Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Δεν το κατάλαβα πως ήμουνα για σένα, ο πασατέμπος σου για να περνά η ώρα... (άσμα)
Παρασκευή, 3 Μαΐου

ενα αγορια αναμεσα μας

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125560 από elenhkaa στις 22 Φεβρουαρίου 2014, 12:08πμ

elenhkaa

μέλος από: 4/2/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
εγω (14 χρονον)και μια φιλη μου φετος κανουμε παρα πολυ παρεα και εχουμε γινει πολυ κολλητες(ας την λεμε=χ).τυχενει να θελω εδω και εναν χρονο ενα αγορι με το οποιο γνωριζομαστε και αρεσει και στις δυο μας και λεμε καθε φορα ποσο κουκλος ειναι και καθε μερα μετα το σχολειο ερχετε και καθετε μαζι με την παρεα μου που ειναι 5 κοριτσια.σε αυτην την παρεα ειναι και η χ ειναι πανεμορφη και ολα τα αγορια ελκυονται και απο τον χαρακητρα της και απο την εμφανιση της.το οτι θελω αυτο το αγορι δν το ξερει καμια φιλη μου γιατι ξερω πως δεν εχω ελπιδες μαζι του και δεν θα εχω οτι και αν κανω γιατι εχω προσπαθισει και γιαυτο δν λεω τπτ.εδω και 2 εβδομαδες αυτος που θελω εγω την πεφτει στην χ.μεχρι και να βγουνε της ζητησε και η κατασταση μεταξη τους με κανει να νιωθω απεσια και ενα τιποτα. δηλαδη εκει που εγω ειμουν αυτη που αυτος μιλουσε μαζι της τωρα εχει παει η χ και της μιλαει σηνεχος και αυτος περνει και αταποδοση.και να φανταστεις εγω και η χ φεβγουμε μαζι και τωρα πια της λεει μονο αυτη ''γεια,φιλακια,καλο μεσιμερι'' και εμενα ουτε καν που μου μιλαει πια!!! και οχι μονο αυτο αυτη η φιλη μου με βγαζει σηνεχος απεξω στην παρεα και νιωθω χαλια μεχρι να κλαψω μου ερχετε απο τον τροπο που το κανει.νομιζα πως αυτο θα σταματουσε αλλα οσο παει χειροτερευει και εδω και 1 χρονο τον θελω αυτον αλλα αυτος μολις την γνωρισε πηγε σε αυτην.(και αυτος ξερει πως εγω οτν θελω)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125564 από lenaki19 στις 22 Φεβρουαρίου 2014, 2:53πμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
κανονικα επρεπε να το ειχες πει στη φιλη σου οτι σου αρεσει αυτος. απο τη στιγμη που αν καταλαβα καλα δε της το ξεκαθαρισες οτι ναι σου αρεσει, αλλα απλα καθοσουν κι ελεγες μαζι της οτι ειναι ωραιος και τετοια, μπορει η φιλη σου να νομιζε οτι το ελεγες ετσι απλα επειδη ειναι ωραιος κι οχι επειδη ηθελες να κανεις κατι μαζι του. κανονικα σα φιλες που εισαστε επρεπε να το συζητησετε αυτο το θεμα εδω και παρα πολυ καιρο και οχι να φτασετε σε αυτο το σημειο. που οσο να ναι σε ενοχλει. τωρα οσον αφορα το αγορι, εφοσον ξερει οτι σου αρεσει επρεπε να ηταν λιγο πιο διακριτικος μπροστα σου μονο και μονο για να μη νιωθεις ασχημα και το σωστο θα ηταν να σου εδινε λιγο σημασια απο το να μη σου μιλαει καθολου. τελος παντων, οσο για τη φιλη σου. δε το βρισκω και πολυ σωστο αυτο που κανει με το να σε εχει στην απεξω... παντως πιασε τη φιλη σου οσο ειναι νωρις και μιλησε μαζι της. πες της οτι δε σου αρεσει αυτο που γινεται και γενικα το να σε εχει στην απεξω και οτι αλλο σε κανει να νιωθεις ασχημα. αν ειναι σωστη θα το καταλαβει, θα παραδεχτει οτι ηταν λαθος η συμπεριφορα της και θα προσπαθησει να επανωρθωσει. αν δεν ειναι σωστη τοτε θα κανει του κεφαλιου της και θα το συνεχισει. αν το συνεχισει θα στο πω ωμα, χεστην και πηγαινε παρακατω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login