Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο τέλειος εραστής, είναι αυτός που μετατρέπεται σε πίτσα στις 4 το πρωί!
Σάββατο, 20 Απριλίου

Φιλίες..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130853 από Afrodith 13 στις 24 Οκτωβρίου 2014, 2:15μμ

Afrodith 13

Εικονίδιο
μέλος από: 8/10/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γεια σας μέλη του φτου.Είμαι η Αφροδίτη και είμαι 16 χρονών.Το πρόβλημά μου έχει ως εξής:Σήμερα στο σχολείο πήγαν την τάξη μας στην πρόβα της δευτέρας και της τρίτης.Εγώ κοιτούσα γύρω μου και παρατηρούσα ότι ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ μιλούσαν με κάποιον/α φίλο/η τους και θυμήθηκα ότι εγώ δεν κάνω με ΚΑΝΕΝΑΝ παρέα.Και το ερώτημα που με βασανίζει είναι:Πώς θα αποκτήσω φίλες; (ξέχασα να αναφέρω πως είμαι ντροπαλή). Σας παρακαλώ βοήθεια!                               Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #130856 από GiannakosBAcK στις 24 Οκτωβρίου 2014, 6:30μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος απλώς προσπάθησε να ενταχθείς σε μια ομάδα του σχολείου είτε σε κάποιο άθλημα ή σε χορωδία ή σε κάποια θεατρική ομάδα η κάτι τέτοιο θα έρθουν έτσι να πράγματα και θα γνωρίσεις κάποια άτομα μετά μέσω αυτών θα γνωρίσεις άλλους και μετά κάνεις παρέα με όποιον γουστάρεις... Αποδεχτή αν σε κάλυψα(ελπίζω να βοήθησα!)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130859 από Afrodith 13 στις 24 Οκτωβρίου 2014, 7:57μμ

Afrodith 13

Εικονίδιο
μέλος από: 8/10/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ για την βοήθεια GiannakosBAcK αλλά το μόνο πρόβλημα είναι ότι δεν υπάρχει τίποτα τέτοιο στο σχολείο(χορωδία ήθελα να πάω αλλά δεν με πήραν)..Σήμερα είχε κάτι 1 παιδί απ'την τάξη μου και ήθελα να πω έστω 1 'περαστικά' αλλά δεν ξέρω τι με <<κράτησε>> :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130861 από GiannakosBAcK στις 24 Οκτωβρίου 2014, 11:09μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Άμα καπνίζεις θα μπορούσες ας πούμε να ζητήσεις φωτιά σαν πρόφαση ή κάτι τέτοιο.. στην τάξη με κάποιον να μιλήσεις να αρχίσεις από κάπου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login