Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα υιοθετημένα παιδιά είναι μεγάλος μπελάς. Πρέπει να τα μάθεις να σου μοιάζουν εμφανισιακά. (Gilda Rander)
Πέμπτη, 16 Μαΐου

οι συμαθητες μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130306 από pogosktikos στις 17 Σεπτεμβρίου 2014, 5:45μμ

pogosktikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/9/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
γεια σας πεδία.

Λοιπόν εχούμαι και λέμε. Δεν ζω στην ελλάδα και οι μαθητές που ήμαστε μάζει σε μια τάξη δεν με θέλουνε και τόσο πολύ. αλλά δεν είναι αυτό, πριν από ένα χρόνο άρχισα να περνώ λεφτά από την google και μόλις το ειπαι στους συμαθητες μου , καπιή μου είπανε μπράβο και άλλη μου ζητάγανε λεφτά από αυτά που πήρα. λοιπόν τεσπα έδωσα από 5 ευρώ στους πιο δυνατούς της τάξης μου γιατί μου ζητήσανε κι άλλη αλλά σε αυτούς δεν μπορούσα να πω όχι γιατί θα με βαράγανε όπως και κάνουν κάθε μέρα... νταξη όχι πολλυ αλλά καμία σκαμπίλια στο κεφάλι ... τεσπα τa εδώsa τα 5 ευρώ και είπα σε όλους ψέματα ότι δεν περνώ αλλά ενώ εγώ επερνα κάθε 2 μήνες . τώρα ανηξα ένα κενούργιο σιτε και ο ίδιος που μου ειπαι για τα 5 ευρώ μου λέει εάν κανείς 400 ευρώ από αυτό το σιτε θα μου δόσεις τα μισά εμένα, και του λέω άντε ρε φύγε από εδώ σιγά μη σου δώσω και ολλα τα λεφτά και μου χώνει άλλη μια μικρή σκαμπίλια στο κεφάλι και μετά αναγκαστικά να του πω ότι οι γονείς μου δεν έχουν λεφτά για να τον κάνω να μου πει εντάξει δώσε μου 10 ευρώ τότε... και του είπα ένταξη .... βρε πεδία δηλαδή τη να κάνω για να μην μου ξανά ζητάει κανένας? γιατί είναι πιο δυνατή από εμένα και άμα τσακωθώ θα έρθουν 2 πεδία και θα με βαρέσουνε... είμαι καλό πέδη γαμώτο γιατί να μου τήξουνε εμένα αυτά? θα κάνω τη θα κάνω και θα κάτσω άλλο έναν χρόνο εδώ γιατί είμαι τρίτη γυμνασίου και θέλω να κάνω το λύκιο σε άλλη πολύ για να ξεφύγω αυτούς τους ανθρώπουs αλλά οι γονείς μου δεν θέλουν να φύγω από εδώ... και δεν προκιτε να τους το πω τη μου συνέβη γιατί δεν θέλω να το μάθουνε :/ είμαι πολύ down στην ψυχολογία μου μόνο για αυτό το θέμα... δεν ξέρω πως θα αντέξω έναν άλλο χρόνο με αυτήν την τάξη και ούτε να αλλάξω τάξη δεν μπορώ γιατί ο διαφθηντηs του σχολείου δεν αφήνει .... Βοηθια πεδία τη να κάνω? έχω ανοίξει ένα μεγάλο website και αυτοί δεν ξέρουν από τεχνολογία οπότε μπορώ να πω ψέματα και για ακόμα λίγο καιρό αλλά θα το καταλάβουνε ότι λέω ψέματα γιατί είναι μεγάλο website και θα γίνη διάσημο σε λίγο καιρό.... τη να κάνω επιτέλους δεν τους μπορώ άλλο θέλω να φύγω από αυτήν την βλαμενη πόλη :'(

Συγνώμη για το μεγάλω κείμενο και για την ορθογραφία μου αλλά τα έχω ξεχαση λίγο τα ελληνικά :/ :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login