Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δε φοράμε το προφυλακτικό έξω από το παντελόνι.
Πέμπτη, 9 Μαΐου

ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #41099 από antreas_16 στις 20 Ιουλίου 2007, 11:00μμ

antreas_16

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2007
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
ειναι τοσα πολλα αυτα που νοιωθω τοσα που δεν μπορω να τα ελεγχω γιατι ειναι δύσκολο να εχεις ενα πολοι στην θέση τησ καρδιασ και να ζεισ μεσα σε ορια χρονικα ηθικα πνευματικα. ολα κτισμενα στην ενοχη στο παρανομο καθε τι πρεπει να ειναι κατι που νοιωθεισ γτ στην ζωη το πρεπει ειναι κατι π επιωαλετε και οχι κατι που τ διαλεγεις


μια ζωη μες στην σκια του αυριο μιν κανεισ αυτο ΜΕΤΑ θα το πληρωσεις. Κανε αυτο να ισε σιγπυρος ΜΕΤΑ .γιατι να μην ζουμε για το τωρα γιατι να βασιζομαστε στο ΜΕΤΑ που μπορει να μην υπαρξει ποτε???

ακουω σχολια ακομη και τα πιο σκληρα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41103 από artemw στις 21 Ιουλίου 2007, 6:52πμ

artemw

Εικονίδιο
μέλος από: 8/7/2007
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Γιατι να μην ζουμε για το τωρα, γιατι να βιαζομαστε για το μετα που μπορει να μην υπαρξει ποτε?

καλη ερωτηση! Αντρεα κανεις δεν σου επιβαλει να σκεφτεσαι το μετα! Στα χερια σου ειναι οσα αφορουν εσενα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41204 από anon75432 στις 24 Ιουλίου 2007, 7:41μμ

anon75432

μέλος από: 14/7/2007
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Αντρεα εχεις ενα δικιο...
Αυτα τα λενε κυριως οι γονεις γιατι πριν κανουν παιδι κανουν ονειρα γι'αυτο, και ξεχνουν ομως το πιο βασικο:τον χαρακτηρα του και την ελευθερη βουληση...Το καλυτερο ειναι να ζεις τη στιγμη που λεει και η vodafone αλλα συναμα να βαζεις και θεμελια για το μελλον. Εγω ας πουμε χτες ημουν με μια κοπελα και μιλουσαμε...Ηταν απο τις πιο ωραιες στιγμες της ζωης μου, ξερεις τι εκανα? Το απολαυσα με ολη μου την ψυχη. Με ολη μου,
γιατι την αγαπουσα. Εκεινη τη στιγμη δεν σκεφτομουν τιποτα αλλο. Τωρα ειμαι σπιτι, αν ηταν σχολικη περιοδος θα καθαριζα με τα μαθηματα ετσι ωστε να μπορω να ζησω και αλλες τετοιες στιγμες...Οσων αφορα το διαβασμα προσπαθω οσο μπορω να το απολαυσω κι αυτο και να μην το δω σαν αγγαρεια(που ειναι γαμω το!!!!)
Αυτο που θελω να πω ειναι οτι πρεπει να χαιρομαστε που ζουμε- η ζωη ειναι το μεγαλυτερο δωρο. Να ξυπναμε το πρωι και να λεμε: Ειμαι αυτος που ειμαι και σημερα θα ρουφηξω λαιμαργα ολες τις χαρες ολες τις στιγμες που θα συναντησω.
Αν καποιος πραγματικα το πιστευει αυτο ειναι νικητης οτι και να κανει στο μελλον γιατι και ολα να πανε στραβα θα εχει ζησει μια ομορφη ζωη. Αν τωρα κανεις κατι αντοιστοιχο με αυτο που κανω με τα μαθηματα και σε αλλους τομεις, εσυ ξερεις που, τοτε θα εχεις την ευκαιρια στο μελλον να εισαι χαρουμενος ακι ευτυχισμενος.

Εν κατακλειδη μην θυμωνεις με αυτους που ανησυχουν για το μελλον σου και απλα καθησυχασε τους με πραξεις.....

Καλη τυχη!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41893 από ToFonikoAgouri στις 20 Αυγούστου 2007, 5:03μμ

ToFonikoAgouri

μέλος από: 20/8/2007
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Λοιπόοοον...

Επειδή ΔΕΝ μπορούμε ως πλάσματα να κουβαλούμε όλα τα βάρη του κόσμου, επικεντρώσου στον εαυτό σου και τα προβλήματα-δραστηριότητες σου. Παράλληλα, μέσω της ρουτίνας σου, βοήθα και τους γύρω, κάνωντας σε χρήσιμο μέλος της κοινωνίας και δίνωντας νόημα σε αυτή

Ο άνθρωπος δεν επιβιώνει ζώντας το τώρα. Χρειάζεται καθημερινά μακροπρόθεσμη οργάνωσει για να αποφύγεις τις κακές εκπλήξεις.
Σταμάτα να σκέφτεσαι έτσι και δες το όλο θέμα με λογική. Θα δεις που μόνος σου θα ανεραιθείς
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42092 από antreas_16 στις 26 Αυγούστου 2007, 11:37πμ

antreas_16

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2007
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
paidia paei perase auti i fasi tis zwhs m .ftanei pia ime gw zw gia mena exo stoxous kai 8a tous petixo giati etsi ime egw ftiagmenos gia tin korifi . oi 2kai oi 3 8eseis ine ga tous loosers ..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42097 από ksanthoulla στις 26 Αυγούστου 2007, 1:17μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
antrea 8a s pw kati k vale t kala sto myalo s(twra p s grafw emas vrexei entwmeta3i)loipon..zise t simera.,twra akomi p einai ola etoima g mas,paleye g ekeina p niw8eis,fwna3e dynata ekeina p se skotwnoun k pote s min metaniwneis g kati pb ekanes..metaniwne panta g kati p den ekanes..egw exasa ekeinon p agapaw gt denb vrika t 8arros na fwna3w SAGAPAW..katalaves?oso g to mellon s e3artate apo sena..an kapoios 8eleina petixei stin zwi t prospa8ei..egw imoun g mines se li8argo,k twra 3ipnisa..prepei na vgainoume siga siga ta skalopatia g n petixoume...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login