Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Λεωνίδας Βελής να τραγουδάει "Με το στόμα γεμάτο φιλιά..."
Παρασκευή, 19 Απριλίου

ζηλευω την κολλητη μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124802 από rozy42 στις 16 Ιανουαρίου 2014, 10:02μμ

rozy42

Εικονίδιο
μέλος από: 24/7/2013
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
η κολλητη μου ειναι δημοφιλης ομορφη εχει το πιο μεγαλο μαι ωραιο στηθος σε ολο το σχολειο και τον πιο ωραιο κωλο.ολοι την θελουν και ολοι θελουν να της κανουν παρεα.ολοι απεφθινονται σε αυτην για οτιδηποτε και ποτε σε εμενα ολα τα αγορια την θελουν ακομα και αυτα που ειναι 4 χρονια μεγαλητεροι και ειναι θεοι και εγω δεν εχω κανεναν δεν ειναι πως ειμαι ασχημη αλλα μπροστα της ειμαι.εχει παντα να βγει με καποιον και με μεγαλη παρεα και ποτε δεν φωναζει εμενα και της ζηταω να βγουμε και μου λεει πως εχει κανονισει με παρεα και ουτε με φωναζει αλλα απλα στο τελος της αρχιζω παλι αυτη την σηζητηση οτι τα θελει ολα και στην τελικη δεν της αρκει τπτ και τα θελει ολα για αυτην θα πεθενα για να ειχα οτι εχει και το χειροτερο ειναι πως οταν κατι απο αυτα χανει γυριζει σε εμενα και δεν με υπολογιζει ποτε και σε .της εχω μιλησει αλλα παντα καταλήγουμε στο οτι εγω φταιω και παντα βγαινω χαμενη.δεν ξερω τι κανω λαθος.π.χ αυριο κανονισε με μια παρεα με το αγορι που θελω να πανε σε ενα κλαμπ και της ειπα να ερθω και μου ειπε πως δεν ειμαι καλεσμενη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124805 από nitro στις 16 Ιανουαρίου 2014, 10:13μμ

nitro

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/1/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
teties filou kalutera na mhn tous theoris filou opos eipai enas kalos fulos filos einai autos pou se sevete xoris na zita adalgma ara xegrapse thn kai oti einai dimofhlhs den simenh pos einai omorfi apla simenei pos einai xekolo ama gineis kai esu tha se goustaroun kai esena tora ama thes na gineis poutana gia na kauloneis ta agoria eisai ilithia pada filika ego
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125552 από elenhkaa στις 21 Φεβρουαρίου 2014, 9:43μμ

elenhkaa

μέλος από: 4/2/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
σταματα να της κανεις παρεα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125567 από Yolos στις 22 Φεβρουαρίου 2014, 10:54πμ

Yolos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/2/2014
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Κατσε ειναι κολλητη σου και δεν βγαινει μαζι σου παντα ? Εγω με τον κολλητο μου δεν εχει τυχει να βγουμε σε διαφορετικο μερος ο καθενας. Σταματα να την κανεις παρεα η τουλαχιστον να την αποκαλεις κολλητη σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125569 από *chaos στις 22 Φεβρουαρίου 2014, 2:05μμ

*chaos

μέλος από: 18/2/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
τι ακριβώς ζηλεύεις; τον εγωισμό της; την αγένεια της; το ότι δεν σου φέρεται σαν φίλη; (πόσο μάλλον και σαν κολλητή). ξέκοψε. αγάπησε τον εαυτό σου όπως είναι και μην έχεις τέτοια πρότυπα. ξέρει ότι την ζηλεύεις και με αυτό τον τρόπο από μόνη σου την κάνεις να νιώθει ανώτερη. βρες άλλα άτομα να κάνεις παρέα που σε εκτιμούν και σε σέβονται. μην γίνεσαι υποχείριο κανενός.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login