Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το να ταξιδεύεις στα νησιά χωρίς σκάφος, είναι σαν να πηγαίνεις εκδρομές με το ΚΤΕΛ.
Σάββατο, 20 Απριλίου

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΚΕΙ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124086 από Snipers στις 03 Δεκεμβρίου 2013, 11:40μμ

Snipers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2013
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0

Λοιπον γεια σας μελοι του φτου,σημερα εχω να γραξω ενα προβλημα που εχω οπος με τα χιλιαδες τα αλλα που εχω γραξει εδω και οι απαντησεις σας με βοηθησαν,ενιγουει σημερα θελω να γραξω για κατι που με πιραζει στο σχολειο,παω 1η λυκειου και απο φιλους δεν τα παω και πολυ καλα γιατι δεν μιλαω πολυ γιατι δεν ξερω τι να πω και ολοι με νομιζουν για πουστη(σορρυ για τη λεξη αλλα δεν..)δεν ειμαι κακος σε αυτους που το κανουνε αλλα δικια τους ζωη και οπως θελουνε την κανουνε..με νομιζουν οτι ειμαι πουστης γιατι δεν μιλαω πολυ και κλεινομαι στον εαυτο μου και με φοναζουν(π.χ που εισαι ρε δημητρη,λενε πουσαι ρε δημητρα)και με πιραζει παρα πολυ γιατι δεν θελω να το λεει ολο το σχολειο γιατι με πιραζει παρα πολυ και ισα ισα που γουσταρω και μια κοπελα..τελοσπαντων υπαρχει καμια λυση σε αυτο το προβλημα?..ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΚΕΙ ΡΕ ****** ΜΟΥ ...σορρυ για αυτα **
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124175 από paranoikos στις 08 Δεκεμβρίου 2013, 8:23μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
ριξτους ενα μπινελικι.. και θα μαζευτουν ... αν ειναι να σε δειρουν ομως μην το κανεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124460 από kalaamata90 στις 30 Δεκεμβρίου 2013, 11:54μμ

kalaamata90

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
θα ηταν καλο για εσενα να μην κλεινεσαι στον εαυτο σου ...κανε παρεες και θα αισθανεσαι καλυτερα! τωρα για τους αλλου τους ηλιθιους τοσα ξερουν τοσα λενε . εχεις δειξει ποτε πως αυτο που κανουν σε εωοχλει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124674 από teliswe στις 12 Ιανουαρίου 2014, 8:17μμ

teliswe

Εικονίδιο
μέλος από: 15/11/2013
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Ζω το ίδιο και είμαστε στην ίδια ηλικία. Αντίθετα όμως με εσένα,εγώ έχω αρκετούς γνωστούς. Το θέμα είναι ότι ζω σε χωριό,και καταλαβαίνεις πως είμαστε μια κλειστή κοινωνία. Απλά αυτά που κάνω και σκέφτομαι δεν ταιριάζουν εδώ,για αυτό με κοροϊδεύουν. Προσωπικά,τους γράφω στα ****..ξέρω τι είμαι,ξέρω τι θέλω ;-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login