Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη φλασιά;
Κυριακή, 19 Μαΐου

Νιώθω ότι είμαι μόνος μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #54402 από prixtis στις 18 Σεπτεμβρίου 2009, 9:47μμ

prixtis

μέλος από: 1/9/2009
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά αυτό που θα πω δεν έχει σχέση με το σεξ αλλά θα το γράψω εδώ γιατί εδώ μπαίνουν συνήθως οι πιο πολλοί.
Λοιπόν νιώθω ότι είμαι μόνος μου και δεν νοιάζεται κανείς για μένα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54403 από carla2 στις 18 Σεπτεμβρίου 2009, 11:20μμ

carla2

Εικονίδιο
μέλος από: 6/9/2009
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0
Μήπως μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος; Πάντως μπορούμε να το κουβεντιάσουμε αν θες.
Πολλές φορές ξέρεις εμείς οι ίδιοι διώχνουμε τους άλλους από δίπλα μας, έστω και άθελα μας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54404 από nathalie στις 19 Σεπτεμβρίου 2009, 12:28πμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Oντως με ποια εννοια εισαι μονος σου?Παντα υπαρχει καποιος διπλα σου που απλα τον αγνοεις ή θα υπαρξει και δεν τον εχεις γνωρισει ακομα...δε λεω πως οι φιλιες στην εποχη μας δεν περνανε κριση και οτι ολοι κανουμε φιλους πραγματικους αβερτα και ευκολα αλλα παντα βρισκεις φιλους...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54435 από Doctoras στις 19 Σεπτεμβρίου 2009, 11:17μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Oλοι νιωθουμε σε αρκετο βαθμο μονοι μας απλα δεν τον δειχνουμε!Κοιτα σηγουρα παιζει και ρολο με τα σχολεια και γενικοτερα την πιεση!Μην το βαζεις κατω θα ερθουν και καλυτερες μερες που θα νιωθεις καλα.Και μετα παλι τα ιδια πολοι ειναι οι παραγωντες που θα σου προκαλουν πολλά σκαμπανεβασματα αλλα ετσι ειναι η ζωη. Μην το βαζεις κατω !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54439 από xMeri στις 19 Σεπτεμβρίου 2009, 11:48μμ

xMeri

μέλος από: 27/8/2009
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
υπαρχουν ανθρωποι γυρω σου που ενδιαφερονται για σενα, αλλα ειμαι σιγουρη δεν τους δινεις την ευκαιρια να σου το αποδειξουν.

μηπως λοιπον εσυ φταις που νιωθεις μονος σου και τους αποστρεφεις με την συμπεριφορα σου?
προσπαθησε να ερθεις πιο κοντα με τους φιλους σου και την οικογενεια σου, να μιλας μαζι τους.
γινε πιο κοικωνικος και φιλικος προς τους γυρω σου.

εκτος αυτα μπορεις για παραδειγμα να αρχισεις γυμναστηριο η καποιο αθλημα κτλ, να κανεις γνωριμιες και να περνα ευχαριστα ο χρονος σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login