Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δηλώνω ότι θα παρατήσω κάθε σχέση με τα pc και θα γίνω κωδωνοκρούστης σε εγκαταλελειμμένο μοναστήρι στη Συγγρού! ©NoCTuRNe, irc.ftou.gr
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Οι γονείς μου μάλλον δεν είναι οι βιολογι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139968 από frozenyogurt στις 20 Σεπτεμβρίου 2017, 12:24πμ

frozenyogurt

Εικονίδιο
μέλος από: 20/9/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Μετά απο εξέταση προσδιορισμού της ομάδας αίματος συνειδητοποίησα ότι υπάρχει πιθανότητα να μην είναι οι γονείς μου οι βιολογικοί καθώς οι ομάδα αίματος μου είναι ΑΒ+ και οι γονείς μου έχουν 0+ και Α+. Όταν ένας απο τους 2 γονείς έχει 0+ το παιδί δεν μπορεί να έχει ΑΒ+. Ο αδερφός μου πάντως έχει 0+. Τι να κάνω να μιλήσω στους γονείς μου?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139982 από lida στις 24 Σεπτεμβρίου 2017, 1:51μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν ξερω ποσο σιγουρο ειναι αυτο με τις ομαδες αιματος σιγουρο θα ηταν με το DNA. Ομως μην πεις τιποτα στους γονεις σου γιατι μπορει να δημιουργησεις προβλημα π.χ. η μανα σου να σε συνελαβε με αλλον και οχι με τον πατερα σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140551 από ΝικηΠι. στις 06 Ιανουαρίου 2018, 7:40πμ

ΝικηΠι.

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2018
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Και να μην είναι τι έγινε? Αυτοί σε μεγάλωσαν αυτοι σε αγάπησαν αυτοι ειναι οο γονεις αου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142844 από zayn1d στις 28 Ιανουαρίου 2019, 2:56μμ

zayn1d

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2019
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
μπορεις να εισαι σιγουρος μονο με τεστ DNA αν θελεις τοσο πολυ να το ψαξεις. τωρα και να μην ειναι οι βιολογικοι σου γονεις δεν ειναι απιθανο αλλα δεν ειναι και κατι τραγικο, αυτοι οι ανθρωποι σε μεγαλωσαν και προφανως σε φροντισαν σαν δικο τους παιδι και σιγουρα σε νιωθουν δικο τους παιδι αρα δεω αλλαζει κατι. ξερω περιπτωση γυναικας που δεν μπορουσε για χρονια να συλλαβει παιδι και υιοθετησε και μετα την υιοθεσια καταφερε και εμεινε και εγκυος οποτε εχει 2 παιδια ενα βιολογικο και ενα υιοθετημενο, και τα 2 τα λατρευει γιατι ειναι παιδια της οποτε μην αγχωνεσαι.
αν θες να μιλησεις ρωτα αρχικα μονο την μητερα σου, χωρις ομως να της προκαλεσεις τυψεις η να νιωσει ασχημα, αν σε υιοθετησε εκανε κατι αξιοσεβαστο και θαυμαστο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login