Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όσο οι νόμοι των μαθηματικών ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, δεν είναι σαφείς, και όσο σαφείς είναι, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Ερωτευμένος με τον bi φίλο μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143898 από Jamesga στις 13 Σεπτεμβρίου 2019, 7:40πμ

Jamesga

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Είμαι ερωτευμένος με τον bi φίλο μου.. (είμαι κι εγώ bi). Ένα βράδυ μου ζήτησε να φιλήσουμε γιατί είχε καιρό να πάει λέει με άντρα και επειδή δν έχω φιλήσει ποτέ εγώ άντρα θα ήταν καλό να γίνει μεταξύ μας αυτό . Εγώ αρνήθηκα γιατί δν του είχα πει τα συναισθήματα μου και ένιωθα ότι τον εκμεταλευομαι εκείνη την στιγμή.. αυτός επέμενε 10 λεπτά να το ξανασκεφτώ αλλά όχι ... Μετά από λίγες μέρες του είπα τι αισθάνομαι και μου είπε ότι με βλέπει φιλικά και δν θα αλλάξει κάτι μεταξύ μας.. μετά από καιρό Μ ανέφερε ότι ενιωσε ερωτικά για μια φίλη Μ και εγώ άρχισα να ζηλεύω παράφορα.. την απομακρυνα χωρίς αυτή να γνωρίζει γιατί.. τώρα μου έχει ξεκαθαρίσει ότι δν θα έκανε κάτι μαζί της γιατί δν του αρέσει να κάνω κι εγώ κάτι με έναν/μια φίλο/φίλη του.. αλλά ακόμα ζηλεύω .. δν με βλέπει λέει ερωτικά αλλά αν γινόταν κάτι μεταξύ μας θα του άρεσε να είναι στον ρόλο του top που δν τον έχει δοκιμάσει ποτέ με έναν άντρα.. αλλά αυτό δν θα συμβεί Μ είπε.. απλά το σκέφτηκε.. πάνω απ' όλα θέλω να τον έχω φίλο.. αλλά δν μπορώ να το ξεπεράσω ..είναι κι η πρώτη μου αγάπη..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login