Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κρυπτογραφημένη φλασιά. Δώσε password: _
Σάββατο, 27 Απριλίου

Αλλα τον αγαπαω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129839 από Sozooon στις 28 Αυγούστου 2014, 12:07μμ

Sozooon

μέλος από: 28/8/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ειμαι 16 και αυτος 17.Τα εχω με εναν εδω και εξι μηνες περιπου.τον αγαπαω οσο τιποτα και ειναι το μονο ατομο που με κανει ευτυχισμενη, το προβλημα μου ειναι πως ολη την ωρα αυτος με κανει να ζηλευω και με χωριζει οποτε θελει, δηλαδη η σχεση ειναι στο χερι του αν μου πειτε να τον χωρισω δεν θελω και δεν μπορω γιατι με κανει ευτυχισμενη αλλα και ουτε να του μιλισω γιατι το εχω προσπαθησει..και μου λεει πως με την παραμικρη αφορμη θα με χωρισει γιατι εχω κανει κ εγω μαλακιες και αυτος,
Πως να μην ειναι ολη η σχεση στα χερια του;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129842 από Dieftharmenos στις 28 Αυγούστου 2014, 1:24μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Δηλαδη σε απειλει κι ολας????ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...ε ρε γελιο...τι κοσμος υπαρχει εκει εξω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129847 από blueberry στις 28 Αυγούστου 2014, 3:03μμ

blueberry

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/8/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
πως γινεται να δεχεσαι απο καποιον να σε ''απειλει'' ενω εχει κανει κι αυτος τις μαλακιες του οπως λες. Μηπως πρεπει να του κοψεις λιγακι τη φορα γιατι μου φαινεται το εχει δει πολυ γ@@μω και δερνω (συγνωμη κιολας) στη σχεση ειστε 2 δεν ειναι μονος του να κανει και να λεει οτι γουσταρει,τελος παντων, πιστευω οτι δεν αξιζει ο τυπος(πως γινεται να σε χωριζει οποτε θελει,τι εισαι παιχνιδι;;)αλλα αν τον αγαπας...υπομονη και θα δεις πως θα παει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129897 από Sozooon στις 31 Αυγούστου 2014, 12:49πμ

Sozooon

μέλος από: 28/8/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Υπομονη κανω αλλα δεν ειναι αρκετο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129902 από panagiotiC στις 31 Αυγούστου 2014, 1:57πμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Ξεκινα να κανεις κι εσυ τα ιδια και δεν θα χασεις,θα το φυσαει και δεν θα κρυωνει σου λεω.Και θα το φυσαει και δεν θα κρυωνει επειδη δεν σε εχει συνηθισει ετσι οποτε θα του κοπει και η ψευτομαγκια,γιατι για εμενα ψευτομαγκια θεωρειται ολο αυτο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login