Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σήμερα θα έχεις μια έκπληξη.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

ΣΟΣ χρειάζομαι απάντηση!!:/

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126327 από Kendall στις 07 Απριλίου 2014, 3:35μμ

Kendall

Εικονίδιο
μέλος από: 7/4/2014
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Εχω μαλωσει με την κολλητή μου (11 χρόνια φίλες) πολύ άσχημα και δεν μιλάμε εδω και 1,5 μήνα!
Ο λόγος ήταν επειδή είχε παει με έναν πρώην μου (με τον οποίο δεν έχουμε καλο παρελθόν βέβαια αν και δεν σήμαινε πολλα για εμένα) . Στην αρχή οταν μ το είπε δεν αντέδρασα κάπως και της είπα καλύτερα να το σταματήσει όμως αυτή δεν με άκουσε και έκανε κάτι κρυφά μαζί του κ ένιωσα πολύ προδομενη..τωρα όμως μου λυπεί και δεν ξέρω τι ειναι το σωστό!!
Απο την μια σκέφτομαι οτι μπορεί να το ξανα κανει (ή κατι χειρότερο) και πως δεν αξίζει να ασχοληθώ!!
Απο την άλλη μου έλειψε πως περνούσαμε χρόνο μαζί κ νιώθω σαν να θέλω να τα ξεχάσω όλα!!
Δεν πιστεύω όμως πως μ έχει δείξει οτι της έλειψα τόσο και εγω (αν κ αυτό με τον πρώην μου το σταμάτησε ή ετσι είπε) το θέμα μου απλός ειναι οχι οτι πήγε με τον πρώην μου αλλα το γεγονός οτι δεν άκουσε οτι με πείραξε το όλο θέμα (γιατι δεν τον πήγαιναν κ για σχέση ουτος η άλλος) και ετσι αισθάνθηκα οτι τα συναισθήματα μου δεν την ενδιαφέρουν και οτι απλά θέλει να περνάει αυτή καλα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #126371 από gossipgirl στις 09 Απριλίου 2014, 12:49πμ

gossipgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2011
μηνύματα: 200 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ολα τα νομισματα εχουν δυο οψεις.Η μια λοιπον ειναι οτι η φιλη σου εκανε χοντρη βλακεια,γιατι δεν προδιδουμε ετσι μια φιλη και η αλλη ειναι οτι οι γκομενοι φευγουνε ενω οι φιλοι μενουν.Το δευτερο το λεω και για τις που δυο σας.Για την φιλη σουι που στο εκρυψε και για σενα που αν εισαι τοσο κουλ και μπορεις να της το συγχωρεσεις μπορεις να σκεφτεις οτι ''οκ η φιλη μου περασε καλα και την συγγχωρω και παμε παρακατω''.Εσυ εχεις το μαχαιρι και η αποφαση ειναι δικη σου.Ολα ομως τα λυνει ο διαλογος.Δωστης μια ευκαιρια να σου εξηγησει και πες της και συ οτι νιωθεις.


Φιλικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login