Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
H άγνοια είναι σαν το σάπιο δόντι. Την καταλαβαίνεις όταν ο άλλος ανοίξει το στόμα του.
Σάββατο, 18 Μαΐου

sxesi ap0 internet??

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #45282 από D3Ad pRiNcEzZ στις 13 Δεκεμβρίου 2007, 8:25μμ

D3Ad pRiNcEzZ

Εικονίδιο
μέλος από: 11/12/2007
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
brav00...ex0 skejtei na t0u milis0 alla meta allaz0 gn0mi...pisteyw 0ti mp0rei na me 8ewrisei iperv0liki...emeis ta eixame 2 + ap0 t0te pezete t0 0l0 8ema...0l0i (0i gn0st0i p0u t0us ex0 milisei)t0 8e0r0un geli0 t0 na exeis mia tetia sxesi ap0 inernet + den asx0l0unte..+ t0n vrizun ki0las...(einai malakas...einai an0rim0 p0u asx0leite me tetia)aut0 me kanei ak0me pi0 xalia...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #45836 από m@x1 στις 09 Ιανουαρίου 2008, 7:55μμ

m@x1

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
na min skeftesai tous allous oti niw8eis esu oti einai kalo...auto na t 8umasai!den exei simasia ti lene oi alloi alla esu
προφίλάλλα...
Μήνυμα #45856 από e_lena στις 09 Ιανουαρίου 2008, 9:55μμ

e_lena

Εικονίδιο
μέλος από: 7/1/2008
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
K gw kati paromio pernw Princeez se katalavenw apolita...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50485 από ZouZouNitCa στις 14 Σεπτεμβρίου 2008, 2:58μμ

ZouZouNitCa

Εικονίδιο
μέλος από: 6/9/2008
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
γεια σας....εγω τ ειχα μ καποιον απο τ ιντερνετ γ 2 μηνες περιπου...τν αγαπουσα απιστευτα πρ πλ...κ η3ερα οτι δν 8 τν εβλεπα ποτε...κ ομως μετα απο οτι περασαμε μ παρατησε γτ ειχε ερωτευτει καποια πιο κοντινη!!!!!!!δν αντεχα τν πονο...πρεπει ν σιγουρευτεις οτι α3ιζει τν αγαπη σ κ ολα αυτα π περνας..περασα πλ δυσκολα...αλλα εμα8α οτι δν α3ιζεις ν κλαις γ καποιον π σ πληγωνει...οσο κ ν σ ποναει 3επερασε το....κ ψα3ε γ μια αγαπη πιο κοντινη..γτ καποια στιγμη 8 νιω8εισ οτι αυτο τ μακρινο σ'αγαπω δν σ φτανει...

οτν κλαις οτν τν χρειαζεσαι αυτος δν 8 ειναι εκει ν σ παρει αγκαλια κ ν σ πω πει ολα 8 πανε καλα ειμαι εγω εδω...κ τοτε αυτο 8 σ λειψει....8 8εσ τ χαιδια τ κ τ φιλια τ...κ 8 3ερεις οτι δν 8 τ εχεις...τ εχω περασει γ αυτο σ λεω σκεψου ολα αυτα...κ μν 3εχνς ισως ειναι απλα εν8ουσιασμος...(τ εχω πα8ει)

σοζ π ειναι πλ μεγαλο!!!!!αυτα απο εμενα καλη αποφαση!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50564 από Loukianie στις 25 Σεπτεμβρίου 2008, 6:15μμ

Loukianie

μέλος από: 25/9/2008
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Εγώ πάλι βρέθηκα σε κάτι άλλο πιο κουλό.
Μιλούσα από εμ-ες-εν με κάποιον που δεν γνώριζα και σιγά σιγά άρχισα να δένομαι μαζί του.
Διβάζαμε τα ίδια βιβλία, ακούγαμε την ίδια μουσική, πηγαίναμε και οι δύο στο θέατρο, αφιερώναμε στιχάκια ο ένας στον άλλο κάθε βράδυ κτλ.
Εγώ όμως μένω Κύπρο και εκείνος Θεσσαλονίκη.
Φέτος έχω περάσει Θεσσαλονίκη και μετά από δύο χρόνια είπαμε να βρεθούμε. Μετά από δύο χρόνια τίποτα δεν έχει αλλάξει. Δηλ δεν βαρεθήκαμε ούτε ο ένας ο΄θτε ο άλλος αυτήν την κατάσταση και κάθε μέρα δυνάμωνε η κάποια σχέση που έχουμε. Τώρα μετά απο δύο χρόνια που βρίσκομαι πλέον στην Ελλάδα για σπουδές νομίζω πως θα έπρεπε να τον συναντήσω..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50585 από johnoagrios στις 26 Σεπτεμβρίου 2008, 3:24μμ

johnoagrios

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/9/2008
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0
Εγω ειχα σχεση απο μσν 3 μηνες ΦΑΛΗΡΟ ΜΑΡΟΥΣΙ κ λετε εσεις για αποσταση.1)Εγω προτεινω γνωρισε ενα αγορι απο κοντα 2) ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΣΑΓΑΠΩ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ 3) τα αισθηματα που νιωθεις και η αυρα που σου βγαζει ενας ανθρωπος λενε πολλα 4) κ τελευταιο λογικεψου και ωριμασε το ΣΑΓΑΠΩ ειναι μια λεξη ΜΕ ΠΟΛΥ ΒΑΡΟΣ την οποια ΟΛΟΙ την εχουμε κανει ψωμμοτυρι.....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50923 από nefertiti στις 03 Δεκεμβρίου 2008, 11:12πμ

nefertiti

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/12/2008
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
τελικά τι έγινε με εσας lukianie?πάντως αν τα καταφέρατε και είσαστε μαζί και ευτυχισμένη 8α είσαστε από τις λίγες περίπτωσις που κατάφεραν να αντέξουν την απόσταση και να βγούν πιο δυνατή μέσο αυτού..εγώ έτυχε να ταιριάζω πολύ με κάποιον που μιλούσαμε παρα πολύ από msn αλλα το μονο που γινόταν ήταν να ασχολούμαι όλη μέρα με το pc και να βγάλω αλλα πράγματα από τη ζωή μπυ,πιο σημαντικά,,εν τέλη συναντηθήκαμε αλλα το μονο που καταφέραμε είναι αυτός να πληγωθεί και εγώ να νιώσω πολύ άσχημα,παρόλα αυτά μια φιλί μου είχε ερωτευτεί με το κολλητό του,έμειναν μαζί και εκείνο το αγόρι ήρθε στ κύπρο στρατό και παραμένουν μαζί,,πράγμα που αποδεικνύει ότι μερικές φορες μπορη να υπάρ3ει k happy ending σε αυτές της κατάστασης
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53904 από katerinaki.94 στις 13 Αυγούστου 2009, 6:43μμ

katerinaki.94

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/8/2009
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
k egw exw gnwrisei kapoion apo msn..milousame ka8e mera k oso pigene denomastan olo k pio pl..st telos ta ftia3ame..eimaste 7 mines mz..milame apo msn,mnmt,til..dn tn exw dei k oute prokeitai..egw menw kriti k afts kilkis..k eimaste toso demenoi..agapiomaste para poli oso periergo k an fenetai,par'olo p 3eroume oti dn 8a vre8oume eimaste mz..!an a3izei mila t.an oxi sinexise tn zoi s.!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53967 από stick στις 19 Αυγούστου 2009, 7:53μμ

stick

Εικονίδιο
μέλος από: 18/8/2009
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
siga tin apostasi pirea neo kosmo kanoniste radevou sidagmataki pou einai koda kai stous 2
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login