Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Υπάρχουν άνθρωποι που φοβούνται την Opera.
Σάββατο, 18 Μαΐου

xerei kaneis kithara?

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #45389 από ksanthoulla στις 17 Δεκεμβρίου 2007, 9:29μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0
Egw paidia ti na sas pw??
8a me 8ewrisete ili8ia,alla kai me t dikaio sas..

Afou kai o megalos m erwtas,epeze ki8ara,etsi kai egw eprepe na ma8w...(apo avti mtin epi8imia 3ekinisan ola)
Sta 12 m apofasisa na ma8w ilektroakustiki...kaietsi egine..6 mines ilektroakustiki..
sta 13 m sinexisa me klasiki...2 xronia...kai apo ta 15 m mexri ta 17 kai kati, ekana ma8imata ilektrikis....
alla avto t kalokairi otan eprepe na paw 2i ta3i g ilektriki t mono p ekana otan t akusa itan Xaxa..afou ipe8esa oti dn eimaste kollitouria me ekeinon,kai afou ypoferw me tin 8imisi t,kalytera na min 3anakanw ma8ima..edw kai 4 mines dn 3anagki3a tn ki8ara..twra ta xristougenna sigoura o 8eios m 8a arxisei t pri3imo pali,kai 8a prepei na 3anarxisw...
twra aplws vlepw 3 ki8ares ston toixo,kai ena enisxiti ton opoio prospa8w na poulisw kai gelaw...aplws t metaniwsa..alla kai ekeinosdn eprepe na m pei AFOUESI DN PAIZEIS KI8ARA,OUTE EGW DN 8A TIN 3ANAGKI3W..kai etsi kai egine...lol...5 xronakia xamena...
Etsi paidia pote na mn egkataleipete ta oneira sas,ta xompi sas,ekeino p sas aresei g kanena kai tipota..;p
προφίλάλλα...
Μήνυμα #45392 από martzi στις 17 Δεκεμβρίου 2007, 10:29μμ

martzi

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2007
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0
oupsSs..padws an s aresei mn to afiseis..an dn s aresei k einai kati pou s thimizei pragmata asto!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login