Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο μόνος σκοπός της ζωής σου είναι να είσαι κακό παράδειγμα για τους υπόλοιπους.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

προβλημα με την μαμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133155 από gina_trella στις 15 Απριλίου 2015, 10:21μμ

gina_trella

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/3/2015
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
ειμαι 14 χρονων και η μανα μου με αφηνει να βγαινω μονο μεχρι τις 9 και τα καλοκαιρια μονο μεχρι τις 10, και ξερω γω ολοι οι φιλοι μου γυρνανε κατα τις 12 η ακομα και 2 και παραπανω σπιτι τους και ειναι μεγαλη ξενερα γιατι χανω τα καλυτερα και την μεγαλυτερη διασκεδαση και χανω ενα μεγαλο μερος απο τα εφηβικα μου χρονια αλλα δεν το καταλαβαινει και εχω και αγορι ενα χρονο μεγαλυτερο μου εδω και πολυ καιρο και δεν μπορουμε να βγουμε ουτε σε κλαμπ ουτε τιποτα και εχω σπαστει πολυ απο αυτο , προσπαθω πολυ να της πω να με αφησει πιο αργα αλλα τιποτα, και να πεις οτι δεν ειμαι καλη μαθητρια να πω οκ, αλλα βγαζω 18 , και ειμαι και πολυ υπευθυνη και με εμπιστευεται αλλα με αυτο το θεμα εχω απελπιστει τελειως. Τι αλλο μπορω να κανω για να την πεισω; τουλαχιστον να με αφηνει μεχρι τις 11:30 η 12 δεν ζηταω πολλα.. (να επισημανω πως και ο πατερας μου εχει την ιδια αποψη)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #133156 από stroumfita97 στις 15 Απριλίου 2015, 11:56μμ

stroumfita97

μέλος από: 22/1/2015
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αχ τι μου θύμισες τωρα!! Και εμενα τα κακοκαιρία με άφηνε περισσοτερο από τον χειμώνα!πόσο μου αρεσε αυτό!χαχαχ!όντως ειναι λιγο ξενέρωτο που πας σπίτι τόσο νωρίς αλλα και υπερβολικό που η παρεα σου γυρνάει μετά τις 2... Νταξει παιδάκια είστε ακομα μέχρι 11.30 αντε 12.00 ειναι καλα κατά την γνώμη μου! Συνήθως που βγαίνετε?εγω μετά από πολύ πίεση κ γκρίνια (τους είχα κουράσει αφάνταστα,τους επριζα καθε μέρα όλη μέρα) να με αφήσουν μέχρι 11.30 κ το πέτυχα!επιπλέον όποτε έβγαινα ελεγα οτι θα πάμε για καφέ με το τρένο κ οταν με ρωτούσε ωρα της ελεγα μετά τις 11 αν θελει να γυρίσω με ολα τα παιδιά!οταν της ελεγα οτι θα γυρίσω μόνη έκανε πίσω κ μου έλεγε να γυρίσω οτι ωρα θα γυρίσουν κ οι υπόλοιποι κ κάπως ετσι πέρασαν αυτα τα χρονια!πιστευω οτι ειναι μια καλή αφορμή για να βγαίνεισ κ πιο αργά! Πάντως μην στεναχωριέσαι έχεις πολλαααα πάρα πολλα χρονια να ζήσεις για να πας σε κλαμπ!μην τα ισοπεδώνουμε ολα! :-P Αυτά από εμενα!ελπιζω να βοήθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133231 από BabisSougias στις 19 Απριλίου 2015, 11:13μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
κοπελια , σορρυ κιολας αλλα εισαι ΔΕΚΑΤΕΣΣΕΡΑ! εγω στα δεκατεσσερα οχι απλα δεν εβγαινα ξερωγω , οχι δεν ειχα κοπελα αλλα δεν ηξερα καν τι ειναι αυτα , για συνελθε λιγο , σκεψου τους γονεις σου εσυ θα αφηνες την 14χρονη κορη σου εξω ετσι? τωρα θα πεις ναι γιατι σε συμφερει αλλα μπες λιγο στην θεση της!Τελος παντων , ειχα το ιδιο προβλημα με σενα στα 17 , ζητα της καθε φορα που βγαινεις ενα τεταρτακι παραπανω ενα τεταρτακι παραπανω και θα το συνηθισει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login