Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Απαισιόδοξος λέγεται ο αισιόδοξος με εμπειρία.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Πως πίστεψα στη μοίρα...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #36291 από Gogo24 στις 10 Οκτωβρίου 2006, 7:11μμ

Gogo24

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2006
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ήμουν πάντοτε ένα μη μοιρολατρικό άτομο... Έλεγα.. Την μοίρα την κάνουμε εμείς... Ε λοιπόν... πριν απο ενάμιση χρόνο, οι απόψεις μου πήραν στροφή 180 μοιρών..
Μια βραδιά του Γενάρη βαριόμουν αφάνταστα.. και μπήκα στο irc.. Την ώρα που πήγα να κλείσω το πρόγραμμα.. ήμουν πάνω στο Χ... μου μιλάει ο Χρήστος...
Πείτε το ένστικτο, πείτε το μοίρα... του απάντησα και φυσικά ανέβαλα το κλείσιμο του υπολογιστή...
Για να μην τα πολυλογώ... τα Χριστούγεννα παντρευόμαστε.. Και είμαστε πάρα πολύ ευτυχισμένοι...
Παιδιά??? Τίποτα δεν είναι τυχαίο!!! Μα τίποτα...
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #36292 από weirdlena στις 10 Οκτωβρίου 2006, 9:31μμ

weirdlena

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2006
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν ξέρω, παλιά δεν πίστευα καθόλου στις γνωριμίες μέσω ίντερνετ αλλά τελευταίως ακούω διάφορα τέεοια ευχάριστα και αλλάζω γνώμη....Πραγματικά, κάποια πράγματα είναι τυχερά....Σκέψου να είχε αργήσει ένα λεπτό.....Γενικά το κάθε λεπτό μπορεί να αλλάξει τη ζωή μας, η κάθε κίνηση, ανέκαθεν το πίστευα...Να ζήσετε λοιπόν και να στε ευτυχισμένοι....Φιλιά!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36294 από Gogo24 στις 11 Οκτωβρίου 2006, 5:09μμ

Gogo24

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2006
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια..
Και θα ήθελα να συμπληρώσω.. ότι ο Χρήστος είναι από τα Ρύζια, ένα χωριό στον ΠΙΟ Βόρειο Έβρο.. κι εγώ έιμαι από την Κρήτη.. Τα δύο άκρα της Ελλάδας..
Οπότε.. Από δω βγαίνει άλλο ένα όμορφο συμπέρασμα..
Σύνορα η αγάπη δεν γνωρίζει!!!
Καλή τύχη σε όλους..
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login