Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Από τώρα και για μια ώρα ακόμα, ΕΜΕΙΣ θα ελέγχουμε αυτά που θα βλέπεις και θ' ακούς.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

αποβολη να το πω η οχι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143521 από vasileia στις 17 Ιουλίου 2019, 4:54μμ

vasileia

Εικονίδιο
μέλος από: 17/7/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
καλησπερα σας πριν 2 εβμομαδες εφυγα απο το σπιτι χωρισα με τον αντρα μου εχουμε ενα πεδακι 2 χρονον...
επερνα αντισιλιπτικα αλλα τα ειχα σταματησει και οταν εφυγα μωλης σηκωσα της τσαντες με τα πραγματα τα δικα μ και του μικρου μετα απο 1 ωρα ειχα γεμισει με αιμα και συνεχεισε εται μεχρη χθες και σημερα με επιασε ενας ανηποφορος πονος στην κοιλια χαμηλα και πηγα στον γυναικολογο μ και μαθενω οτι ειμουν 5βεμβομαδων εγκυος και οτι ειχα αποβαλει ο πρωην μου δεν ξερει τιποτα ακομα δεν ξερω αν πρεπει να του το πω και αν πρεπει πως να πω κατι τετιο?
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #143532 από Andreasss στις 19 Ιουλίου 2019, 10:32πμ

Andreasss

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν υπαρχει λογος να το σκεφτεσαι.Μπορεις να του το πεις.Αλλα η γνωμη μου ειναι πως δε χρειαζεται αν και τον αφορα αμεσα το παιδι του εχασες ομως εφοσον εληξε ο γαμος θα ειναι σα να του ζητας ελεημοσυνη και λυπηση ή να τον παροτρυνεις να ξαναειστασε μαζι.Αν τον θελεις πισω τοτε να το πεις αν οχι μη το κανεις.Δεν θα σε οφελησει και θα του δημιουργησει περεταιρω τυψεις που δε θα κανουν κακο σε κανεναν.Ουτε στο παιδακι σου.Αν σε καλυψα αποδεξου ειμαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login