Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στις τρεις πίτες το τζατζίκι δώρο.
Τρίτη, 30 Απριλίου

side labret και γονεις

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124955 από Directioner:)xx στις 25 Ιανουαρίου 2014, 5:13μμ

Directioner:)xx

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Γεια σας. Μπαινω κατευθειαν στο θεμα. Ειμαι 2η γυμν κ πριν απο κανεναν μηνα μ υποσχεθηκε η μανα μ πως αν στ 2ο τριμ ανεβασω τους βαθμους μ(απο 18 ν τ παω 19) θα μ αφησει να κανω side labret. Ομως τωρα μου το αλλαζει κ μ λεω οτι θ τ κανω 1η λυκειου! Της εχω ζητησει κ ν βαψω τ μαλλια μ,ή ν τ ξυρισω απο την μια πλευρα αλλα δν μ αφηνει ΤΙΠΟΤΑ! δν ξερω τ ν κνω><

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124956 από Directioner:)xx στις 25 Ιανουαρίου 2014, 5:15μμ

Directioner:)xx

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
3η γυμν **
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124959 από asap στις 25 Ιανουαρίου 2014, 9:04μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
κοριτσι γυμνασιου δεν ειναι οτι και ποιο ωραιο να εχει σκουλαρικια και ξυρισμενο κεφαλι στα πλαγια... η μητερα σου εχει ενα δικιο που σε κραταει ακομα να κανεις αυτα τα πραγματα... μην βιαζεσαι να μεγαλωσεις και να παριστανεις το "μαγκακι" με τα σκουλαρικια στους αλλους στο σχολειο...
ακου την μητερα σου τωρα τουλαχιστον και μετα στο λυκειο και μετα απλα σκεψου οτι οι επιλογες θα ειναι δικες σου σε ολους τους τομεις της ζωης σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124960 από pi8hkos97 στις 25 Ιανουαρίου 2014, 10:25μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Θα σου μιλήσω σαν αγόρι τα σκουλαρίκια τα πολλά δεν είναι ωραία προσωπικά μου αρέσει 1 σε κάθε αυτί (ή και πάνω στο πτερύγιο) και 1 piercing στα χείλια και άλλο 1 στον ωφαλό. Τώρα πίστεψέ με το ξυρισμένο κεφάλι είναι αηδία κατά τη γνώμη μου άσε που άμα θες να ξαναμακρύνουν θα περιμένεις κάτι χρόνια εκτός του ότι θα δυναμώσουν δυσανάλογα με τα υπόλοιπα μαλλιά.
Τώρα όσο για το σκουλαρίκι πήγαινε και βάλτο και πες ότι το έχεις αποφασίσει ώρημα. Και στην τελική τί θα σου κάνει άμα το κάνεις χωρίς άδεια; θα στο ξεριζώσει; δεν νομιζω!
Ελπίζω να σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125535 από elpise9 στις 21 Φεβρουαρίου 2014, 2:45μμ

elpise9

Εικονίδιο
μέλος από: 29/8/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Μην τα κανεις αυτά ρε κοπέλα μου και γίνεις η κλασική γκομενα στις μέρες μας..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125885 από nonaki στις 13 Μαρτίου 2014, 12:04πμ

nonaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Είναι ολα θέμα αντίδρασης πιστέυω εγω προσωπικά! Ολοι εχουμε περασει απο το σταδιο της εφηβειας που αρχιζουμε και ψαχνόμαστε και θελουμε να κανουμε αλλαγεες οι οποιες τις περισσοτερες φορες ειναι επιπολαιες και ακολουθον την μοδα και τα προτυπα της καθε εποχης.
Επειδη κι εγω στην εφηβεια βρισκομαι προτεινω να ασχοληθεις περισσοτερο με την καλλιεργεια του χαρακτηρα σου και υστερα εξωτερικη εμφανιση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125898 από paranoikos στις 13 Μαρτίου 2014, 4:17μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
κοιτα, το ξυρισμενο μαλλι παει αναλογα στον καθενα , εχω μια φιλη στην ηλικια σου ισως 1 χρονο μεγαλυτερη που εχει 6 τρυπες στο ενα αυτη και 4 στο αλλο και φορα σε ολες σκουλαρικια , εχει ξυρισμενο κεφαλι , απο την μια φυσικα , και για τα δικα μου γουστα ειναι κουκλα οταν λεμε ξιρισμενο , δεν ενωω δερμα , ενωω κοντο μαλι , σαν στρατιωτικο ας πουμε , τωρα για λαμπρετ και εγω θελω να κανω στην μεση αλλα ουτε εμενα με αφηνουν :( υπομονη
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login