Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο μόνος σκοπός της ζωής σου είναι να είσαι κακό παράδειγμα για τους υπόλοιπους.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

νομίζω χάνω τον εαυτό μου

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125866 από nonaki στις 12 Μαρτίου 2014, 6:18μμ

nonaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Γειά σας :)
σήμερα έγινα μέλος της σελίδας και ελπίζω να με βοηθήσετε γιατι έχω ανάγκη την βοήθεια σας!
λοιπόν! είμαι 16 χρονών , πρίν δυο χρόνια είχα μια σχέση με ενα αγόρι 18 πλεον αυτος μην φανταστρείτε τιποτα το σοβαρό ,εν μήνα περίπου! Χωρίσαμε και συνέχισε ο καθένας την ζωη του.. εγω σιγά σιγά κολλούσα περνούσε λοιπον ο καιρος 6 μήνες μετα ξαναείμασταν μαζι! Τα πράγματ ηταν χάλαι πεθανε ο παππούς του επαθα ενα σοβαρο προβλημα στην υγεία μου το οποίο δεν του είπα ποτε χωρίσαμε παλι!Κρατήσαμε πολυ καλες σχέσεις! Κολλητοί είχα αρχίσει να τον νιώθω σαν αδελφό μου! :) Μείναμε ετσι περιπου ένα χρόνο . οσο περνούσε ο χρόνος εγω ερωτευόμουν! το εβλεπα στα μάτια του ένιωθε κι αυτος! Φτανουμε στον Οκτώβρη.Βγήκαμε και τα πραγματα ήταν τελείως αλλιώς! Εκδηλώθηκαν τα συναισθήματα και των δυο και αποφασίσαμε να προσπαθήσουμε αλλλη μια φορα! Ανταλλάξαμε σ'αγαπω μάγααπας πέρασα τον ενα πιο ομορφο μήνα της ζωής μου! Εζησα για πρώτη φορα τον έρωτα,ξυπνούσα για να ζω γι'αυτόν!Ξαφνικα μου λεει να τα τελειώσουμε ολα και να διαλέξω αν θέλω να μείνει στην ζωή μου ή να φυγει γιατι μου κανιε κακο! του ζήτησα να φυγει! Μετα ακολούθησαν 3 μήνες κατάπτωσης! δεν έτρωγα δν κοιμόμουν δεν ζούσα! καθε μέρα λυποθημούσα έκλαιγα με τις ώρες δεν ήξερα τι σημαίνει χαμογελώ!
Την προτοχρονια μου έστειλε μηνυμα και κάναμε μια καινούρια αρχη! Τώρα είμαστε παλι στο φιλικό σταδιο! αλλα και οι δυο νιώθουμε πράγματα το έχουμε πει ο ένας στον αλλον αλλα είπαμε να περιμενουμε μολις ενηλικιοθώ κι εγω !
Το πρόβλημα μου είναι οτι μέρα με την μέρα νιωθω οτι χάνω τον εαυτό μου σκέφτομαι μόνο αυτόν! Είμαι πολυ ευαίσθητος χαρακτήρας κι αυτός πολυ σταρχιδιστής! Μ'αγαπάει μου το δείχνει και μου το λεεί συνεχώς αλλα δνε ξέρω τι να κάνω! Μιλάμε καθε μερα! Μου χει δώσει το περικάρπο του και το φοράω συνέχεια!
Τον αγαπάω υπερβολικά με αποτέελεσμα να πληγώνω και εμένα και οποια άλλη σχέση επιχειρώ να κα΄νω για να τον ξεχάσω! Τον θέλω για όλες τις ομορφές στιγμές που έχουμε περάσει αλλα και για όλες τις πίκρες που μου έχει υποφέρει! Τον θέλω έτσι όπως ειναι!
Ευχαριστώ πολύ για οτν χρόνο σας :)
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #125868 από pi8hkos97 στις 12 Μαρτίου 2014, 7:39μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλύτερα να τον αφήσεις και να κάνεις μια καινούρια αρχή γιατί όποτε τον συμφέρει σε θυμάται. Έλεος τόσα αγόρια υπάρχουν μην κολάς σε έναν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125878 από nonaki στις 12 Μαρτίου 2014, 10:41μμ

nonaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Πολυ σκληρο αυτο που ειπες. ΑΝ εβλεπα οτι ηταν εντελως αδιαφορος πραγματι δεν θα σσχολουμουν αλλα μ'αγαπαει...το βλεπω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125879 από pi8hkos97 στις 12 Μαρτίου 2014, 10:45μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Και σου ξαναλέω ότι σε θυμάται όποτε σε έχει ανάγκη. Δηλαδή όποτε σε θυμάται και θέλει για καμιά βδομάδα πάει να πει ότι σε αγαπάει; ΞΕΚΟΨΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΟΥΤΕ ΦΙΛΙΚΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΧΩΡΙΖΕ ΤΟΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΕΤΑΝΙΩΝΕ. Πρέπει να κοιτάξεις και τον εαυτό σου και όχι να περιμένεις πότε θα σε θυμηθεί ο κάθε γελοίος (συγνώμη αλλά αυτή δεν είναι συμπεριφορά σωστού ανθρώπου).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125880 από nonaki στις 12 Μαρτίου 2014, 10:50μμ

nonaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ξεκόψαμε εντελώς 3 μήνες και ήμουν στα πατώματα. Να υποβάλω πάλι τον εαυτό μου σ'αυτή τη διαδικασία? Τι θα κερδίσω?
Τον τελευταία μήνα είχα μια σχέση που περνούσα καλά αλλα ως εκει. ΔΕΝ ΘΈΛΩ να ξεχνιεμαι , θελω να ξεχασω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125881 από pi8hkos97 στις 12 Μαρτίου 2014, 10:52μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Ωραία αυτή τη φορά δεν θα είσαι στα πατώματα και θα φροντίσεις εσύ γιαυτό. Κάνε μια σχέση καινούρια, άστα όλα πίσω και συννέχισε. ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΕΝΑ ΞΕΡΟ ΓΙΑ ΜΟΝΟ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125882 από nonaki στις 12 Μαρτίου 2014, 11:02μμ

nonaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
...αυτο χρειαζεται πειθαρχία και αυτοπεποιθηση καθως και ψυχικη δυναμη την οποια δεν διαθέτω....!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125883 από Dieftharmenos στις 12 Μαρτίου 2014, 11:03μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(nonaki@12 Μαρτίου 2014)
Ξεκόψαμε εντελώς 3 μήνες και ήμουν στα πατώματα. Να υποβάλω πάλι τον εαυτό μου σ'αυτή τη διαδικασία? Τι θα κερδίσω?


με αυτη την λογικη δεν πας πουθενα...με το συμπαθιο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125884 από nonaki στις 12 Μαρτίου 2014, 11:15μμ

nonaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Δυστυχως το ξερω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125888 από pi8hkos97 στις 13 Μαρτίου 2014, 11:38πμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Πολύ σωστά θέλει ψυχική δύναμη και αυτοπεποίθηση. Από όσο ξέρω οι γυναίκες αποκλτούν αυτοπεποίθηση όταν είναι όμορφες σέξι και τέτοια, τα αγόρια τρέχουν από πίσω τους και μετά το παίζουν δύσκολες. Κάντα αυτά και θα δεις για πότε θα αποκτήσεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login