Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Λάκης Παπαδόπουλος – Δεν ξαναβόσκω άλλες βουβάλες "Με πολjήσαν παραμύθια θα τα βρώ μπαστούνια δήθιν, παραλjίγου να πιστέψου τουν κουμπάρου τουν ξιφτίλα"
Πέμπτη, 9 Μαΐου

θεμααααα.......

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123629 από jenaki15 στις 21 Οκτωβρίου 2013, 10:11μμ

jenaki15

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/10/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
γεια σας αγαπητα μελη του φτου!για αλλη μια φορα ζητω την βοηθεια σας...ειμαι 13 χρονων και εχω αρκετα χαμηλη αυτοπεποιθηση οσο αφορα το θεμα της ομορφιας και του σωματοτυπου....ειμαι 1,63 και 57 κιλα νταξη δεν ειμαι τοφαλος αλλα ουτε και στεκα εχω και κοιλιτσα και μπουτακια και κωλο τα παντα αλλα οχι σε σημειο που να ειναι σκετη αηδια!το θεμα μου ειναι πως ζω στην επαρχεια και ετσι τα αγορια γουσταρουνε κοπελες αρκετα αδυνατες που νομιζουν οτι ειναι οι απολυτες θεες και εμεις οι πιο γεματες τιποτα..δεν κλαιγομαι εχω σχεση αλλα το θεμα μ ειναι οτι τα αγορια μερικες φορες κανουνε σχολεια για το σωματοτυπο μ αλλα εγω κανω την κινεζα η γελαω η πχ οτανε με ειπανε χοντροκωλα λεω πολυ τον σχολειαζουν αλλα λιγοι τον γευονται χδ!αυτο εχει ως αποτελεσμα να βρισκω σκατα τα παντα επανω μου τι να κανω?? επεισης εχουμε και τα λεγομενα ποζερια που ητε χοντρες ειναι ειτε ασχημες της θεωρουν θεες...
ευχαριστω εκ των προτερων! :P
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #123630 από Nikolas4 στις 21 Οκτωβρίου 2013, 11:01μμ

Nikolas4

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αγνόησε τους απλα. Μην τους αφηνεις να σε μειωνουν την αυτοπεποίθηση. Μια χαρα εισαι με τα κιλα και το υψος που λες οτι εχεις. Αφου οπως λες εχεις και αγορι απλα μην τους δινεις σημασια. Λογικα το λενε επειδη σε ζηλευουνε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123632 από jenaki15 στις 22 Οκτωβρίου 2013, 2:04μμ

jenaki15

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/10/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
ευχαριστω για την απαντηση σου...το θεμα ειναι οτι το κανανε και συνεχιζουν ακομα ανε3αρτητα αμα ειμαι σε σχεση η οχι......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123945 από BigRusher στις 15 Νοεμβρίου 2013, 7:58μμ

BigRusher

Εικονίδιο
μέλος από: 15/11/2013
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Παρατα τους!!! Να είσαι ο εαυτός σου και να μην ακούς τι λένε οι άλλοι για σένα!!! Οι αληθινοί φιλοι που θα μεινουν θα είναι αυτοι που θα σε κανουν παρέα για τον χαρακτηρα σ και όχι για την εμφανιση¡¡ :-) just be yourself :-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login