε κ οι δυο στο πρωτο χρονο κ τωρα καθομαι μονη μ εδω σ που σπουδαζω κ δεν εχω φιλες δεν εχω τπτ θελω να παρατισω την σχολι βαρεθηκα τα παντα στο τελος θα πεσω σε καταθλιψη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123473 από eleni124 στις 11 Οκτωβρίου 2013, 1:03μμ

eleni124

μέλος από: 8/10/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Και δεν.μπορω να πω ηταν παντα διπλα μ σ αλλα θεματα. Τον αγαπαω οπως και αυτος αλλα δεν ξερω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login