Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κυνικός είναι αυτός που ξέρει την τιμή όλων των πραγμάτων αλλά δεν ξέρει τη αξία κανενός.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Συνέχεια σπίτι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133221 από stratel στις 19 Απριλίου 2015, 6:51μμ

stratel

Εικονίδιο
μέλος από: 24/3/2015
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά όπως λέει και ο τίτλος κάθομαι συνέχεια σπίτι και μπροστά στον υπολογιστή. Δεν βγενω έξω μόνο εάν θέλω να πάω στην αγορά και βγενω μια φορά την εβδομάδα για να πάω στην θεία μου που ζει στο χωριό και πηγενω εκεί με τα πόδια. Έχω σκεφτεί ότι τώρα που τελειώνει το σχολείο να βγω κάθε πρωί για τρέξιμο και θέλω να αρχίσω και γυμναστική. Μην μου πείτε να βγω με φίλους γιατί δεν έχω και δεν με ενδιαφέρει να κάνω νέους φίλους αφού όλοι είναι ίδιοι και δεν θέλω να έχω φίλους. Στον υπολογιστή κάθομαι σχεδόν 8 ώρες την ημέρα και καμιά φφορά μέχρι της 2 το βράδυ. Τώρα που είναι καλοκαίρι έχω σκέφτει να πάω στα ξαδερφια μου στην πολύ και να κάθομαι εκεί με αυτούς, να βγούμε για τρέξιμο κτλπ.

Οι ερωτήσεις μου:
Μπορεί να πάθω κάτι από αυτό? Συχνά εθστανομαι κουρασμένος
.
Το ξέρω ότι βλάπτει τα μάτια αλλά έχω πάει για τσεκ απ και δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα μάτια.

Συγνώμη για τον μεγάλο κείμενο.
Ευχαριστώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133230 από BabisSougias στις 19 Απριλίου 2015, 11:10μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
φυσικα και μπορεις , οι μυς ατροφουν και εχεις μειωμενη ισσοροπια-αντανακλαστικα και τα σχετικα , μην καθεσαι τοσες ωρες στο πισι , βρες φιλους , βρες ατομα να περνας καλα , βγες για ενα καφε κανε κατι , το να καθεσαι ολη μερα μεσα εκτος απο το οτι θα βλαψει το σωμα σου , θα βλαψει περισσοτερο απο ολα την ψυχη σου γιατι δε θα αλλαζεις παραστασεις και καθε μερα σου θα ειανι το ιδιο και το ιδιο , κοιτα αν τα ξαδελφια σου εχουν παρεα να πας αλλιως αν ειανι να πας εκει και παλι να καθεσαι στο πισι δε λεει , αδελφε , υπαρχει ζωη και εξω απο το δωματιο σου , βγες και ζησε μη το κανεις αυτο στον ιδιο σου τον εαυτο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login