Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Οι άγγελοι: ξανθοί, γαλανομάτηδες, άτριχοι γκόμενοι. Οι δαίμονες: μαύροι, κακάσχημοι, τρομακτικοί και γύφτοι
Παρασκευή, 3 Μαΐου

3ος σε σχεση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125740 από elenhkaa στις 04 Μαρτίου 2014, 4:57μμ

elenhkaa

μέλος από: 4/2/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
ειναι αυτο το αγορι που τα εχει με μια κοπελα εδω και 2 μηνες.εμεις (εγω και αυτος) σε αυτους τους δυο μηνες μιλουσαμε βρισκομασταν και τα λεγαμε ολα αλλα πολυ φιλικα.αυτος αρχισε να μαλωνει μαζι της και κατεληξαν να χωρισουν οριστικα (τουλαχιστον αυτο μου ειπε εμενα) και οταν μαλωναν εμενα αυτο το αγορι με επερνε τηλ βρισκομασταν αλλα με φωναζε ''μωρο μου'', ''αγαπη μου'' και μου ελεγε διαφορα π.χ ''εχεις κωλαρα'' και ''καυλοφατσα'' αλλα σε φαση για πλακα αλλα τα εννουσε και μετα απο λιγο καιρο αρχισε να μου λεει πως του αρεσω και μετα πως με θελει και αρχισα να νιωθω και εγω το ιδιο για αυτον.τα ξαναβρηκε με την κοπελα του και μου το ειπε ενω με ηθελε.δεν ηταν αυτο που με πειραξε τοσο (ενω τον ηθελα και τον θελω ακομα) αλλα αυτο που με πειραξε πιο πολυ ειναι το οτι συνεχισε να μου μιλαει ετσι και να μου λεει πως ακομα με θελει ενω τα εχει με την αλλη. και μου λεει πως αν του πω εγω πως θελω να ειμαστε μαζι θα χωρισει αυτην για εμενα, αλλα αν πω οχι θα ειναι μαζι της ακομα και εχω θα καθομαι να στεναχοριεμαι
(με αυτην δεν ειμαστε καν φιλες)αλλα δεν θελω να ειμαι η πουτανα που μπενει αναμεσα αλλα ουτε να κατσω να κλαιγομαι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125741 από άσχετος στις 04 Μαρτίου 2014, 9:53μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Είδη έδωσες την σωστή απάντηση στον εαυτό σου!"αλλα δεν θελω να ειμαι η πουτανα που μπενει αναμεσα αλλα ουτε να κατσω να κλαιγομαι!"
Είναι προφανές,το αγοράκι είναι ανώριμο,δεν αξίζει..Πιστεύω,όλα αυτά τα κάνει για την φήμη,του δήθεν "γαμιά" και πως μπορεί να τις έχει όλες..
Δεν αξίζει να προσπαθείς για κάποιον που,είναι τόσο ξεροκέφαλος..Και στην τελική,πιστεύω πως έχει ψεύτικα αισθήματα..Δηλαδή,θέλει να "φασωθεί" 2-3 φορές με κάποια και τέλος..
Καλό θα ήταν να προχωρήσεις την ζωή σου,τόσα αγόρια υπάρχουν γύρω σου,δεν νομίζω να μην σου αρέσει έστω και 1 αγόρι!
Το πιο σωστό,είναι να προχωρήσεις και αφήνει το παλικάρι να σοβαρευτεί και να ωριμάσει!
Αν επιμένεις τόσο πολύ και σου αρέσει κάνε υπομονή,μέχρι να χωρίσει και ξεκαθάρισε του πως έχουν τα πράγματα.
Για εμένα το πιο σωστό είναι η πρώτη συμβουλή..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125744 από panagiotiC στις 04 Μαρτίου 2014, 10:08μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Δεν αξιζει να ασχολεισαι,ο τυπος παιζει μαζι σου,θελει να το παιξει διπορτο.Αν σε ηθελε πολυ απλα δεν θα τα εφτιαχνε ξανα με την αλλη.Ειπες οτι οταν μαλωνε με την αλλη σε θυμοταν και αντι να χαλαστει που ειχε μαλωσει με την κοπελα του ελεγε σε εσενα τι κωλαρα εχεις και σε φωναζε μωρο του και αγαπη του;Σορυ αλλα ο τυπος ειναι πολυ φθηνος,δεν αξιζει καν να ασχολεισαι μαζι του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125754 από elenhkaa στις 05 Μαρτίου 2014, 4:22μμ

elenhkaa

μέλος από: 4/2/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
εχετε δικιο αλλα με θελει και το καταλαβαινω. με αυτην τα πραμγατα ειναι πολυ ασχημα τωρα αλλα αυτη θα την βλεπει καθε μερα (στο σχολειο ειναι μαζι και στην ταξι) και εγω σε αλλο σχολειο οποτε δεν θα ξερω τι θα γινετε οταν δεν θα ειμαι εγω εκει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128929 από m.artzi στις 15 Ιουλίου 2014, 11:33πμ

m.artzi

Εικονίδιο
μέλος από: 14/7/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Αν σε ηθελε δεν θα ηταν μαζι της
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login