Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κρυπτογραφημένη φλασιά. Δώσε password: _
Κυριακή, 28 Απριλίου

Ψυχοσωματικό Πρόβλημα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132608 από CorpseBride στις 27 Φεβρουαρίου 2015, 9:14μμ

CorpseBride

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας! Είμαι 18 χρονών και τις τελευταίες εβδομάδες αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα που με έχει ανησυχήσει αρκετά. Αρχικά θα ήθελα να τονίσω ότι δεν έχω κάποιο πρόβλημα στη ζωή μου σχετικά με οικογένεια, φίλους κλπ. Είμαι στο πρώτο έτος, πέρασα στην πόλη που ήθελα, έχω τους φίλους μου, έβγαινα συνέχεια έξω και περνούσα καλά. Εκεί που όλα πήγαιναν καλά, ξύπνησα ένα πρωί και το μόνο που ήθελα ήταν απλά να ξανακοιμηθώ. Αυτό γίνεται κάθε μέρα από τότε. Ξυπνάω και δεν έχω κίνητρο να σηκωθώ από το κρεβάτι γιατί πιστεύω πως τίποτα δεν με γεμίζει. Έχω αρκετές παρέες αλλά νιώθω πιο μόνη από ποτέ. Έχω φτάσει σε σημείο να πιστεύω πως απλά αναπνέω και δεν ζω. Όλη τη μέρα νιώθω πτώμα και όταν έρχεται η ώρα για να κοιμηθώ δεν μπορώ να κλείσω μάτι με αποτέλεσμα να κοιμάμαι στις 9 το πρωί. Ξαφνικά ξυπνάω με ταχυκαρδία και κοιτάω το ρολόι και η ώρα είναι 10-10μισι. Αυτό ήταν. Κοιμάμαι 1 ώρα τη μέρα και οι κινήσεις μου πλέον γίνονται μηχανικά, χωρίς να σκέφτομαι. Αδυνατώ να παρακολουθήσω στο μάθημα ή ακόμα και να συζητήσω ένα θέμα με την παρέα μου. Εκτός από αυτό, δεν μπορώ να φάω τίποτα. Έχω έναν κόμπο στο στομάχι και τρώω μία φορά τη μέρα αναγκαστικά ενώ παράλληλα νιώθω αηδία. Καπνίζω πολύ περισσότερο και μόνιμα νιώθω το στόμα μου στεγνό απ'τα τσιγάρα.Δεν ξέρω τι να κάνω και πως μπορώ να βοηθήσω τον εαυτό μου να γίνει όπως ήταν. Ίσως να είμαι υπερβολική..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132612 από PatheticKid στις 27 Φεβρουαρίου 2015, 10:48μμ

PatheticKid

μέλος από: 11/2/2015
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Πηγαινε μιλα σε καποιον κοπελια.. Φαινεται οτι δεν εισαι καλα με αυτα που λες και εννοω την υγεια σου πιο πολυ και οχι τι συμβαινει στο μυαλο σου! Λες δεν τρως καλα,δεν κοιμασαι καλα και εχεις διαφορα αλλα.. Θα χρειαστεις γιατρο κατα την γνωμη μου να κανεις εξετασεις.. Πηγαινε γρηγορα τωρα που ειναι νωρις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login