Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκείνο που η κάμπια θεωρεί τέλος του κόσμου, ο Δημιουργός το ονομάζει πεταλούδα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ψεύτικοι φίλοι.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133843 από Arrogant στις 28 Μαΐου 2015, 7:49μμ

Arrogant

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/4/2015
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Φέτος πήγα 5ήμερη με το σχολείο μου.Σε αυτές τις μέρες εγώ με την παρέα μου(η παρέα μου είναι 2 άτομα)αρχίσαμε να κάνουμε παρέα με 2 κορίτσια.Ο ένας φίλος μου μας είπε ότι γουστάρει μια από τις 2 κοπέλες.Δεν είχα κανένα πρόβλημα πάνω σε αυτό γιατί έχω κοπέλα και θα ήθελα να τον βοηθήσω να τα φτιάξει και αυτός με αυτήν.Όταν τελείωσε η 5ήμερη πηγαίναμε σε κάθε διάλειμμα στην τάξη των κοριτσιών και μιλούσαμε.Να σας πω σε αυτό το σημείο ότι δεν είναι η κανονική μου παρέα αυτή,η κανονική μου παρέα πάει σε άλλο σχολείο...Μια μέρα λοιπόν εκεί που μιλούσαμε με τα κορίτσια πέταξε μια μαλακία ο φίλος μου για μένα που με πρόσβαλε πραγματικά...αυτό το έκανε μόνο και μόνο για να φανεί ανώτερος αυτός από μένα..Τέλος πάντων εγώ τον αγνόησα γιατί το ξέρω ότι θέλει να τα φτιάξουν με την κοπέλα.Τις επόμενες μέρες όμως συνέχισε το ίδιο σκηνικό...δηλαδή έλεγε πράγματα μπροστά μου ίσα ίσα για να με υποβαθμίσει.Όταν είμαστε μόνοι μας δεν τα λέει αυτά...αντίθετα μου γλύφει τον κώλο...

Γενικά έχω να επισημάνω ότι είμαι ήσυχος άνθρωπος που δεν έχω κανένα ενδιαφέρον πάνω στην κοπέλα γιατί όπως είπα και πάνω,έχω σχέση αλλά όπως και να το κάνουμε τώρα ντρέπομαι να μιλήσω σε αυτές τις 2 κοπέλες που κάναμε παρέα γιατί δεν ξέρω τι έχει πει αυτός για μένα...


Αξίζει να έχω τέτοιον φίλο;Έχετε μπλέξει σε μια παρόμοια περίπτωση;Περιμένω απαντήσεις και από αγόρια και από κορίτσια...ευχαριστώ εκ των προτέρων.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133854 από arxontaw στις 29 Μαΐου 2015, 10:58πμ

arxontaw

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
χαχ! ποσο το ιδιο..Δεν ξερω οντως αν πρεπει να εχεις τετιους φιλους και ο λογος που δν το ξερω ειναι οτι γινεται και με εμενα το ιδιο.
μου εχει γινει το ιδιο πολλες φορες δηλαδη το να με υποβαθμισει καποιος φιλος μ για να νιωσει καλυτερα αλλα τν ιδια στιγμη του ειπα πως "ναι και εγω ετσι κανω οποιον θελω να φτασω" :).. Ξερει και ξερεις οτι ειναι κατω απο τα @@ σου για να τα λεει αυτα οποτε μν ασχολησε, και το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να του πεις να μν το κανει αυτο γτ ισως να μν το καταλαβενει,αλλα δυσκολα. αυτα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #133891 από Euaggelia123 στις 01 Ιουνίου 2015, 3:10μμ

Euaggelia123

Εικονίδιο
μέλος από: 27/5/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν είναι πραγματικός φίλος αυτός!! Νομίζω ότι πρέπει να μιλήσεις μαζί του και να του πείς ότι αυτό που κάνεις δεν είναι ο σωστός τρόπος για να τα φτιάξουν με την κοπέλα!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login