Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Γκάλης, Γιαννάκης, Φασούλας, Χριστοδούλου, Καμπούρης – Μπάσκετ.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Τα εχασα ολα!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133973 από Dark--Angel στις 08 Ιουνίου 2015, 4:58μμ

Dark--Angel

Εικονίδιο
μέλος από: 8/4/2015
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Παιδια οπως ειχα γραψει σε ενα προηγουμενο post ..χωρισα! Το προβλημα δεν σταματαει εδω. Εκτος οτι εχασα μια κοπελα που αγαπουσα παρα πολυ και ειχα συνηθισει τοσο καιρο μαζι της καθε μερα εχασα και 3 κολλητες/ους...αυτους τους εχασα επειδη οταν τα ειχα με την κοπελα τους ειχα αφησει και αρκετες φορες .Μαλακια μου το ξερω και τωρα δεν θελουν ουτε να με βλεπουν και παροτι εχω προσπαθω 2 μερες συνεχομενα με μηνυματα αλλα και απο κοντα να τους ζητησω συγνωμη αυτοι δεν πειθονται και ειναι αποφασισμενοι. Νιωθω τελειως μονος και οσο βλεπω μια την αλλη να ανεβαζει φωτογραφιες στο facebook και τους αλλους να με γραφουν δεν ξερω τι να κανω πια. Νιωθω οτι ειμαι ενα σκουπιδι που εχει μεινει μονο του και δεν κανει τιποτα ολη την μερα.
Απαντηστε αν μπορειτε το εκτιμω αφανταστα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133976 από Dieftharmenos στις 08 Ιουνίου 2015, 8:02μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Δεν εχασες τιποτα.Τα παραλες.Καταλαβαινω οτι σου ειναι δυσκολο που χωριζες αν και θυμαμαι οτι απο μονος σου ελεγες οτι η κοπελα δεν αξιζε(οπως επισης θυμαμαι οτι συμφωνουσα).

Τωρα για τους φιλους σου ειναι δικο σου το φταιξιμο και να σου γινει μαθημα.Οι φιλοι συνηθως μενουν ενω οι γκομενες φευγουν.Αν ημουν στην θεση τους δεν θα ηθελα να σε βλεπω και ειναι λογικο.

Δεν μπορεις να κανεις πολλα.Απλα προχωρα την ζωη σου παρακατω σε ολα τα επιπεδα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133979 από Dark--Angel στις 08 Ιουνίου 2015, 10:56μμ

Dark--Angel

Εικονίδιο
μέλος από: 8/4/2015
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Πως να την προχωρησω οταν στην καθημερινοτητα μου νιωθω πλεον τοσο κενος και κοντευω να παθω καταθλιψη?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134182 από Stella_22 στις 30 Ιουνίου 2015, 9:13μμ

Stella_22

Εικονίδιο
μέλος από: 30/6/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ειναι λογικο οι φιλοι σου να σε αφησουν αν δεν τους δινεις σημασια.. Εχω βρεθει σε καποια παρομοια κατασταση και μπορω να σε καταλαβω. Απλα ξεκολλα απο αυτη και πηγαινε παρακατω.. Οσο για τους φιλους σου αν αυτοι δε σε ακουν πολυ πιθανο να μην ειναι πραγματικοι φιλοι ή να μην ηταν ποτε.. Απλα κανε καινουργιες παρεες και θα τα ξεπερασεις ολα ;)

(αν μπορεις κανε μου αποδοχη απαντησης,ευχαριστω ;) )
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134409 από JoWilson στις 21 Ιουλίου 2015, 3:55μμ

JoWilson

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
Τέτοιους φίλους να τους βράσω και να πιω και το ζουμί τους.

Τι εννοεις βρε τα έχασες όλα; Ενας άνθρωπος αν εχει προσωπικότητα δεν τα χανει "όλα" Ε!!!! λάκισε η γκόμενα και 2 3 φίλοι.
Προχώρα παρακάτω....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login