Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι προγραμματιστές είναι σεναριογράφοι και τα PC κακοί ηθοποιοί.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Χωρισμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130058 από Sozooon στις 05 Σεπτεμβρίου 2014, 6:35μμ

Sozooon

μέλος από: 28/8/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σας, τα εχω μισο χρονο με ενα αγορι που δεν εχω αγαπησει κανεναν σαν αυτον ποτε ξανα,απλα εκανα τα παντα για αυτον μεχρι που με κερατωσε...μαλωσαμε και χωρισαμε δεν μιλουσαμε για μια βδομαδα μεχρι που του ειχα στειλει σημερα για να ξεκαθαρισουμε κατι που δεν ειχαμε ξεκαθαρισει τοτε.και δεν απαντουσε οσο και αν του εστελνα ενω ηταν μεσα.θελω να συζητησουμε και να ειμαστε ξανα μαζι αλλα πως να τον πεισω να μου μιλισει;
Δεν προκειτε να τον αφοσω που ξερω πως αυτο θα μου πειτε αλλα απλα δεν γινετε
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #130059 από Darkwin στις 05 Σεπτεμβρίου 2014, 6:44μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Σε κεράτωσε και θες να είστε ξανά μαζί; Εγώ θα σου πρότεινα να τον ξεγράψεις μια και καλή από την ζωή σου και να βρεις κάποιον άλλον. Εάν τα ξαναβρείτε πάλι, θα ήθελες να σε μάθεις οτι σε ξανακεράτωσε; Το έκανε μία φορά. Δεν είναι δύσκολο να το ξανακάνει. Συνεχίσε την ζωή σου χωρίς αυτόν. Το ξέρω ότι είναι δύσκολο για σένα επειδή τον αγαπήσες πραγματικά αλλά θα βρεις άλλους καλύτερους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130070 από Sozooon στις 05 Σεπτεμβρίου 2014, 9:38μμ

Sozooon

μέλος από: 28/8/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Μα δεν θελω και δεν μπορω, το προβλημα μου ειναι πως να τον πεισω να μου μιλισει επειδη δεν μου μιλαει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130076 από comma9 στις 05 Σεπτεμβρίου 2014, 11:08μμ

comma9

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
αφησε τον λιγες μερες και ξαναπροσπαθησε (εκτος κι αν σε πιεζει ο χρονος,εννοω αν παιζει κατι με καποια αλλη και τετοια.εδω θα μου πεις σε κερατωσε στο να τα φτιαξει με αλλη θα κολλησει) μηπως τον κυνηγαγες πολυ και τον πιεζες και γι'αυτο σε κερατωσε...(να ειστε ολη την ωρα μαζι και τετοια,συνηθως δεν το αντεχουν για πολυ αυτο τα αγορια)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130083 από Sozooon στις 06 Σεπτεμβρίου 2014, 1:06πμ

Sozooon

μέλος από: 28/8/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Αυτουνου παντα δεν του εφτανε ο χρονος μαζι μου και παντα ηθελε να ειμαστε πιο πολυ μαζι ενω εγω δεν μπορουσα..οποτε δεν τον πιεζα παρολο που ειμασταν αρκετο χρονο μαζι καιθέω να τον κανω καπως να κολλησει και να θελει ξανα να μου μιλισει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130087 από maraki 18 στις 06 Σεπτεμβρίου 2014, 2:35πμ

maraki 18

Εικονίδιο
μέλος από: 6/9/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Sozooon@05 Σεπτεμβρίου 2014)
Γεια σας, τα εχω μισο χρονο με ενα αγορι που δεν εχω αγαπησει κανεναν σαν αυτον ποτε ξανα,απλα εκανα τα παντα για αυτον μεχρι που με κερατωσε...μαλωσαμε και χωρισαμε δεν μιλουσαμε για μια βδομαδα μεχρι που του ειχα στειλει σημερα για να ξεκαθαρισουμε κατι που δεν ειχαμε ξεκαθαρισει τοτε.και δεν απαντουσε οσο και αν του εστελνα ενω ηταν μεσα.θελω να συζητησουμε και να ειμαστε ξανα μαζι αλλα πως να τον πεισω να μου μιλισει;
Δεν προκειτε να τον αφοσω που ξερω πως αυτο θα μου πειτε αλλα απλα δεν γινετε

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130105 από pi8hkos97 στις 06 Σεπτεμβρίου 2014, 11:30μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Έτσι ρίχνεις την αξιοπρέπειά σου. Ενώ σε κεράτωσε και θα έπρεπε να μην του ξαναμιλήσεις ακόμα και αν έτρεχε σαν το σκυλάκι από πίσω σου για να σου ζητήσει συγνώμη και τέτοιες μαλακίες, τελικά τρέχεις εσύ σαν το σκυλάκι, και σαν να μην έφτανε αυτό, σε γράφει και από πάνω!!! Ε ρε τί άλλο θα δούμε...
Οκ στα λέω λίγο χύμα αλλά άμα το σκεφτείς θα το καταλάβεις. Βρες έναν άλλον, προσπάθησε να τον ξεχάσεις και στο φβ ανέβαζε φώτο με τον καινούριο σου για να καταλάβει ο άλλος ότι έχεις αξιοπρέπεια και μπορείς να είσαι ευτυχισμένη χωρίς αυτόν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login