Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ποτέ κανείς δεν είναι πραγματικά άχρηστος. Στην χειρότερη περίπτωση χρησιμεύει για αντιπαράδειγμα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Άνοιγμα καρδιάς. .

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137800 από Georgios2000 στις 02 Σεπτεμβρίου 2016, 4:45μμ

Georgios2000

banned
μέλος από: 31/7/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Χαιρετε,
Ονομάζομαι Γιώργος και είμαι 16 ετων. Γενικά είμαι πολύ κλεοστός χαρακτήρας αν και δεν μου άρεσει να ανοιγομαι σε άλλους. Όμως το ftou.gr μου δίνει την ευκαιρία να τα πω σε εσάς. Λοιπόν αρχικα θα ήθελα να σας πω ότι δέχομαι υπερβολική πίεση από τους γονείς μου για θέματα διαβάσματος κλπ αν και δεν υπάρχει λόγος καθως είμαι πολύ καλός μαθητής. Επίσης συνεχώς με συγκρίνουν με την αδερφή πάλι για αυτον τον λογο. Μόνο που εκείνη δίνει πανελλήνιες φέτος οπότε φυσικο είναι να πεθαίνει στο διάβασμα. Επιπλέον με το ζόρι υπο την πίεση τους δηλαδή πηγαινω φροντιστήριο χωρίς την θέληση μου. Μάλιστα σε λιγη ώρα θα παμε να .ε γράψουν για την νεα σχολική χρονιά. Εγω είμαι εντελώς ενάντια στα φροντιστηρια για πολλούς λόγους αλλα δεν είναι αναγκαίο να τους αναλύσουμε αυτή τη στιγμή. Επίσης εχω και το proficiency φέτος οπότε καταλαβαινετε οτι είμαι πολύ πιεσμένος. Ένας άλλος λόγος που είμαι σε αυτή την κατάσταση είναι ότι έχει χαλάσει το λαπτοπ μου και από ό, τι βλέπω είναι λιγες οι πιθανότητες να φτιαχτεί. Οπότε είμαι και για καινούργιο λαπτοπ το οποίο μου το έσπασε η αδερφή μου και δεν της είπαν τίποτα. Αυτά προς το παρόν. Αν θέλετε μπορείτε να μου γράψετε σχόλια ή και συμβουλές ομως παρακαλώ να είναι πραγματικά χρήσιμα και οφελιμα μπας και οφεληθω σε αυτή την δύσκολη ψυχολογικη κατάσταση που είμαι. Ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγνώμη εάν σας κούρασα. Καλή συνέχεια. ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login