Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δημόσιος υπάλληλος: Άνθρωπος με χιούμορ.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Κοπελα και αν υπαρχουν ελπιδες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140629 από kamos21111 στις 14 Ιανουαρίου 2018, 10:40πμ

kamos21111

μέλος από: 16/1/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Καταρχην καλησπερα σε ολους και καλη σας χρονια !

Γνωρισα μια κοπελα απο το ιντερνετ μιλουσα μαζι της για καποιες βδομαδες .. την ειχα πει να βγουμε αλλα δεν μ απαντησε ..ετσι ξεκινησα να της ξανα μιλαω ξανα απο το φβ και απο εκει ξεκινανε ολα την ειπα να βγουμε βγηκαμε στα γιαννενα πρωτη φορα εκει πηγε μια εκδρομη να συμπληρωσω πως ημαστε απο κοζανη ...

μετα απο πολυ καιρο ξεκινησα να την λεω μερικα πραγματακια οπως οτι δεν την βλεπω φιλικα και τετοια αλλα καθαρες απαντησεις δεν μου εδωσε περασε ο καιρος ξανα βγηκαμε την ειπα ξεκαθαρα οτι την θελω και τετοια με ενα δικο μ τροπο ... τελος παντων την ρωτησα αν θα αλλαζε γνωμη στο φριεντ ζονε που λογικα με βλεπει ετσι και δεν μ εδινε καθαρη απαντηση της ρωτησα αν εχω ελπιδες να την κερδισω δεν μ απαντησε παλι ξεκαθαρα βασικα δεν μ ειπε ουτε ναι ουτε οχι .. την αναγκασα με πολυ πιζμα και ειπε καπως νευρικα πως δεν ξερω αν εχεις ελπιδες και μετα ξεκινησε να λεει στα (γενικα) πως θα μπορουσε να αλλαζε γνωμη ... το θεμα ειναι πως εγω οταν εφυγα την ειπα πως δεν χρειαζετε να ξανα βγουμε αν ειναι να το βλεπει φιλικα γτ εγω δεν μπορω να την δω ετσι και την ειπα πως αν προκειτε να με δει διαφορετικα να με παρει τηλεφωνο .. ποιες ειναι η αποψη σας ??? τι να κανω ειμαι ανθρωπος που οταν θελω πραγματικα κατι μπορω να γυρισω κυριολεκτικα τον κοσμο αναποδα για να το κερδισω ... μεχρι και πυροτεχνιματα αξιας 200 ευρω εριξα για να μπορεσω να την τραβιξω λιγο παραπανω το ενδιαφερον ευχαριστω πολυ :D η καθε αποψη ειναι σημαντικη

*Συγνωμη για τα ορθογραφικα λαθη κουλουρια ετρωγα στο δημοτικο *
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140633 από Kostaz98 στις 14 Ιανουαρίου 2018, 11:46πμ

Kostaz98

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2017
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Φιλε θα σου το πω απλα.
Σχεση απο αποσταση δεν γινετε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140637 από kamos21111 στις 14 Ιανουαρίου 2018, 2:51μμ

kamos21111

μέλος από: 16/1/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Kostaz98@14 Ιανουαρίου 2018)
Φιλε θα σου το πω απλα.
Σχεση απο αποσταση δεν γινετε

η σχεση δεν ειναι απο αποσταση 15 χιλιομετρα μας χωριζουν και στο να την δω δεν ειναι προβλημα και η δυο ημαστε απο κοζανη απλα την ειχα γνωρισει στα γιαννενα οταν πηγε μια εκδρομη την ειχα προτηνει απλα να ερθω να την βρω εκει και να πιουμε καφε εκει
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #140639 από Cottoneyejoe στις 14 Ιανουαρίου 2018, 7:51μμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Χμμμμ...
Με σκαλωσες ασχημα δικε μου. Λοιπον , απ' οτι καταλαβα εσεις βγηκατε βολτα και της ειπες στη μουρη οτι τη γουσταρεις . Οπως τα περιγραφεις εμενα μου φαινεται οτι η κοπελια δεν ψηνεται και τοσο αλλα μη σκας , υπαρχουν τροποι να βγεις απο το friend zone (αν οντως εισαι ) . Αρχικα της ξεκαθαρισες οτι δεν την βλεπεις απλα σαν φιλη και μπραβο . Πολλοι νομιζουν οτι με το να πιανουν τις κοπελες κολλητες ερχονται πιο κοντα , που ισχυει εν μερει αλλα δεν θες να γινεις ο φιλος που κατανταει να ακουει τα γκομενικα της . Μην εισαι τοσο κολλημενος ομως , η τουλαχιστον μην το δειχνεις . Το να σερνεσαι πισω της ειναι τοοοοοσο ξενερωτικο πραγματικα που ακομα και να ηθελε στην αρχη θα μπορουσε ευκολα να χασει το ενδιαφερον της . Αν τυχει και ξαναβγειτε να της πετας σημαδια , για να καταλαβει οτι δεν εισαι απλα φιλος . Π.χ οταν μιλαει να την κοιτας στα ματια , πετα και καμια κλεφτη ματια στα χειλη της , ετσι για το γαμωτο , να νιωσει τι θες . Μην φοβασαι να την αγγιζεις χωρις να γινεσαι πιεστικος βεβαια , ακουμπα την για παραδειγμα στο μπρατσο οταν της μιλας κτλ. Τωρα εφοσον δεν βλεπεσται συχνα λογικα θα μιλατε απο τσατ . Προς θεου μην την πριζεις και δωσ'της να καταλαβει οτι εχεις ζωη , και μαλιστα ενδιαφερουσα . Κανε την να θελει να γινει μερος της , αν με καταλαβαινεις . Αν το πραγμα παει καλα απο τσατ κανονισε να βρεθειτε οποτε μπορειτε και πηγαινε την σε ενα ησυχο μερος αν θες να γινει κατι . Αν την βλεπεις δεκτικη μην κολωσεις να κανεις κινηση , αν και δεν σε φοβαμαι σε αυτο το κομματι για καποιο λογο χαχαχαχα . Τωρα αν πει οχι , δεξου το σαν αντρας και προχωρα παρακατω . Μην σου φανει περιεργο αν κρατησεις λιγο αποσταση να σου στειλει αυτη μετα απο καμποσο καιρο , μπορει να ειναι απλα ντροπαλη ... Καλη τυχη !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login