Στείλε λεφτά στο ftou.gr
667: Ο γείτονας του θηρίου.
Παρασκευή, 10 Μαΐου

den eimai etsi....

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #42144 από ksanthoulla στις 27 Αυγούστου 2007, 1:32μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
Webmaster ok..katalava..loipon 3anagrafw t 8ema..8elw apantiseis ane3artitos ilikias..

oi perissoteroi p me 3eroun me 8ewroun kakia,kai lene oti exw vlemma diavolou..kako...epd vafw ta matia m katamavrab k epd allazoun xrwma ston ilio,me gemizoun meb idees..

oi filoi m ontws xeronte g mena,gt lene oti kaneis den ta vazei mazi m..re paidia ok..alla egw niwthw perierga ..den niwthw kakia,apla ekeini i mousiki p akouw,me allazei.me kanei allo an8rwpo..

3erete posa pragmata tolmisa na kanw kaata tin diarkeia p akouga ekeini tin mousiki,í p eixa ta akoustika sta avtia m?akouw deathmetal kai rock opws linkin park,evanescence ktl ktl--.

i ali8eia einai oti kanw kati skeyeis..pwpw..lete na ftaiei imousiki p akouw?m aresei kapws avto p ginete,alla eleos..den eimai etsi...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42146 από TzhmhS στις 27 Αυγούστου 2007, 1:56μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Σιγουρα φταιει η μουσικη αλλα και παλι...ακουω heavy metal και black metal αλλα δεν μου κολλησε να ντυνομαι μεταλας,να ειμαι ντυμενος στα μαυρα και με τα ακουστικα στα αυτια και να προχωραω...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42153 από moongirl στις 27 Αυγούστου 2007, 4:38μμ

moongirl

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2007
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Δε μπορώ να καταλάβω γιατί λένε ότι είσαι κακιά. Εγώ πιστεύω ότι ο καθένας μπορεί να είναι όπως θέλει...όπως θέλει ας βάφεται, όπως θέλει ας ντύνεται. Και η μουσική δε νομίζω να σε επηρεάζει προς το κακό...εμένα ίσα ίσα με κάνει να ξεσπάω, να ξεχνάω πράγματα και να έχω περισσότερο αυτοπεποίθηση. Δε ξέρω τι σκέψεις κάνεις αλλά εμένα η rock δε με κάνει καθόλου κακό...είναι είδος μουσικής..με τη μουσική μπορείς να εκφράζεσαι...και δε πιστεύω ότι η μουσική κάνει τον άνθρωπο να σκέφτεται κακίες...Ναι, η μουσική μπορεί να σε αλλάξει αλλά όχι και προς το κακό όμως...Οι φίλοι σου χαίρονται για εσένα γιατί σε φοβούνται, γιατί δε τα βάζεις κανείς μαζί σου...το ότι ακούς rock και ντύνεσαι διαφορετικά αυτό δε σε κάνει κακό...απλά αυτοί δε μπορούν να δεχτούν τη διαφορετικότητα. Και εγώ προβλήματα με αυτό, με λένε παράξενη....δε με νοιάζει όμως...ας λένε ότι θέλουν και να κοιτάν τους εαυτούς τους...αλλά το ότι σε λένε ότι είσαι κακιά είναι παρατραβηγμένο...άλλο το πως ντύνεται ο άνθρωπος και άλλο το πως νιώθει και σκέφτεται..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42160 από ToFonikoAgouri στις 27 Αυγούστου 2007, 6:22μμ

ToFonikoAgouri

μέλος από: 20/8/2007
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Τα λένε για πλάκα, standard

Αν και η μουσική μπορεί να επηρεάσει κάλλιστα τη συμπεριφορά (πχ gore metal - Keep away κιετς :P) πρέπει να σαι ΠΟΛΥ εθισμένος σε αυτήν για να τριγυρνάς πχ και να σπας τζαμαρίες

Αν δε γουστάρουν το στυλάκι σου, να μη μιλάνε. Κανείς δεν τους ανάγκασε να το αποδεχτούν
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42166 από ksanthoulla στις 27 Αυγούστου 2007, 7:02μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
t stilaki m einai punk-rock..kati san avril..3an8i alla panta foraw mavra..apla ekeinoib t kanoun na fenete terastio t 8ema.prepei na fenomai glykia ktl ktl,na lew prwti geia kamia fora k na stamatisw na ekdikoume osous me ponesa..kollisa se ena xwrio k dystyxws den mporw akomi n metakomisw..dystyxws..

edw meb olous ime ok,an k kapote den milousa se kna,alla tous perissoterous den gyriz kan na ts xeretisw..epireazei akomi k t otib zw kapou p den m aresei?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42168 από TzhmhS στις 27 Αυγούστου 2007, 7:10μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Να σου πώ δηλαδή θα σου άρεσε να έχεις στυλάκι emo ?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42171 από moongirl στις 27 Αυγούστου 2007, 10:06μμ

moongirl

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2007
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Egw se lew na eisai o eautos sou....kaneis de mporei na se allaksei. Kai oti prepei panta na xamogelas kai na les geia, de to katalava. Giati prepei na vazeis maska dld? Epeidh to len autoi...to na spane tzamia kai tetoia einai paratravhgma. Giati na to kaneis auto? Allwste ti tous noiazei tous aresei to pws eisai kai ti xarakthra exeis? Autoi koitaxthkan sto ka8refth? Kai oxi mono ekswterika...giati sigoura sxoliazoun. Sto upografw. Ta exw perasei kai egw? Kai eksalou uparxoun tosa paidia me auto to stul...Sto sxoleio einai para polloi..Alla pote den edwsan shmasia. Opws den edwsa kai egw...Mh dineis apla shmasia. Ksexna to. As sxoliazoun. O ka8enas kanei oti 8elei. Esu 8es na eisai diaforetikh apo autous kai eisai. Giati na to allakseis?

Kai Tzhmh, esena ti se peirazoun oi emo?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42172 από TzhmhS στις 27 Αυγούστου 2007, 11:38μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Αναφορά:(moongirl@27Αυγούστου 2007)
Kai Tzhmh, esena ti se peirazoun oi emo?
[/QUOTE]

Εγραψα πουθενα οτι με πηραζουν οι emo,απλα δεν μου αρεσει το στυλ αυτο σε εμενα δηλαδη να αφηνουν το μαλλι απο τη μια μερια να καλυβει το ενα ματι και το αλλο να ειναι με σκια και να το εχουν αγορια και κοριτσια...

Οσο αναφορα εσενα ksanthoula Μεινε ο εαυτος σου!

[/QUOTE]
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42173 από TzhmhS στις 27 Αυγούστου 2007, 11:42μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Αναφορα:
   

Αναφορά:     [Tzhmhs@27Αυγούστου 2007)
Αναφορά:     (moongirl@27Αυγούστου 2007)
Kai Tzhmh, esena ti se peirazoun oi emo?



Εγραψα πουθενα οτι με πηραζουν οι emo,απλα δεν μου αρεσει το στυλ αυτο σε εμενα δηλαδη να αφηνουν το μαλλι απο τη μια μερια να καλυβει το ενα ματι και το αλλο να ειναι με σκια και να το εχουν αγορια και κοριτσια...

Οσο αναφορα εσενα ksanthoula Μεινε ο εαυτος σου!
Υ.Γ συγνωμη για το προηγουμενο μυνημα ηταν λαθος


προφίλάλλα...
Μήνυμα #42175 από ksanthoulla στις 28 Αυγούστου 2007, 11:02πμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
oxi r esy dn eimai emo..fisiologiki eimai..apla me peirazoun sinexeia g t vlemma m ktl ktl..alla me agapoun opwsb eimai..exei kai agoria pb m lene oti einai t vlemma m p tous odigei st na m milisoun..!!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login