Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Απεχθάνομαι την ευχαρίστηση να ευχαριστώ εκείνους που απεχθάνομαι.
Δευτέρα, 13 Μαΐου

ζηλευω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133811 από katoxiriii στις 26 Μαΐου 2015, 5:20μμ

katoxiriii

μέλος από: 26/5/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
παιδια ζηλευω υπερβολικα παρα πολυ το αγορι μου γιατι ολη μερα ειναι εξω δεν εχω ιδεα τι μπορει να κανει ποιες να βλεπει και ολα αυτα και γενικα του το λεω παντα και μου λεει πως δεν εχω κανεναν λογο να ανυσιχω γιατι με αγαπαει καμια δεν μου μοιαζει μονο που ξερω πως δεν ειναι αληθια ολα αυτα και ζηλευω τοσο παρα πολυ υπερβολικα παρα πολυ και δεν ξερω τι να κανω δηλαδη λεω στον εαυτο μου ηρεμισε δεν γινετε τιποτα αλλα δεν μπορω.επεισης εχει πολλες φιλες που εχει κανει κατι μαζι τους στο παρελθων και οταν χωροζουμε με κανει να ζηλευω με αυτες.και οταν του λεω να μου δειξει τα μηνυματα του στο φβ δεν θελει με τιποτα λες και κατι κρυβει. και τελος θα παει να δουλεψει σε ενα μπαρ το καλοκαιρι και ξερετε, κοριτςια μαγιο κωλοι και αυτος χωρις μπλουζα και Ααααααα ζηλευω τοςο πολυυυ , τι να κανω??? ομως παντα προσπαθει να με ηρεμισει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133814 από Dieftharmenos στις 26 Μαΐου 2015, 6:16μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Να τον χωρισεις για να σταματησεις να βασανιζεσαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133828 από katoxiriii στις 27 Μαΐου 2015, 4:29μμ

katoxiriii

μέλος από: 26/5/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
οχι γιατι τον αγαπω και τον θελω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133888 από Euaggelia123 στις 01 Ιουνίου 2015, 3:02μμ

Euaggelia123

Εικονίδιο
μέλος από: 27/5/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Νομλιζω ότι πρέπει να προσπαθήσεις να του δόσεις ελεθυερία. Θα σε χωρίσει αν συνεχίσεις με τη ζήλια! Όταν δεν είστε μαζί κάνε κάτι ενδιαφέρον - πας και εσυ εξω για βόλτες κλπ για να μην το σκεφτείς τόσο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133896 από katoxiriii στις 01 Ιουνίου 2015, 10:55μμ

katoxiriii

μέλος από: 26/5/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
ευχαριστω για την απαντηση σου ομως αν του δωσω ελευθερια θα χωρισουμε γιατι ολα θα πανε χαλια, και θα καταστραφει η σχεση μας.και εχω προσπαθησει να του μιλησω και μου λεει πωςμολο αυτο του λεω και δνε μπροουμε να καταληξουμε πουθενα.νιωθω λες και κανω τσαμπα κοπο και ολο βασανιζομαι γιατι νιαζομαι παρα πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133898 από SneakyGuy στις 02 Ιουνίου 2015, 12:46πμ

SneakyGuy

banned
μέλος από: 25/2/2015
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Κοιτά εγώ ειμαι αγόρι αλλα θα σου πω την γνώμη μου απο τη μια μπορεις να τον χωρίσεις και να τελειώσουν όλα. Δευτερον μποτεις όπως ειπε η κοπέλα απο πάνω μπορεις να κανεις κατι αλλο για να μην έχεις εκεί το μυαλό σου και να τον κανεις και εσυ να ζηλέψει. Τρίτον θα σου πω εμπειρία απο φίλο μου, εχει μια γκομενα την φανερή του, που τέλος πάντων ξέρουν ολοι οτι αυτός τα εχει με αυτήν, αλλα εχει και άλλες δυο που ειναι κρυφές και δεν το λεει σε κανέναν, και επίσης στην φανερή του δεν δείχνει μνματα και αυτή κανει μούτρα, κάπως σαν εσένα κανει παρέα με άλλες κοπέλες και τέτοια. Αυτο που μπορεις να κανεις ειναι να περιμένεις, όλα θέλουν τον χρόνο τους! Πρέπει να εχει υπομονή πίστεψε με εγώ εχω παρα πολυ και δεν μπορώ να καταλάβω αν ειναι καλο ή κακο γιατι απτην μια με βοηθάει αλλα απο την αλλη δεν εχω θάρρος. να μην ζηλευεις γιατι δεν υπάρχει λόγος! Και αν εχει άλλες θα φανερωθουνε και τότε θα τον χωρίσεις! Και ακομα και να τον αγαπάς δεν πιστεύω να σαρεσε να σε "κερατωνε"! ;) πατά αποδεκτή αν σε βοήθησα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133901 από jodan στις 02 Ιουνίου 2015, 2:12πμ

jodan

Εικονίδιο
μέλος από: 22/3/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Σε καταλαβαινω απολυτα....νιωθω ακριβως το ιδιο. Μονο που δεν μου εχει δωσει καποιο δικαιωμα..απλα απο τοτε που βρηκε καινουργιες παρεες θελει να ειναι συνεχεια μαζι τους!...και εγω βασανιζομαι και κλαιω ασταματητα συνεχεια...αλλα νομιζω οτι ειναι ολα στο μυαλο!..απλα προσπαθω να αποδεχτω οτι χρειαζεται και φιλους οχι μονο εμενα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133907 από gina_trella στις 02 Ιουνίου 2015, 1:00μμ

gina_trella

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/3/2015
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
δειξε του πως δεν ζηλευεις, γινε η τελεια κοπελα και κανε τον να μην θελει να κοιταξει καμια αλλη! τοσο καιρο τον ξερεις, κανε πραγματα που του αρεσουν και τον τρελενουν ωστε να μεινεις χαραγμενη στο μυαλο του και οποιαδηποτε αλλη να του φαινεται αδιαφορη, οσο για τους κωλους και τα βυζια στην νεα του δουλεια μην σκιαζεσαι, ολοι κοιταζουν, δεν εχει σημασια αυτο οσο εσυ βρισκεσαι στις σκεψεις του ;) Γι'αυτο ασε την κλαψα και τις ζηλειες και λαβε δραση! Αν βοηθησα πατα αποδεκτη ^_^
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login