Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αναλαβάνουμε ανόρθωση πάσης φύσεως πισινών (Από διαφημιστικό εταιρείας για πισίνες)
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

ερωτας με τη γυναικα των ονειρων σου!!!!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #33045 από cactos στις 16 Αυγούστου 2004, 4:52μμ

cactos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2004
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Εχει παει κανενας τωρα τελευταια με τη γυναικα των ονειρων του;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33046 από O_Papatzis στις 17 Αυγούστου 2004, 1:05πμ

O_Papatzis

Εικονίδιο
μέλος από: 14/8/2004
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Egw polles fores. Ekeinh den kserw an to kserei
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33218 από mission στις 05 Οκτωβρίου 2004, 5:41μμ

mission

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/10/2004
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
pedia einai to kalitero pragma ego edo kai 5 xronia pao me ti ginekara ton oneiron moy kai einai teleios diaforetiko apo aplo sex SOBARA , ayta
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33226 από missRiplay στις 07 Οκτωβρίου 2004, 12:34μμ

missRiplay

Εικονίδιο
μέλος από: 6/5/2004
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
mission mou 8umhzeis opws ta les 1 tragoudaki (Touch & Go):Straight to... Number one.
(Dreamcatcher's remix).Polu kala to pas.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33291 από andromedaxp στις 14 Νοεμβρίου 2004, 9:03μμ

andromedaxp

Εικονίδιο
μέλος από: 14/11/2004
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
ego imoun erotevmeni 3 xronia me kapoion geitona otan telika egine nomiza oti petao....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #33521 από DjBasile στις 24 Φεβρουαρίου 2005, 11:04πμ

DjBasile

Εικονίδιο
μέλος από: 3/9/2004
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Όχι ακόμα.. Περιμένω να κλείσω πρώτο τραπέζι πίστα στη Πέγκυ.. Τα υπόλοιπα απλά είναι θέμα χρόνου να συμβούν
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34505 από Alexanders στις 29 Οκτωβρίου 2005, 12:58μμ

Alexanders

Εικονίδιο
μέλος από: 24/10/2005
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Axaxaxaxa...... otan les ton oneiron sou ti enoeis? oles oi ginekes, imalon oi perisoteres einai ton oneiron osu arkei na se pedepsoun ligo!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34617 από Vasot στις 30 Νοεμβρίου 2005, 10:33πμ

Vasot

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2005
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
Γυναικα των ονειρων ??

Μπαααα
Προσπαθω να ειμαι ρεαλιστης σε οτι εχω πιθανοτητες και οπου υπαρχει ενδιαφερον (και εννοειτε οχι ενδιαφερον μόνο απο μενα δεν παρακαλαμε καμια και ουτε προκειται...)

και οχι να κατσω ονειρευομαι την καθε "νεραιδα" που και οι πιθανοτητες να γινει κατι στην πραγματικοτητα ειναι και μαλλον 1 στο εκατομμυριο

Γιατι να καθησω να σπαταλαω την ενεργεια μου σε "ουτοπιες" αφου δεν κερδιζω και τιποτα ετσι στο τελος... εκτος ισως απο απογοητευση στην χειροτερη περιπτωση οταν βλεπεις την πραγματικοτητα σημερα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34630 από Vasot στις 01 Δεκεμβρίου 2005, 4:30μμ

Vasot

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2005
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
Μια επισημοποιηση απο πιο πανω

Οι περισσοτερες που κυκλοφορουν εκει εξω στις μερες μας ενα ματσο π*****ς (συγγνωμη για την εκφραση αλλα ειναι η αληθεια)

και οσο πιο μικρες μαλιστα σε ηλικια τοσο το χειροτερα εννοειται κατα την γνωμη μου

Οι Γυναικες Σου λενε περι του σε αγαπω και ενα ματσο μπουρδες στο τι εστι μοναδικη αγαπη και μοναδικος ερωτας και ολοκληρες αναλυσεις πανω σε αυτη
και την αλλη μερα που θα τις γυαλισει καποιος στον δρομο μπορει να την δεις να χαιδευετε μαζι του η ισως και χειροτερα αμα βρεθει η ευκαιρια................

Αμα μαλιστα την πλησιασει και ο υποτιθεμενος <<<κουκλος>>> δεν χρειαζεται πολλη για να αρχισει τα σαλιαρισματα μαζι του και μεχρι να βρεθει και ο επομενος <<<πιο κουκλος>>> (το τι ειναι βεβαια γοητευτικο για την καθεμια \ καθενα ειναι σχετικο)

Σου μιλανε ολες περι χαρακτηρα
αλλα κατα βαθος ολοι ξερουμε οτι ΟΛΕΣ ΤΟΥΣ σε αυτον που θεωρουν "γκομενο εμφανισιακα" θα του την πεσουν η θα του ανταποκριθουν ερωτικα


Οχι πως θελω να ακουγομαι φαλλοκρατης
αλλα μου φαινεται οτι η πολλη ελευθερια στο γυναικειο φυλλο αλλα και τα μεσα μαζικης ενημερωσης (ΤV και τα προτυπα που δινει κλπ ) επηρεαζουν τα "ηθος" και τα "ορια" για μερικες....η μηπως μονο εγω το προσεξα αυτο και απλως μου φαινεται

Για μενα δεν υπαρχει "Γυναικα των ονειρων"
μονο Γυναικες ωραιες\ασχημες, χαζες \εξυπνες, κοντες\ ψηλες κλπ
αλλα καμια ιδιαιτερα τελεια η το ξεχωριστο οπου ποτε θα την"θεοποιουσα"

Εξαλλου σε μια σχεση\ερωτας\ελξη κλπ θα πρεπει ο διπλα σου να νιωθει ακριβως οτι νιωθεις και εσυ (να σε γουσταρει οπως την γουσταρεις και να σε θελει οσο την θες)

και οχι να νιωθεις\θελεις μονος εσυ για αυτην.... γιατι αυτο δεν ειναι αγαπη ουτε ελξη ουτε τιποτα αυτο ειναι το πρωτο που με ενδιαφερει εμενα και οχι καποιο ιδιαιτερο προτυπο γυναικας (γυναικα των ονειρων μου)

και αυτο εχει για μενα περισσοτερο σημασια σε μια γυναικα
ειναι μα με θελει οσο ακριβως την θελω και εγω και οχι να εχω καποιο ιδιαιτερο προτυπο γυναικας (γυναικα των ονειρων μου)

Γιατι και να το εχω αυτο το "προτυπο" δεν σημαινει οτι θα με θελει η οτι θα γινει γενικοτερα κατι το αισθηματικο.....Για αυτο Ιδιαιτερο Προτυπο γυναικας δεν υπαρχει για μενα

-Αλλα δυστυχως δεν βλεπω ετσι τα πραγματα στην σημερινη εποχη τουλαχιστον εγω

Γυναικες να μιλανε περι μοναδικης αγαπης και απο την αλλη να πανε να χαιδευοντε με το καθε τυχοντα (και ας εχουν και ηδη σχεση με καποιον αλλο) η γενικα να αλλαζουν γνωμες και προτιμησεις αναλογα το αισθηματα τους σαν τα βρακ* τους....

Εγω αυτο βλεπω απο τις γυναικες σημερα οποτε εχω τις επιφυλαξεις μου για ολες τους
Δεν υπαρχει εμπιστοσυνη εκ μερους μου
προφίλάλλα...
Μήνυμα #34637 από palliroia στις 05 Δεκεμβρίου 2005, 12:18πμ

palliroia

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2005
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Αναφορά: (Alexanders@29 Οκτωβρίου 2005)
Axaxaxaxa...... otan les ton oneiron sou ti enoeis? oles oi ginekes, imalon oi perisoteres einai ton oneiron osu arkei na se pedepsoun ligo!


ti ennoeis na se pedepsoun ligo?auto to exo pragmatika aporia!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login