Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
H Δημοκρατία σου δίνει το δικαίωμα να πεις αυτό που σκέφτεσαι, ακόμα κι όταν δεν είσαι σε θέση να σκέφτεσαι!
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Μια σωστη κοπελα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133150 από danadeli29 στις 15 Απριλίου 2015, 3:18μμ

danadeli29

Εικονίδιο
μέλος από: 17/12/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
με το αγορι μου ειμαστε 1 χρονο μαζι και πριν τον πρωτο χρονο ειχα κανει γενικα παρα πολλες μαλακιες που ξερω οτι ειναι απαραδεχτες ομως δεν τα ειχαμε , ασ πουμε μιλουσα πολυ προστυχα σε ενα αγορι ομως πολυ, και μια αλλη φορα σε ενα μαγαζι χωρευα πανω σε ενα τραπεζι μπροστα σε ολους
και το αγορι μου τα εμαθε αυτα και τωρα μου λεει πως πρπ να του αποδειξω πως ειμαι σωστη, αλλα εδω και ενα χρονο ειμαι παρα πολυ σωστη, και γενικα κραταω χαληλο προφιλ, δν μιλαω σε αγορια ,ντυνομαι σεμνα, δεν δινω αφορμες
αλλα μου λεει πως πρπ να αλλαξω αυτην την εικονα για το καλο μου και δεν ξερω τι αλλο να κανω για να μην με αποκαλουν πλεον πουτανα γτ με αυτα που εκανα ετσι με λενε, αλλα δεν με νοιαζει τοσο η εικονα σ εολους αλλα σε αυτον.τι να κανω για να λεγομαι πλεον σοβαρη κοπελα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133152 από GiannakosBAcK στις 15 Απριλίου 2015, 4:39μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Αν ο φίλος σου δίνει περισσότερη σημασία στους άλλους τι λένε από τι σε εσένα και τον ίδιο τον εαυτό του, πες του να σοβαρευτεί αυτός. και το ότι σε λένε πουτάνα είναι κάτι που στις σημερινές μέρες δεν το γλιτώνεις ότι και αν κάνεις
<<ότι δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια λένε>> δεν ξέρω τι έκανες και πως φερόσουν αλλά αυτά αφορούν μόνο εσένα και τα δικαιολογεί και η ηλικία και αν το αγόρι δεν καταλαβαίνει, γιατί δεν πρέπει να τον νοιάζει η γνώμη των άλλων και όχι μόνο για εσένα και την σχέση σας γενικά στην ζωή του δεν αξίζει να ασχολείσαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133233 από BabisSougias στις 19 Απριλίου 2015, 11:19μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
κοιτα ενα δικιο το εχουν οσο να πεις αν εκανες αυτα τα πραγματα , τωρα ειναι στο καθε αγορι το τι θεωρει σοβαρη κοπελα... οποτε δεν ξερω εγω προσωπικα να σου πω , απλα κοιτα να προσεχεις πως φερεσαι οταν ειναι και αλλοι μπροστα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133235 από maggot515 στις 20 Απριλίου 2015, 12:36πμ

maggot515

Εικονίδιο
μέλος από: 25/5/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Αφου του εχεις δειξει οτι διοθρωθηκες,εχεις κοψει τις <<κακες>> συνηθειες τι αλλο ζηταει απο σενα?Μηπως ντρεπεται και για σενα?Ας σε δεχτει παρα τις μαλακιες που εκανες στο παρελθον ,οπως λες και εσυ.Αλλα και παλι,σιγα,ολοι εχουμε κανει τις τρελες μας!Εχεις προσπαθησει να αλλαξεις για αυτον παντως και μπραβο σου γιατι η αγαπη θελει υποχωρησεις ποτε-ποτε.Παρ'ολα αυτα μιλησε του λιγο,να σταματησει να ειναι στενομυαλος και να μην τον ενδιαφερει η γνωμη των αλλων.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login