Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η μουσική δεν είναι πάντα τόσο κακή όσο ακούγεται.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Παραξήγηση?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133553 από chris86 στις 10 Μαΐου 2015, 12:28πμ

chris86

μέλος από: 10/5/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδια, καινούριος εδω...
Έχω ένα θέμα με μια κοπελιά από την δουλειά...
Έχει εδω και εναν μηνα και έχει αρχίσει τα βλεμματα και γενικα μου μιλαγε και άλλες κινησεις...
Τον τελευταίο καιρό επειδη είχε παραγινει το πράγμα εγω αποφασισα να της πω να βγουμε μιας και μιλαμε και ολα τα συναφη...
Λοιπον μολις της ειπα να βγούμε γελασε, τα εχασε,ειπε πως και ετσι και κατι τετοια...και μετα ξαναγελασε και μου ειπε μου την πεφτεις....?
Παρολαυτα δεν ειπε οχι και μου ειπε το συζηταμε..
Εγω ρωταω τωρα...αφου εκανε τοσες κινησεις γιατι τετοια αντιμετωπιση, δεν της ειπα κατι τρομερο..
Μήπως παρεξηγησα εγω, αν και δεν το νομιζω γιατι ευκολα κινησεις δεν κανω...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #133633 από shooter_girl στις 16 Μαΐου 2015, 10:42πμ

shooter_girl

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Η πρώτη περίπτωση είναι να παρεξήγησες. Απλά ήταν παραπάνω φιλική, διαχτυτική έως προκλητική. Η άλλη είναι ότι όντως γούσταρε, και τα έκανε όλα αυτά για να της πεις όντως να βγείτε, και θέλει να στο παίξει ιστορία, και καλά δύσκολη και ξαφνιασμένη. Η τελευταία είναι ότι στα είπε όλα αυτά για πλάκα και ότι πάλι γούσταρε. Και κράτα και στο πίσω μέρος του μυαλού σου ότι μπορεί να σε βλέπει ως φίλο. Ποτέ δεν ξέρεις τι τρέλα βαράει η κάθε μία. Εγώ τώρα πιστεύω ότι αφού λες έκανε κινήσεις, είναι η περίπτωση 2. Βγείτε και θα καταλάβεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133839 από Euaggelia123 στις 28 Μαΐου 2015, 12:06μμ

Euaggelia123

Εικονίδιο
μέλος από: 27/5/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σου! Μήπως θέλει να βγείτε, αλλά αφού είστε στην ίδια δουλιά έχει αμφιβολίες. Ξέρεις .. αν στο τέλος δεν γίνουν τα πράγματα .. και θα πρέπει κάθε μέρα να σε βλέπει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login