Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Ftou στα μούτρα σου.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Σοβαρό βοήθεια!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144328 από Noni στις 18 Δεκεμβρίου 2019, 3:42πμ

Noni

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας θα ήθελα να σας μιλήσω για ένα πρόβλημα που με αφορά και δεν ξέρω πως να το λύσω θα ήθελα την βοήθειά σας αν είναι εύκολο ευχαριστώ... Είμαι 20 χρονών έχω σχέση με έναν που είναι 35 τα έχουμε τρία χρόνια αλλά απ’την αρχή δεν έβγαζε πουθενά Βρισκόμαστε μία φορά το δίμηνο λόγω δουλιάς και γενικά έπρεπε να κρυβόμαστε από όλους Δεν ηθελε να μάθουν για εμάς ούτε καν ότι γνωριζόμαστε ούτε οι φίλοι του ούτε οι δικοί μου φίλοι Λέει ότι όσο Λιγότεροι το ξέρουν τόσο περισσότερο θα κρατήσει τώρα τελευταία ομωσ Αδιάφορη εντελώς ούτε μυνήματα ....ούτε να με πάρει τηλέφωνο ...μιλάει απότομα ....και όταν είναι να μιλήσουμε στο τηλέφωνο όταν πάει στα 2 λεπτά που μιλάμε μου το κλείνει.... τώρα τελευταία βλέπω σχόλια στο φβ από μια κοπέλα όλο καρδούλες κ φιλάκια κ στορυ μαζί και διαφορά ..... όταν του ανοίγω συζήτηση γιαυτο το θέμα είμαι τρελή λέει ... ενώ έχουμε να κάνουμε κ έρωτα κάπου στους 6 μήνες..... εγώ ομως τώρα κ 4 μηνεσ γνώρισα ένα παιδί .... είναι 25 χρονον είναι ακριβώς το αντίθετο σε ο ένας από τον άλλον.... ο 25χρονος είναι τόσο Γλυκός ρομαντικός είναι σαν αυτόν περιμένα μια ζωή...μιλάμε συνέχεια μου δίνει σημασία κάτι που δεν έκανε ο άλλος... Έχει τον ίδιο χαρακτήρα με μένα ταιριάζουμε σε όλα ίδια δουλειά ίδια σπουδές ίδιο επάγγελμα τώρα ....ενωμε τον 35χρονο τώρα Είμαστε η μέρα με τη νύχτα όλο φωνές καυγάδες γκρίνια ότι και να του πω είμαι πάντα κατώτερη δεν ξέρω τίποτα και είμαι χαζή ..... Και μέσα σε όλα αυτά που έκανα την βλακεία και προχώρησα με τον 25χρονο κάνουμε πρώτη φορά ήταν τόσο γλυκό παιδί ότι με ήθελε γι’ αυτό μου αρέσει Και τώρα δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω από τη μία νιώθω ερωτευμένη από την άλλη δεν ξέρω πως θα χωρίσω και να χωρίσουμε τον άλλον λόγω του ότι έζησα πολλά μαζί του Και καλά και κακά αν και περισσότερα κακα αλλά τώρα πια νιώθω και τέλος χάλια με τον εαυτο μου που εγινε ότι εγινε ενώ δεν είχα ξεκαθαρίσει νιώθω λες και είμαι μια πουτ@ν@ και δεν μπορώ με τίποτα να μ το συγχωρεσω Ελπίζω να μπορείτε να μου πείτε τη γνώμη σας και να μη με κράξετε γι’ αυτό που έκανε σας ευχαριστώ και πάλι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144329 από M1k3y στις 18 Δεκεμβρίου 2019, 9:37πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Κάνε αυτό που σου λέει η καρδιά σου. Αφού ξέρεις ότι η προηγούμενη σχέση σου δεν βγάζει πουθενά γιατί το ζορίζεις; Οι ερωτικές σχέσεις είναι για να κάνουν τη ζωή πιο όμορφη, όχι πιο μίζερη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login