Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποτέ κανείς δεν είναι πραγματικά άχρηστος. Στην χειρότερη περίπτωση χρησιμεύει για αντιπαράδειγμα.
Κυριακή, 2 Ιουνίου

Δεν μας χωριζε τιποτα αλλα..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130747 από Sozooon στις 14 Οκτωβρίου 2014, 10:57μμ

Sozooon

μέλος από: 28/8/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
τα ειχα με εναν εδω και 8 μηνες (ειμαι 16 και αυτος 18) Οσο τα ειχαμε υπηρχαν παρα πολλα εμποδεια αλλα αγαπιομασταν τοσο πολυ τα οποια τα ξεπερνουσαμε μαζι και τιποτα δεν μας κρατουσε μακρυα,δηλαδη οτι γινοταν καταφερναμε να ειμαστε ξανα μαζι.μετα κατι εγινε μια μικρη μαλακια και εγω απο πεισμα δεν ηθελα να ξαναπροσπαθησω για την σχση μας και αυτος το ιδιο γιατι απλα δεν καθησαμε να μιλισουμε,το συζητησα με φιλες και το πηρα αποφαση να τον ξεχασω,μονο που περασαν 3 μηνες χωρις να ειδοθουμε καθολου και τον θελω παραπανω απο οσο τον ηθελα,και την παρασκευη που περασε συναντιθηκαμε κατα τυχη με τις παρεες μας στο ιδιο σημιο.αυτος ερηχνε υπονοουμενα για μας και για τοτε που ημασταν μαζι και με κοιτουσε καπως.ενας φιλος του μου εδωσε να καπνισω χορτο (κακο μεν αλλα ειχα πιει λιγο και εκανα βλακειες) και μαστουροσα λιγο και πηγενα και του ελεγα μαλακιες και προσπαθουσα να τον φιλιςω και να τον αγκαλιαςω αλλα χωρις να ελενχω τον εαυτο μου και αυτος ελεγε "τι κανει τωρα αυτη" και τετοια.και εγινα ρεζιλι.και το χειροτερο νομιζε πως το εκανα επιτιδες για να τραβιξω προσοχη και να μποερσω να τον φιλισω κτλ,αλλα οχι!
Τωρα μαλλον αυτο το σκ θα τον δω παλι και δνε ξερω πως θα ειμαι απεναντι του,βεβαια σκεφτομαι πολυ, να του μιλισω και να ειμαι ειλικρινης μαζι του.τι λετε;
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #130748 από ScandalousAngel στις 15 Οκτωβρίου 2014, 12:11πμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αφού είχατε μια δυνατή σχέση στην οποία ξεπερνουσατε μαζί τα εμπόδια υπάρχει ελπίδα να είστε πάλι μαζί. Πολλές φορές όταν τα πράγματα γίνονται δύσκολα, κουραζομαστε και τα παραταμε. Έτσι και εσύ έχασες το ενδιαφερον σου γι αυτον και αυτός για σενα. Όμως όταν ανακαλυψουμε ότι δεν ήταν πραγματικά αυτό που θέλαμε κολλαμε και θελουμε να γυρίσουμε το χρόνο πίσω. Θεωρώ ότι αυτό το σαββατοκυριακο που θα τον δεις πρέπει οπωσδήποτε να πας να του μιλήσεις. Να πάτε κάπου μόνοι σας, μακριά από παρέες κτλ γιατί από ότι κατάλαβα δεν νιώθει πολύ άνετα μπροστά στους φίλους του. Δηλαδή όλα αυτά του τύπου "τι κάνει αυτή? " κτλ είναι για να το παίξει άνετος. Να είσαι ειλικρινής μαζί του και να του πεις τι νιώθεις. Αν λες ότι εισασταν τόσο αγαπημενοι είμαι σίγουρη πως θα καταλάβει! Ελπίζω να σε βοήθησα! :) Καλή τύχη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130751 από Sozooon στις 15 Οκτωβρίου 2014, 7:29πμ

Sozooon

μέλος από: 28/8/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω πολυ που απαντησες,αλλα θα υπαρξουν δυο εκδοχες αν το κανω αυτο: 1 να μου πει "τωρα με θυμιθηκες μετα απο 3 μηνες;" Και να τσατιστει, ή να ειναι και αυτος ειλικρινης μαζι μου μονο που το τελεταιο δεν παιζει γιατι ποτε δεν ηταν σε τετοιες περιπτωςεις για να ειναι τωρα.επεισης εχω σκεφτει να αδιαφορισω τελειως αλλα δεν πιανει και μπορει να ειναι επειδι και οι δυο ειμαστε εγωιστες και να μην προςπαθει κανεις ή γιατι θελει να με ξεχασει και πιστευει μακρυς θα ειμαστε καλυτερα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login