Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Mε δίκασαν ερήμην και με καταδίκασαν εις θάνατον ερήμην. Tους είπα ότι μπορούν να με εκτελέσουν ερήμην.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Άτριχοι γκόμενοι...

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #50280 από antreas_16 στις 15 Αυγούστου 2008, 10:22πμ

antreas_16

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2007
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
γιο οταν φας μπαν γιο για τα greeklish γιο δεν θα λες yo lol φίλε γράφε με ελληνικά αν θές γιατί δεν εβγάλα το 60% απόσα εγραψες
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50281 από plaths στις 15 Αυγούστου 2008, 9:29μμ

plaths

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/8/2008
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
οΚ συγνωμη δεν ιξερα ακριβωσ τιν ιταν greeklish*
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50282 από plaths στις 15 Αυγούστου 2008, 9:31μμ

plaths

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/8/2008
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
ΣΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΡΕ ΦΙΛΕ
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50283 από plaths στις 15 Αυγούστου 2008, 9:49μμ

plaths

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/8/2008
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
yo...νασας πω ...Ολοι οι αντρες ειναι και αν ξειριζουν ειτε δεν ξειριζουν ειτε αλλαξουν φιλο παλι αντρες ειναι..
Τιποτα δεν αλλαζει κατα γνωμη δικια ,μου ..απλως μερικοι θελουν να τιν αλλαξουν ..Και αλλοι που ξειριζουν χωριςλογο τα ποδια τους..Οι αντρες φαινονται οταν θελουν να το δειξουν...
γιατι ετσι οπως το λετε εδω στο τελος θα πειτε οτι τα αγορια ειναι κοριτσια****
yo και παλι yo
Μερικοι που δεν εχουν λογο να το κανουν εωσ μαγκια *να το διχνουν ετσι***ετσι το νομιζω ..η μερικοι που ειναι gay**συγνωμη*

Και μερικοι που θελουν να ριξουν κοριτσια κανοντας αυτο*

Κατα γνωμη ..το χω σκεφτη να τις κοψω* μου το χουν πει ενταξει εγω εχω αρκετες στα ποδια ^^..αλλα καμια φωρα με νοχλουν με τισ επιγονατιδες αλλα παλι καλα μπορω και πεζω μπαλα..ε και φετος ..θα τισ φωρο πιο πολεσ φορεσ γιατι το πιραμε το κυππελο στο νομο μας.τουτο το χρονο που περασε και συνεχιζω προσ τα πιο πανω.

ANYWAY PLIZZ ΜΙΝ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΜΕ ΚΚΕΙΝΑΝ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΞΕΙΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ ..ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΖΙΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΤΟΥΣ.

ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΝΕΚΕΣ ΓΥΝΕΚΕΣ

<<ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ>>

by plaths^^ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ

προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login