Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Διασημότητα είναι ένα άτομο που είναι διάσημο για τη διασημότητά του.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

καινουριοι φιλοι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126292 από stelioss97 στις 05 Απριλίου 2014, 2:14μμ

stelioss97

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας!
Εδω και λιγο καιρο μαλωσα με την παρεα μου(4 ατομα) και θελω να αρχισω να κανω παρεα με καινουρια ατομα...πειτε μου καποια ιδεα για το πως θα μπορεσω να τους προσεγγισω!! εβαλα μια φιλη μου να ρωτησει τα ατομα που με ενδιαφερει να κανω παρεα και ειπαν οτι με συμπαθουν αλλα δεν μιλαμε καθολου...τι μπορω να κανω? κανω παρεα με ενα παιδι απο την παρεα τους και πιστευω οτι αμα του πω να παμε καμια βολτα θα φερει και τους αλλους και σιγα σιγα θα αρχισουμε να κανουμε παρεα...πειτε μου τι αλλο μπορω να κανω.
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #126296 από urban στις 05 Απριλίου 2014, 2:51μμ

urban

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

αρχικα αν δε μιλατε καθολου μπορεις για παραδειγμα να στειλεις σε καποιο ατομο απο αυτους ενα μηνυμα στο φβ -αν εχουν- να μιλησετε λιγο και μετα οταν συναντιεστε εξω η στο σχολειο να λες "καλημερα τι κανεις;" και ετσι σιγα σιγα θα πιασετε την κουβεντα και πιθανοτατα να ξεκινησετε να κανετε και παρεα
μια καλη λυση ειναι να ζητησεις απτο παιδι με το οποιο μιλατε να βγειτε καμια βολτα και ειτε φερει και τους υπολοιπους μαζι του ειτε οχι σιγα σιγα θα γινει και αυτο.
δε χρειαζεται κατι ιδιαιτερο, η στειλε μια δυο φορες μηνυμα και απο εκει και περα περιμενε να σου στειλουν και εκεινοι αλλιως προτεινε στο παιδι που ξερεις ηδη να βγειτε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126297 από stelioss97 στις 05 Απριλίου 2014, 2:57μμ

stelioss97

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
φιλε ευχαριστω αλλα ντρεπομαι να στειλω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126299 από Dieftharmenos στις 05 Απριλίου 2014, 3:18μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Τους φιλους δεν τους επιλεγεις...μονοι τους φτιαχνονται λογω συγκυριων...νομιζω οτι το βλεπεις απο λαθος οπτικη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126300 από stelioss97 στις 05 Απριλίου 2014, 3:30μμ

stelioss97

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
για να ερθουν μονοι τους πρεπει να σε γνωρισουν ομως πρωτα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login